What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

iceiceice

Member
ma gandeam sa le pun in geam ca sa se obisnuiasca direct cu lumina soarelui si sa nu trebuiasca sa le stresez cu trecerea de la lumina artificiala la lumina naturala
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Daca le muti de la 5000lm/mp la 50000lm/mp, da, dar altminteri... Exista si o sensibilitate la spectru, dar cred ca la intensitate e cea mai problematica.

Daca ai lumina puternica e ok in geam, chiar sa ai grija la temperatura. Daca nu, pierzi vremea.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si daca bagi 2cfluri o sa le mearga mai bine, pentru ca le poti da mai multe ore de lumina..
 

Hebii

Member
baieti am 2 plante care sunt in flower de 2 sapt si au crescut cam maicele, e vre o problema daca incerc sa le fac putin LST cat sa nu se mai umbreasca intre ele?
 

gganjaabwoy

Active member
Nui prea ok sa mai faci acctiuni asupra plantei dupa ce a intrat in flower...incearca sa ascunzi frunzele care umbresc.nu le taia...doar indeasale pe undeva si pe ele:)..iar in sapt 3 fale defoliere
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
am si eu o intrebare care suna cam asa : am niste seminte de la cineva am crescuto si are perioada de flower cam 12 saptamani si tricomii sunt inca clear. e posibil sa fie ca 70% sau mai mult?
 

Latest posts

Latest posts

Top