What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

sensi23

Active member
Veteran
malé šišky jj. vidím to :D a co efekt? ten je good?

Efekt taky nic spesl,jedine v cem vynika je ta brutalni chut,dalsi nevyhodou je,ze strasne spatne hori..uz trsti kolo jsem ji jel a pokazde to proste netahne a porad zhasina :D Dela mi to jen tenhle model plus je dost narocna trosicku neco zjebnes a uz se nepodari..
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak chut je ale málo imo. dík za info. i ta metrackova purpleU tak hořela a to je příbuzné cookies. do kůůůkýs nejdu :D
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ono je to člověk od člověka, myslim, že stojí za to si ji zkusit. Co jsem viděl u dogona, tak ani výnos nemusí bejt špatnej. Mně vždy hořela uplně standratně.
Co se týče stavu, tak mám asi radši toho mutanta, je snad ve všech ohledech o maličko lepší, až na výnos, to je to samý. Uvidíme co s tim, ale udělá ted dogon. Každopádně silný to je, po 3 tejdnech abstinence jsem si dal brčko, maličko větší, a už sem to nezažil leta, ale prostě se mi zatmělo a omdlel jsem, šílený (byl jsem uplně střízlivej). Většinou to ale funguje prostě good :).
Btw. silně pochybuju že v GSC je PCK, nevidim tam jedinou společnou vlastnost.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj člověk od člověka, ale sensi23 je hardcore kuřák, to vím, a podle toho se můžu řídit. :D 3 týdny abstinence nepamatuju od kuvajt napadení. :D :D příbuznost sem myslel urkle s gdp.. i ten urkle co sem hulil nebyl slabý, ale jak řiká sensi, nic spešl... sem zvyklej na hejzy :D
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tři tejdny abstinence, to jsme byl v zemi, kde prostě nikdo nehulil, takže se nedalo nci dělat :D Dobrovolný to nebylo!
Měl jsme i tři měsíce, ale to zase byla zem, kde se sice hulilo, ale legálně tě za to mohli popravit...
 

sensi23

Active member
Veteran
Ono je to člověk od člověka, myslim, že stojí za to si ji zkusit. Co jsem viděl u dogona, tak ani výnos nemusí bejt špatnej. Mně vždy hořela uplně standratně.
Co se týče stavu, tak mám asi radši toho mutanta, je snad ve všech ohledech o maličko lepší, až na výnos, to je to samý. Uvidíme co s tim, ale udělá ted dogon. Každopádně silný to je, po 3 tejdnech abstinence jsem si dal brčko, maličko větší, a už sem to nezažil leta, ale prostě se mi zatmělo a omdlel jsem, šílený (byl jsem uplně střízlivej). Většinou to ale funguje prostě good :).
Btw. silně pochybuju že v GSC je PCK, nevidim tam jedinou společnou vlastnost.

Každej to má jinak.Ja zase miluju gth#1 ,která spoustu lidi ani neoslovila.Nerikam,ze je slabá,ale proste efekt žádnej extra kreativní hukot.:tiphat:
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Přesně každej to vidí jinak :). Já osobně nepotřebuju žádný strašný odrůdy, po kterejch nemůžeš nic, hlavně už to pak se mnou ani nikdo nechce kouřit...
Btw. až pojedu zase k vám, tak vemu řez Fire OG bx, ted mám 3 tejdny na květu a jako jediná voní fakt fest, zatim extra kyselej citronovej bombon, hodně dobrý a výnos taky nevypadá špatně :). Uvidíme.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
každý to má jinak, ale jestli ten co pálí gg4 a wd40 denně mi řekne, že efekt nic spešl tak mám jasno :D osobně sem znuděnej těma afghan dom odrůdama jakoje . gsc, og kush, skunk, chemdog, všechno to sou vylepšený hašplanty nějakou sativou, ale tak aby zůstaly hashplantama, čili nějaké komplexní multidimenzionální efekt se nekoná. ne každý hulí aby se zrelaxoval. ganja je i entheogen. a to se vsadím, že tady ta gsc nemá. radši si dám gth. nikdo se nebavil o síle, bavili sme se o zajímavosti efektu. chemdog je silný jako prase, ale hrozně nuda.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Víš jak já to mám s tim efektem... Mně osobně příjde třeba kouř z gg4 extra nudnej :D
No musim si někdy odjet pořádný sativa kolo a řádně se zaměřit na ten efekt jestli si něčeho všimnu.
 

