What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

metracek

Well-known member
Veteran
Oregon Lemons

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
tak ještě aby to nezačalo nakvejtat na konci září :D

No snad ne ..green poison jsem vybiral prave kvuli pozitivnim ohlasum na outdoor v cr..kdo to loni pestil byl s tim spokojeny..no a do fastu se mi nechtelo..ruderalis nechces ... Na zatnivani nemam cas ani misto takze potrebuju rychlou indiku at nemam jen samej tog
 

Rakosnicek

Member
Veteran
ten tog od tebe je mi stejně záhadou, mě to prostě na balkóně nedojelo ani do konce října :D bych to ještě zkusil, vyměnim klon za nhu x heri, to je na ven top :D
 

sensi23

Active member
Veteran
ten tog od tebe je mi stejně záhadou, mě to prostě na balkóně nedojelo ani do konce října :D bych to ještě zkusil, vyměnim klon za nhu x heri, to je na ven top :D
To je zahada my jsme to na vysocine ze zeme sklizeli od konce zari do pulky rijna max ...akorat mi koreni par kousku takze az hodej fousy muzu ti dodat..
 

Kalimi

Member
Moonshine Ghost train haze #1

Selekce, můžu nabídnout k zachování.
 

Attachments

  • IMG_20180522_225651_HDR.jpg
    IMG_20180522_225651_HDR.jpg
    72 KB · Views: 34

Rumburak

Active member
Tady ještě fota pro sensiho jak dopadl ten Fire Alien Urkle u mě v posledním kole,kosa 62.den ,1000w,je to vykvetlá mamina,boom,top,grow,call green,EC max.1,8,dvě kola jetá hlina plus nějaká hřibky do substartu.
 

Rumburak

Active member
Trochu cukru ANNA nej pheno,vykvetlá máti,naprostý speed brko,chce se ti spát zakuř todle a jedeš jak stihačka!!!
 

Latest posts

Latest posts

Top