What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

lumion

Active member
Nu vreau sa fiu total r?ut?cios dar cred c? ai fumat pe partea care nu trebuie prietenas...nu te cunosc ....am citit pe diagonala ce ai scris sunt derutat spre speriat...cred c? te-au scos de la balamuc pentru c? nu au ce s?-?i mai fac? ......scuza-mi sarcasmul, dar nu m? pot ab?ine ...

PS. daca glumesti las?-m? un mesaj pe cer ...acum m? uit pe geam
 

lumion

Active member
Mi-a dat o lacrim? :)) MINUNE!!!!!

Acum o m? duc ?i eu sa ma aprovizionez ...ma pun in hamac sper sa pot a mai scrie ceva!
 

lumion

Active member
O mica întrebare ...daca ob?in o re?et? de la medic (consum medical gen) are asta de aface cu sofatul...îmi sunt retrase drepturile?
 

eska

Member
thanks for sharing Prima biserica

va e ciuda ca n-aveti si voi 1kg pe luna... asta e pacat de la Dumnezeu. :scripture: propun sa se dea cate 1kg la fiecare

fiecare cu trairile lui. nu judecati pentru ca nici voi nu detineti adevarul absolut (pentru ca nu detineti 1kg/luna :shucks:)

FUMIGATI FRATILOR, E TOTUL REAL
 

vasile

Well-known member
Veteran
Mai este careva nou care fumeaza in scopuri religioase ?

Suna destul de delirant ceea ce spui, cred ai o boala psihica care e accentuata de cannabis, nu mi-o lua in nume de rau, fa o pauza! Te poti intoarce oricand la planta asta dar cu greu iti poti rezolva niste probleme psihice agravate. I-ati pastilele si las-o mai usor cu iarba ca ajungi iar sa te lege baietii la Obregia.

Probabil tu crezi ca detii adevarul absolut si ca toata lumea e proasta sau iti vrea raul, e specific bolii, fa o pauza pana nu e prea tarziu.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
picture.php
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Salutare!
Am dat comanda de vape davinci iq2 pe albastru la pretul de 215e! Bine ca nu m-am grabit sa il achizitionez cu 240 le.
Zilele urmatoare ar trebui sa ajunga
Multumesc pentru sfaturi! M-am decis mai usor asupra unui vape bun. Reglajul debitului de aer merita un plus
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ce noroc! Am alergie la iarba!
Ce a inceput cu mici furnicaturi si puncte rosii pe piele la harvest (dupa contactul cu iarba proaspat culeasa) in urma cu 10 ani .. a ajuns sa fie o alergie generala inclusiv la fumat sau mirosit muguri. Daca fumez suficient de mult simt ca nu mai pot respira. Ma mananca pielea daca fumez sau ating plante. Stranut la orice urma de miros de planta dau fum de iarba. Am de toate.
Cred ca a venit timpul sa ma las de iarba. Alta solutie nu prea vad.
 

Pillang

Well-known member
Vesti trist exploziv. Daca maninci si atunci ai probleme? Sti exact, la ce esti alergic? Daca e un terpen, cu decarboxylation poate mai poti sa incerci...
 

vasile

Well-known member
Veteran
Ce noroc! Am alergie la iarba!
Ce a inceput cu mici furnicaturi si puncte rosii pe piele la harvest (dupa contactul cu iarba proaspat culeasa) in urma cu 10 ani .. a ajuns sa fie o alergie generala inclusiv la fumat sau mirosit muguri. Daca fumez suficient de mult simt ca nu mai pot respira. Ma mananca pielea daca fumez sau ating plante. Stranut la orice urma de miros de planta dau fum de iarba. Am de toate.
Cred ca a venit timpul sa ma las de iarba. Alta solutie nu prea vad.

Poti sa contezi pe mine ca voi pastra stash-ul tau in siguranta, i take one for the team!

Acum lasand gluma la o parte incearca sa contactezi niste medici dintr-o tara in care iarba e decriminalizata, e posibil sa poti tine asta sub control cu niste antihistaminice.

Am citit pe un site ca sativele ar provoca o reactie mai nasoala decat indica, poti sa incerci si niste indice pure.

Nu stiu de ce am vaga impresie ca vei gasi solutie la problema asta chiar daca nu exista tratament momentan.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Da, intradevar, parca la sative e mai rau. Nu am idee. Cred ca e din cauza ca am respirat polen de canepa si iarba ca idiotu cand polenizam plante mai de mult, in repetate ocazii. Si pana la urma corpul s-a saturat sa tot inhalez aceasta planta, sau asa pare. Da, si la mancat ma furnica pielea.
 

Latest posts

Latest posts

Top