Pemek

Active member
Panove, po mem zazitku s kalou a jeho tusim ze ecsd bx a cesta zpatky domu by ste se nenudili ani jeden :D . Uz bylo celkem chladno , teda aspon me to prislo. Do toho navaly vedra , stazeny vsechny okynka od auta a praskal sem to domu vysmatej jak spatne trefenej kun do palice.
Tot prvni zkušenost s ecsd :D .
Me treba mile prekvapil blue chees. Bylo to od kamosa a ten dostal rezy zas od jinyho kamosa , ja si z toho udelal pro sebe rezy .
Ne ze by to bylo silny, ale stav celkem zajimavej.
 

Pemek

Active member
Ha, no tak funky shit :D . Da se to tak popsat , chvilema se mi chtelo spat ,ale.v mziku sem si zakricel z okna jak nejakej magor a vyprasoval sem dal.
Reknu ti ze to byla jizda jak na horske.draze.
No a kdyz je rec o opicich , tak sem pridam tu moji katastrofu :D
Je to 50 den , na co prozila se divim ze ty palice vypadaji tak jak vypadaji.
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
mno a zapomněl sme se zeptat jaká ta hmepstar je? vypadá dost northern lights. k těm kůůkýs, jediné co me na tom láká je mátová vůně a chut ale tu prej forum cut nemá. a taky prej ty kůůkýs od chimery dokonce nesou víc než ten forum cut.

Jeste ji susim,zitra budu snad testovat..
 

Pemek

Active member
Lady berry kush. Ted vypada docela jinak nez pri tom prvnim stresovavim kole.
Zajimavy ze v namichanym substratu se krasne zbarvila a v kvetinaci substrat s vermikompostem od raseliny sobeslav se nezbarvuje.
Podminky stejny.
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
mno a zapomněl sme se zeptat jaká ta hmepstar je? vypadá dost northern lights. k těm kůůkýs, jediné co me na tom láká je mátová vůně a chut ale tu prej forum cut nemá. a taky prej ty kůůkýs od chimery dokonce nesou víc než ten forum cut.
Hempstar je dobre zeli.Jemna zemita chut,dobrej stav,zadna nuda frci to.Pripomina pytliky za 250 kc co jsme kupovali za mlada.vyhodou je ze nesmrdi.da se ji mit v praci v bunde na satne.Necham si ji.Verim ze by byla aj dobra do crossu.
 

-GD-

Active member
Hempstar je dobre zeli.Jemna zemita chut,dobrej stav,zadna nuda frci to.Pripomina pytliky za 250 kc co jsme kupovali za mlada.vyhodou je ze nesmrdi.da se ji mit v praci v bunde na satne.Necham si ji.Verim ze by byla aj dobra do crossu.


To jste měli za draho u nás byla filmovka za 200 :biggrin:
a bylo to s překvapením... takové "kindr surprajs" dokud neotevřels nevěděls co tam bude..... jestli seno,oprc a nebo občas ale to velmi málo něco slušného. :laughing:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Hempstar je dobre zeli.Jemna zemita chut,dobrej stav,zadna nuda frci to.Pripomina pytliky za 250 kc co jsme kupovali za mlada.vyhodou je ze nesmrdi.da se ji mit v praci v bunde na satne.Necham si ji.Verim ze by byla aj dobra do crossu.

dík za info, čekal sem,že bude ovocná. hlavně, že to frčí :D
 
Top