What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
La umbra nucului batran , doi tractoristi se kk ,
Se sterg cu bastile la c#r , le pun in cap si pleaca!
Mai merge unu!
:smoker:
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
O fi glume de cacao, dar nu am zis-o eu, a zis-o Margineanu, eu doar am repetat!
In fine , dai sa arza !
Am dat peste cap programul sper sa nu ma trezesc cu hermafroditi !
Nu mai vreau surprize!
Sau ingalbenit varfurile deci o mica deficienta de cal mag , asa ca am sa fac un ceai de cenusa, contine P K Mg si pentru calciu voi folosi coji de oua!
Vad ca a functionat de minune!
Don't panic it's organic !
:smoker:
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Am avut la indemana fag si brad asa ca am ales fag, mai bun ar fi fost stejar dar nu am avut !
Oare o lingura de cenusa ar fi de ajuns la 2 litri??
Cred ca da!
Eu ..... Mort! .....la umbra nucului batran!!
:smoker:
 
Fumam fumam!:))))Am o intrebare,concursul se mai tine sau s-a anulat? Am vrut sa postez un update dar am vazut ca ultima oara tot eu am postat acum vreo 10 zile! In rest,ce fumati,ce vaporizati?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Se tine, doar ca nu e lume. Si cred ca majoritatea nu au mai postat updateurile saptamanale. Printre care si eu, recunosc. Da nu se poate sa avem o competitie in care nu se umplu nici locurile castigatoare din punctul meu de vedere. Inca e timp, daca vreti sa intrati si sa castigati. Premiile sunt valabile, adminii au aprobat concursul, e totul in regula. Oameni nu is. Alte dati ne-am motivat mai multi si mai bine si fara premii. Acum aproape deloc.

Acusi is pe niste casey jones la vape. La cafea de dim am bagat kieful rezultat din grinduirea buzilor.
 
Data viitoare facem concurs fara premii ! Mie unuia imi e mai mult de socializare si impartasirea experientelor intre gradinari!Casey jones,prima data cand aud de strainul asta ! Trebuie sa ma interesez despre el! Eu momentan fumez niste Bruce Banner,high sativos,euforic,rushuri cerebrale,recoltat se pare cam devreme insa nu ma plang! :joint:
 
Top