What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

gganjaabwoy

Active member
pai ce te gandeai ca pui 5 in mai ,mergi in toamna recoltez 10kg, le mariti si cu banii stransi mergi sa iti inregistrezi un album la Tuff Gong studio?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
La latitudinea aia nu e nici calitatea budului aceeasi ca mai la sud, de aia si recomandam indoor ca backup (care are mari sanse sa devina head stash). Si din out poti face hash, sau edibles.
 

bgddsq

Member
poate prin o vara buna anu trecut a fost vara ca in romania acu 2 ani a fost fututa rau ... anu asta vad ca deja sunt 8 grade acum in februarie
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu cred ca ii prea devreme prima sapt din mai la latitudinea aia. De fapt, si la 45 lat N e prea devreme. Esti sigur ca in mai e minima de 15 grade? Cel mai bine cred ca ar fi sa le vegetezi cat mai mult poti si sa le scoti in iunie.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Acuma, la el acolo, nu stiu daca poate sa judece cu minime de 15C, ca nu are atata nici in iulie/august (vezi media temperaturilor pentru Londra... sa zicem). E alt climat acolo. In tot cazul, minim iunie ramane (cu planta aclimatizata gradat ?), poate chiar iulie.
 
Top