What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
De obicei las teava pe unde tragi, biluta si camera de arome bagate in alcool de 70°. Cauciucul il bag putin in alcool dupa care il curat cu betisoare de urechi. Pe viitor o sa cumpar o sticla de alcool mai puternic ca ma chinui la camera de verdeata, ramane putina mizerie care nu vrea aa se duca. Am bagat un material absorbant pe care l-am lasat bagat inauntru ca sa se inmoaie mizeria dar nu am reusit sa il curat cum trebuie
Pe internet am gasit un tip cu prima varianta de vape de la davinci si apasa destul de serios cu o surubelnita parca si un material absorbant cum sunt cele folosite la demachiere de fete
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cauciucul eu suspectez ca ar fi silicon si atunci alcoolul nu ii face bine, si daca il sterg cu o carpa umeda cu alcool, il clatesc imediat cu apa. Nu l-as lasa in alcool. Nici daca ar fi cauciuc nu ar fi recomandat.
 
I-am cerut lui @explo sa imi stearga contul dar si toate postarile. Sper sa ma ajute, atlfel multi am belit-o.
Cei care o sa mai vedeti acest ultim mesaj. Aveti mare grija cu Dide asta. Se face "legalizare" in Romania. Omul e pus pe adunat oamenii si apoi dat la TV ca "drogatii".
Se vede din postarile electorale din ultimul timp, ce caracter jegos are si cum ii pune pe oameni sa incalce legea.
Stima la toti si Dumnezeu sa ne ajute pe toti sa putem evolua.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Protestatar propagandist de la "rezist", recent aliat cu cel mai mare headshop din ro pentru a strange semnaturi pentru legalizare, s-au strans vreo 13k

Pe departe cel mai potrivit om pentru a coordona o initiativa de genul.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca de crescut nu mai creste nimeni, macar de fumat/vaporizat mai se ocupa careva?
:joint:

A.. si offtopic.. bag pla in ea de pandemie. De abia astept sa se termine sa merg acasa.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Mai tot timpul spart !
P?cat c? e pu?in? activitate pe aici!!

In tara nu am mai fost de înainte de pandemie!
Oricum nu cred c? e asa periculos precum se aude ! C? dac? era a?a periculos pân? acum era moart? jum?tate de glob!
E o simpla grip? mai agresiv?!
Hai sa fumam e leac !!
:smoker:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Au murit destui. Suficienti cat sa nu imi arda de calatorit in perioada asta. Si inca nu s-a atins apogeul. Plus ca acasa as avea contact cu mai multe persoane decat aici.
Hai sa vaporizam ceva pana una alta..
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Diseara aprind si eu un cui sau un blunt.. momentan is pe vape!
Care se mai baga? Sau doar eu cu vasy mai suntem pe aci??
 

vasile

Well-known member
Veteran
N-am mai bagat un cui sau blunt de mai bine de un an, din vape trag zilnic ...am lasat-o mai usor zilele astea ca am condus si in UK astia fac drug teste la orice colt de strada.

Ma speriat si un prieten care a iesit pozitiv THC la saliva test chiar daca nu fumase in ultimele 24h

De fapt am incercat un cui acu vreo 6-7 luni cand am ramas fara baterie la vape, am fumat vreo 20% din el si l-am aruncat, ma deranjeaza gustul de foita, ciudat e ca inainte il adoram...

Puteti sa imi recomandati niste foite mai putin imputite?

La iarba e fix invers, cu cat e mai imputita cu atat imi place mai mult, in 2-3 saptamani imi termina cheese xxl de la dinafem si as sta cu nasu numa in cort. :biglaugh:



Astia o sa ne salveze tara... bravo USR. Sper sa nu ma insel.
 
Eu ma simt ca un poponar cand trag din vape, cand l-am cumparat am ajuns repede acasa sa-l probez si trag, primul gând care mi-a trecut prin minte a fost ca ma duc in baie sa ma epilez pe picoare cu un picior pe marginea vanii asezat, l-am si zdrobit pe loc cu un scaun si m-am pus la rulat un gigi
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Incearca smoking master (f subtiri), smoking eco sau raw unbleached (hartie mai putin procesata, are aroma ei specifica da nu e atat de pregnanta aroma) sau foite transparente (nu au gust dar sunt groase si e mai greu de rulat cu ele. In schimb sunt bune la dush sau in cada/jacuzzi, ca nu se uda sa se strice cuiul).
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Cristocele un vape nu te face gay.
Atrac?ia sexuala pt un membru de acela?i sex te face gay.

?ie poate sa ?i se para gay sa sugi din vape ?i nu dintr-un obiect falic cum e jointul.

Mie nu mi se pare gay sa stau cu punga de la volcano. Mi sa pare ca sunt un aurolac mai ?mecher.

Fiecare cu ce îl doare...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si aia, in plus fata de foite subtiri ori unbleached. Asa am rulat si eu cel mai mult, smoking master backrolled. Dupa am dat-o pe raw unbleached, tot backrolled.
 
Top