What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Da poate ai comandat si tu din EU, ca un om normal... Ia hai sa ma uit si eu peste ce ai comandat, sa vedem ce mai poa' sa iasa d-aci.

Hmmm doua module, unul pentru afisaj... Eu credeam ca esti sarac. Cu senzorul ultrasonic o sa masori inaltimea plantelor? :D
 

gganjaabwoy

Active member
Da poate ai comandat si tu din EU, ca un om normal... Ia hai sa ma uit si eu peste ce ai comandat, sa vedem ce mai poa' sa iasa d-aci.

Hmmm doua module, unul pentru afisaj... Eu credeam ca esti sarac. Cu senzorul ultrasonic o sa masori inaltimea plantelor? :D

distanta dintre led si varful plantelor.la urmatoarea comanda de piese propabil voi face panou sa se ridice automat...dar momentan doar va monitoriza distanta dintre led si plante...(m-am hotarat la treaba asta dupa ultimu lightburn:))

ps:nu mai poate omu sa bage doar 200w in grow si o pereche de sosete ca gata-i sarac:))...app...ma costat cam 35$ comanda, deci...ma poti considera in continuare sarac:))...nu ca n-as fii.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
:laughing: Glumisem nene! Asta grow automatizat... Oricum, avantaj arduino, ai senzori pentru N "trasnai".

35 USD totul? Cool!!! In tot cazul, asta inseamna ca o sa aiba foarte multa plusvaloare automatizarea ta. Dupa ce faci softul, poti sa vinzi 1000 de kituri cu doar 70 de USD. no, hai ca nu -i rau :) !
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
:laughing:

Auzi ganjo, s-a adjudecat, cutie din silicon, roz, cu vene pe ea. Si cu touch...
 
Top