What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

Rakosnicek

Member
Veteran
tak než vyřešim místo v galerii tak alespoň pár fotek nejlepšího fena herijuany ibl z posledního kola, ze 7 kytek byla tahle jediná dobrá, pěkně sladká a ovocná :D jinak několik nemá chuť ani vůni, pár je do takovýho zemitýho hašiše, ale chuťově špatný a dvě jsou jako citrónovej jar nebo co :D těm ještě dám šanci
jinak všechno to kvetlo 50 - 55 dnů, takže vybraný fena podržim v malym někde v rohu do jara a dostanou ještě šanci venku
picture.php

picture.php


ale bavěj mě ty silný lesklý listy :D
 

metracek

Well-known member
Veteran
Ecsd x Purple Urkle

62. den

Hodne intenzivni ovocny oder, chut bych popsal asi jako hořké hrozny nebo něco takového. Mě osobně to chutná. Efekt podobný spíše dieselu, ale nedosahuje těch kvalit. Zajimavá je tvrdost a váha těch palic, šlo by s tím okna rozbíjet :D

picture.php

picture.php

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
herijuana i ecsd x pu jsou krásné. škoda, že urkel diesel neni purple. samec nebyl purple?
 

metracek

Well-known member
Veteran
herijuana i ecsd x pu jsou krásné. škoda, že urkel diesel neni purple. samec nebyl purple?

Samec nebyl purple, ale vonel uplne nejlip a nejvic. Podle toho sem ja vybiral. Takovy svezi, silny, ovocny oder (nekdo v nem citil brusinky). Prislo mi ze by si to dobre sedlo s vuni chemD x sunshine daydream #3, tak sem udelal spoustu semen hlavne toho. Tak uvidim co v nich teda bude za potomstvo, brzo se do nejakych pustim :)
 

Rumburak

Active member
ANNA-vlastní cross
Cookies and Cream x Space monkey
Květ 55-60 dní
Hlína
Dvě rozdílné phena,jedno pheno ovocný cookies,druhé silné chem,nafta aroma.



 

Rumburak

Active member
Fire Alien Urkle
Vlastní selekce-Purle urkle pheno
Květ 58-65 dní
Naprostá pecka po všech stránkách.
Povedl se mě už i lépe,byla zima tak je výnos trochu slabší.





 

slipdefeu

Active member
Nice pics Rumburak !

Love the last urke pheno, looks top quality!
The ssh is well done too, never been disapointed with this cut :)
 

sensi23

Active member
Veteran
fem seed 47.den kvetu

fem seed 47.den kvetu

tady neco ze selekce na letosni out..tohle je zrejme vitez..v 47.dnu kvetu skliditelne..na vysocinu ideal,slusnej vynos,slusne mnozstvi pryskyrice..terpeny podprumer..klasickej sladkej skunk (uvidim az ochutnam)
picture.php


picture.php


picture.php

...pokracovani priste
 

Latest posts

Latest posts

Top