What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Sa mut offtopic ul de pe threadul lui Lore ,
Gold sud sau cum iti zice !!
Am acasă cei mai iuți ardei din lume , as vrea sa îi cresc , dar nu vreau să dau rateu cu ei!!!
De asta mai aștept , poate o sa am loc sub leduri să scot maximul din ei , nu vreau să îi pierd la geam , ceva se va face , nu zic nu, dar macar sămânța sa prind din ei!!!!
2.200.000 u de draqu sa îi ia că nu mai știu cum se numește acele unități de iuțeală! E cea mai iute de pe toată planeta ! 2 ardei și ești mort!
Ce spart sunt!!!!
Mai rău ca explo pe unt!!!
:muahaha:
L E.:
Carolina reaper!! 2.200.000u
 

Goldslug

Active member
Ce gold sud ma frate :)) Nu`s din 3sud est . Numele meu vine de la melci. Slug=melc , cu ceva ani in urma mi-au mancat aproximativ toate plantele, de atunci am boala pe ei, si am zis sa devin tata lor. Mie imi plac ardeii nu foarte iuti, sa fie indeajuns de iute , nu foarte. La o ciorba rece vara. Peperoncino ii cresc pentru sosuri. Cat despre spart, sper ca intr-o luna jumate sa fie bine si la mine. De aceea intru un pic pe forum, si ies, e jale cu voi la facut pofta.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Stai sa iasă recolta sa vezi poze după!!!
Mai ales când încă mergea forumul bine daca nu salivai ca un debil!!!
Ce creștea nenea nostru modelator, white rusian , etc , da sa cam lenevit , nu-i mai place migăleala,!!
Trebuie un pic să îl enervez , altfel tace in colțul lui cu untul lui!!
:muahaha:
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Ce am mai ras , cum am ras în seara asta cam de mult nu mi sa mai întâmplat!
Mă dureau fălcile!
Bună sativa asta!!!
Te-aș invita explo la un joint , că tare as rade cu tine!!! :muahaha:
Da na , alta dată! Corona virusul ăsta! Da poate pe viitor, vedem noi!!
:tiphat:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Contra melcilor... :tiphat:
 

Attachments

  • Screenshot_20200515_233719.jpg
    Screenshot_20200515_233719.jpg
    118.9 KB · Views: 19

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
E misto.. da scumpa. Acum, daca as stii ca e true breeding as lua un pack sa fac seminte sa le folosesc. Dar nu m-as baza pe treaba asta.
 

vasy2009sile

Well-known member
Veteran
Băieți pe international pe secțiunea breeding ,
Deja vorbesc despre a folosi aceste semințe la breeding!!
Sunt stabilizate de Humboldt seeds company!
Sunt in varianta regulară, dar au apărut și în varianta feminizată acum de curând!
Eu de breeding nu pot vorbi, in primul rand nu am unde face așa ceva și nici cunoștințele necesare!
Pe mine mă bucură ideea de a crește câteva regulare , făcute niște F -uri și aia pentru câteva sezoane out mai nasol e că e sativa și nustiu când termină afară!! Că doar 200 îi dai o dată nu de zece ori, de asta am zis că nu sunt scumpe!!
Îmi cam pierd răbdarea cu așteptatul asta după plante că se cam duc rezervele!!!
Am inceput sa fumez ca nebunu , prima oară când am băgat din asta majoritar sativa, îmi puneam in pipă nici măcar 0,2 poate 0,1 , și puff puff că mai mult nu era , și eram stâncă, eram amestecat rău , acum am ajuns sa umplu pipa și la o sesiune bag 2-3 , și vreo 4 sesiuni pe zi , apoi se duce văzând cu ochii! Borcanele borcanele!
Noi am ieșit din starea de urgență așa că mai pot învârti cate ceva că altfel era vai de mine !!
Băgasem indica parca nici nu mă mai spărgea deloc!
Așa se întâmplă și la voi??
:joint:
 

cristocel420

Active member
Pillang și cu Loreniana nu intră in Arenă numa să arate că growu lor e mai tare ca tot concursul hahaaaaaa trist
Câștigătorul o dispărut și el :))
 

cristocel420

Active member
Te-ai apucat de crescut copiii lu Lore, că văd că ea și-a găsit timp de un grow.
Păcat băi oameni, mai atrageam membrii, creștem comunitatea
 
Top