What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Neata buna impreuna!


Pot posta poze cu ultimele culturi la Romania Grow? Mai este o rubrica special pentru asta?
Ce tip de blunt folositi?
Eu prefer blunt wrap platinum din republica dominicana :pimp3:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Clar poti pune acolo pozele.
Eu "rup" un cohiba half corona sau ceva comparabil. Blunt wrap e ok dar cam chimic, strica gustul ierburilor cu arome mai fine.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Ce happy sunt!!!!
Am câteva semințe de la o banca care are numele old skull !
Crescuseră bine , extraordinar de bine numai că eu am fost prost și nu am fost in stare sa le țin vii!
Ideea este că nu voi avea niciodată timp să cresc ceea ce îmi place!!!
Vreau sa pun mana pe niște clone de cheese originale din UK!
Mai greu dar nu imposibil!!!
Și ceva crosuri personale de pe forumul cehesc!!! Deja câteva am!!
Pe mine spațiu mă incomodează cel mai mult!
De asta nu îmi bat capul prea mult pentru că știu că nu pot!
Ar fi fost super !

Ai fi avut strain-uri unice pe care nimeni nu ar fi putut să ți le înlocuiască!!!!
E frumos numai că nu am șanse , recunosc, dar mi-ar fi plăcut!!!!
:smoker:
 

ElGatto

Member
Se pricepe cineva la ro?ii? Or aparut ceva pete pe ele...Oare e ca si la iarba?
 

Attachments

  • 20200606_204701.jpg
    20200606_204701.jpg
    30.6 KB · Views: 16
  • 20200606_204646.jpg
    20200606_204646.jpg
    32.4 KB · Views: 21

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
La rosii de cele mai multe ori e lipsa de calciu. Si na, nu is mai ieftine, is chiar mai scumpe daca puteai creste iarba in locul lor.. :joint:
 

ElGatto

Member
Pai....nu pot...asta-i problema...Pai acuma depinde daca le cumperi sau le primesti de la bunici...Nah in fine ...deci semnele sunt aceleasi ca si la weed?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Seamana simptomele, dar mai simplu e sa cauti direct pt rosii ca sa ai comparatie directa.
 

deepstate

Member
Din cercetari a reiesit ca un barbat din comuna Mera si unul din localitatea Suraia ar fi comandat, de pe mai multe site-uri de profil, seminte de cannabis, pe care le-ar fi cultivat la domiciliul lor.

Nu inteleg cum au dreptul de a intra pe fir intr-o tranzactie perfect legala, semintele nu sunt ilegale. Pe baza carei legi le forteaza mana comerciantilor?
 
Top