What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

elanius

Well-known member
Veteran
GG#4

GG#4

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
zdarec...jj taky jsem cumel..jedno pheno bylo dokonce ready v 56 ale ta padla za obet spatnym casum predeslym a nezbyla po ni ani foto jen krasne vzpominky :D

zdárec, hehe 56 zní good pro light dep... když jedu amnesii pod slunkem 11/13 tak je hotová kolem 60. dnu, a gorilla taky. a jak ti to chutná? jah bless ya bro :D
 

sensi23

Active member
Veteran
zdárec, hehe 56 zní good pro light dep... když jedu amnesii pod slunkem 11/13 tak je hotová kolem 60. dnu, a gorilla taky. a jak ti to chutná? jah bless ya bro :D
Premyslel jsem o tom jak to popsat nejvic to pripomina og kush s nejakymi ovocnymi ppdtony a nakonec zustava v puse gg#4zemina..je to dobrota..akorat high je utlumujici z te ah toho tam moc neni az na par terpenu a strukturu rostliny..ale jinak dobrota
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Dobry poto, prisel sem a slintam :biggrin:

Je to dobry videt ze porad milujes ta Amnesia Haze hihi, mam domu 11 seminky od Amnesia Bx3 od kamo Fifty a ja se moc na to tesim :woohoo:

Jinak pestuju znovu pomalu po X let ^^

Dogon uz neni online tady ve IC ?

Pozdravim cesky pestovately :tiphat:
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ahoj,
kdybys chtěl, tak ti můžu poskytnout nějaký řezy cos ještě nezkoušel :), kdyžtak se ozvi. Dogon má snad jen dočasnej výpadek a zase se vrátí, alespon doufam.
 

Dogons

Active member
Premyslel jsem o tom jak to popsat nejvic to pripomina og kush s nejakymi ovocnymi ppdtony a nakonec zustava v puse gg#4zemina..je to dobrota..akorat high je utlumujici z te ah toho tam moc neni az na par terpenu a strukturu rostliny..ale jinak dobrota
hej starý brachu to je pěkná práce to high je rostlina od rostliny jiné dají se nalézt i více motivující fena než jen kladivo do hlavy měl jsem jedno feno tropické terpenicky i high energizující vibroval jsem jak sbíječka :biggrin:
 

Dogons

Active member
Ahoj,
kdybys chtěl, tak ti můžu poskytnout nějaký řezy cos ještě nezkoušel :), kdyžtak se ozvi. Dogon má snad jen dočasnej výpadek a zase se vrátí, alespon doufam.

zdravím komunu :biggrin: snad brzy v nádražní si vypláchneme hlavu.....
 

sensi23

Active member
Veteran
QUOTE=šunka-maslo;8010541]Dobry poto, prisel sem a slintam :biggrin:

Je to dobry videt ze porad milujes ta Amnesia Haze hihi, mam domu 11 seminky od Amnesia Bx3 od kamo Fifty a ja se moc na to tesim :woohoo:

Jinak pestuju znovu pomalu po X let ^^

Dogon uz neni online tady ve IC ?

Pozdravim cesky pestovately :tiphat:[/QUOTE]

High sunka!
Stara dobra amnesia ma porad koule �� tak preji poradne palice amnesia Bx3


zdravím komunu :biggrin: snad brzy v nádražní si vypláchneme hlavu.....

Zdar brachu..vitej zpatky z dovolene a sup zase pekne do prace a breedovat a slechtit a brzy zas na nhadrazce..tipoval bych podzimni session
 
Last edited:

Dogons

Active member
QUOTE=šunka-maslo;8010541]Dobry poto, prisel sem a slintam :biggrin:

Je to dobry videt ze porad milujes ta Amnesia Haze hihi, mam domu 11 seminky od Amnesia Bx3 od kamo Fifty a ja se moc na to tesim :woohoo:

Jinak pestuju znovu pomalu po X let ^^

Dogon uz neni online tady ve IC ?

Pozdravim cesky pestovately :tiphat:

High sunka!
Stara dobra amnesia ma porad koule �� tak preji poradne palice amnesia Bx3




Zdar brachu..vitej zpatky z dovolene a sup zase pekne do prace a breedovat a slechtit a brzy zas na nhadrazce..tipoval bych podzimni session[/QUOTE]

zdarec pozimní session bude fajn jen nebude na košt musím se teprv zásobit :biggrin: přežívám z milodaru tak pálím jen dvě tři brčka abych vydržel teprv kořením řezy,jinak když bude inspirace tak něco spáchám letos jsem chtěl udělat cross z TOG jen mi ho zase sežrali slimáci hold mi není souzenej :tiphat:
 
Top