What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Pune o intrebare,primeste un raspuns

itsmehigh

Member
s-a facut la un moment dat ceva concurs cu paharele de 0.25L, vad ca sunt din ce in ce mai multi useri si poate ne strangem ca mai facem unul, ce ziceti?
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@nosfe Nu stii sa descrii, nu stim sa raspundem. Avem un moderator rau, dupa cum vezi... Plus, securistu' meu (gugal) nu mi-a dat nika resultate.

@itsmehigh Esti curajos! Da la un concurs de pepeni in yoghurt cup te bagi? :p
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@nosfe: :laughing:Tot asa...:tiphat: Zau, cu cuvintele tale, doar prima oara e mai greu.

@itsme: hai ca am pregatit cele 100 de mini yoghurt cupe (nu cred ca au 200ml). E drept, pentru patrunjei si alti din astia... Da' daca insisti, am niste Durbane Magice, care asteapta plantate. Macar sa fie supercup...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Facem si-n 100 ml daca e nevoie, numai sa fie doritori. Tocmai pusesem o intrebare legata de asta pe threadul de offtopic.
 

tupac99

Member
ceva strainuri OUT predominant sativa care sa apuce sa termine si in romania si sa nu aiba frunzele asemanatoare cu frunzele de marioara (pt a nu fi gasite)... stiti careva ?!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca mixul de sol este suficient de aerat nu o sa ai beneficii prea mari cu smartpoturile. In schimb o sa uzi mult mai des. Si posibil sa se formeze mucegai pe ele daca nu ai ventilatie adecvata sub canopie. Poti incerca..
 

baranga

Member
@nosfe: :laughing:Tot asa...:tiphat: Zau, cu cuvintele tale, doar prima oara e mai greu.

@itsme: hai ca am pregatit cele 100 de mini yoghurt cupe (nu cred ca au 200ml). E drept, pentru patrunjei si alti din astia... Da' daca insisti, am niste Durbane Magice, care asteapta plantate. Macar sa fie supercup...

:))))
 

baranga

Member
ceva strainuri OUT predominant sativa care sa apuce sa termine si in romania si sa nu aiba frunzele asemanatoare cu frunzele de marioara (pt a nu fi gasite)... stiti careva ?!

duckweed este singura care nu seamana a cannabis .. dar este indica .. dar sa nu te astepti ca o sa fumezi cine stie ce minunatie de iarba... duckweed este o porcarie , singurul atu este forma frunzelor....
 

tupac99

Member
mersi mult baranga... probabil voi ramane tot la amnesia si jack herrer. sau recomanda`mi tu ceva predominant sativa care te`a impresionat si poate fi crescuta out in ro.
 

Hebii

Member
mersi mult baranga... probabil voi ramane tot la amnesia si jack herrer. sau recomanda`mi tu ceva predominant sativa care te`a impresionat si poate fi crescuta out in ro.

eu zic sa pui auto amnesia .......sativele normale se fac mai tarziu si e riscu foarte mare sa vina ploile si sa iti mucegaiasca, eu am patito anu trecut cu og kush, a trebuit sa arunc in jur de 30 grame din recolta.
anu asta cred ca o sa pun ceva 100% indica sau cel putin 80% si ma scap de o grija
 
Top