What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

mrakoplas

Active member
Old time moonshine
HPS

Na druhé fotce, je hezky vidět, jaký je rozdíl phenotypickýho projevu, když jedna část rostliny roste zastíněná listy a další přímo pod dopadem světelného záření.
 

Attachments

  • DSC01680.jpg
    DSC01680.jpg
    61.8 KB · Views: 18
  • DSC01682.jpg
    DSC01682.jpg
    90.6 KB · Views: 25
  • DSC01684.jpg
    DSC01684.jpg
    69.4 KB · Views: 29
  • DSC01683.jpg
    DSC01683.jpg
    61.6 KB · Views: 23
  • DSC01687.jpg
    DSC01687.jpg
    69.4 KB · Views: 27

sensi23

Active member
Veteran
56-12/12

56-12/12

Hlina -biobizz allmix,hnojky biobizz bloom,top max..56.den sla dolu jako prvni..myslim ze v cr bude dozravat jakz takz i venku..ta vune se fakt v 48.dnu zmenila ze skunku na nakej citrus nebo co..jsem zvedav az doschne,extremne tvrde sisky
picture.php


picture.php


picture.php



picture.php


picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Well-known member
Veteran
Je zajmavý jak vypadaj uplně jinak, je ale pravda, že já ji sekal až po 60. dnu, přesně si nepamatuju.
Jinak tu vůni taky nedokážu nějak lidsky posat :D.

picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ani omylem :D Já ji měl pod 250W, taky na biobizzu, jen teda v kokosu.

Edit: Proplachujete s Biobizzem? Nemyslim tim posledních x dní na vodě, ale průplach většim množstvym vody (já vždy dělal 3x většim objemem vody než má pěstební nádoba) a pak už jen čistá voda do konce (to je samozřejmost).
 
Last edited:

metracek

Well-known member
Veteran
Ani omylem :D Já ji měl pod 250W, taky na biobizzu, jen teda v kokosu.

Edit: Proplachujete s Biobizzem? Nemyslim tim posledních x dní na vodě, ale průplach většim množstvym vody (já vždy dělal 3x většim objemem vody než má pěstební nádoba) a pak už jen čistá voda do konce (to je samozřejmost).

Nedelam to, podle me to v organice nema smysl. Stejne to z toho substratu nevyplavis nikdy vsechno. I u outdoor kytek v zemi nemas sanci je proplachovat a presto chutnaji skvele. Dulezite je prestat vcas hnojiva pridavat a velice se mi osvedcilo poslednich par dni pred sklizni nezalevat. Tim se kytka jakoby "vycuca" zevnitr a prijde mi ta chut pak daleko jemnejsi.

EDIT: Ono kdyz mas 20x 6,5L kvetnik, tak by to bylo 400 L vody. To bych ja nemel ani do ceho nasbirat :D
 

mrakoplas

Active member
Vanuatu x Mazar
phena 1 a 2
z přísp. 601,602
Bohužel zákon schválnosti způsobil, že to lepší pheno přišlo o svojí matku, ale naštěstí pheno 1 neni o moc horší a na selekci čeká ještě jedno pheno č3, tak jsem zvědavej, co v něm bude protože tyhle křížence, když jsem je poprvý ucítil při rozdrcení paličky, tak jsem tam ucítil guláš vůní kush, og, skunk, haze, afghan. Lehkej příjemnej možná i trochu štiplavej kouř, kterej bych se troufnul přirovnat k Larrymu, LA confidental, kush, Og, haze, pár dnů jsem ho cítil většinu dne, tak jsem usoudil, že to bych s indicou moc nedal, tak to vypadá spíš na sativa/haze :D Velký překvapení.
 

Attachments

  • IMG_4028.jpg
    IMG_4028.jpg
    43.3 KB · Views: 25
  • IMG_4030.jpg
    IMG_4030.jpg
    42.2 KB · Views: 27
  • IMG_4015.jpg
    IMG_4015.jpg
    39 KB · Views: 22
  • IMG_4013.jpg
    IMG_4013.jpg
    32.1 KB · Views: 23
  • IMG_4033.jpg
    IMG_4033.jpg
    40.4 KB · Views: 25
Last edited:

Ono

Member
Ahoj! Ja som skúšal preplach oboma spôsobmi a nevidel som rozdiel. Či som prestal hnojiť včas, alebo som zároveň potom spravil preplach veľkým množstvom vody, necítil som žiadny rozdiel v chuti.

Ani omylem :D Já ji měl pod 250W, taky na biobizzu, jen teda v kokosu.

Edit: Proplachujete s Biobizzem? Nemyslim tim posledních x dní na vodě, ale průplach většim množstvym vody (já vždy dělal 3x většim objemem vody než má pěstební nádoba) a pak už jen čistá voda do konce (to je samozřejmost).
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hej sensi23, starý bráchu, to sou krásné bambule, amnesia glue vypadá,že už je hotová? celekm rychle, wow.
 

sensi23

Active member
Veteran
zdarec...jj taky jsem cumel..jedno pheno bylo dokonce ready v 56 ale ta padla za obet spatnym casum predeslym a nezbyla po ni ani foto jen krasne vzpominky :D
 
Top