What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Primu brand/shop nu am auzit niciodata de ele si pare mult bullshit in descriere.
La a2a am auzit de shop dar nu si de brsndul respectiv. Si oricum nu as recomanda seminte asa scumpe pt inceput. Mai bine cauti ceva mai cunoscut. Ace seeds/sweet seeds.. deastea de care a auzit toata lumea. Hormonii plantelor feminizate sau regulare nu te vor influenta pe tine diferit. Depinde de asta doar daca vei avea doar femele sau si masculi. E alegerea ta. :D
 

cristocel420

Active member
Sunt barbat am 31 de ani. Ce fel de seminte se cumpara in cazul acesta? regulare sau feminizate? Are plantele hormoni feminini sau barbatesti? Sau care e diferenta? Lamuritima va rog
Și la semințele regulare tot planta femelă o fumezi, planta mascul nu produce muguri și dacă nu scapi de ea la timp îți va fute în cur toată grădina,deci nu are nici o logică ce spui. :D Nici mie nu-mi plac semințele feminizate lgbtgay dar asta e doar în capul nostru stricat.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Eu fumez 24/7 4 :joint: /20 ore!

@dolo, este o carte veche care se numeste "soluții pentru orice", poti sa o cauti.
Calorifer pe gaz(butelie) sau cum ii mai spun unii, reșou! Gasesti la dedeman 400lei+ poate si mai ieftin, internet, pe la terase. Are nevoie de un esapament deci mai ai nevoie de un extractor cu o hotă ceva, vezi tu.
 
Top