What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

mrakoplas

Active member
..parádní kytky
Sallinder 75- Ahoj, ta BB to jsou ty původní klony F1 z matek nebo už nějaký crossy?
držím Highland Mexico x BB ....myslim, že to je samec ze stejný várky semen, jako tvoj BB ...ten cross držím už skoro rok a nemám kde odvkést a vyselektovat... a jak koukám na tu tvojí BB, tak si řikám, že by to chtělo pohnout:D ....no kdyby se někdo našel nějakej zapálenej zájemce o selekci budu rád :D

jinka tady něco nejen pro znalce Vanuatu :D
fakt to neni fotomontáž :D

Vanuatu x Mazar pheno 2...o matku jsem bohužel přišel
400w
kokos, JIB
55d,12/12
 

Attachments

  • IMG_3815.jpg
    IMG_3815.jpg
    65.9 KB · Views: 18
  • IMG_3818.jpg
    IMG_3818.jpg
    62.7 KB · Views: 28
  • IMG_3817.jpg
    IMG_3817.jpg
    62.6 KB · Views: 24
  • IMG_3816.jpg
    IMG_3816.jpg
    63.6 KB · Views: 25
Last edited:

mrakoplas

Active member
Vanuatu x Mazar pheno 1 ..naštěstí mi přijde lepší, než ta 2 ...až se mi nechce věřit, že tam je taky Vanuatu..
 

Attachments

  • IMG_3827.jpg
    IMG_3827.jpg
    66.6 KB · Views: 22
  • IMG_3824.jpg
    IMG_3824.jpg
    83.9 KB · Views: 22
  • IMG_3825.jpg
    IMG_3825.jpg
    76.8 KB · Views: 27
  • IMG_3826.jpg
    IMG_3826.jpg
    69.6 KB · Views: 17
  • IMG_3828.jpg
    IMG_3828.jpg
    62.4 KB · Views: 20

mrakoplas

Active member
Orange Face
pheno 1 (Agent Orange x Face Off OG), Časlove
na to se moc těšim, voní hlavně po Agentovi... a celkově to vypadá na velkou dobrotu..
 

Attachments

  • IMG_3823.jpg
    IMG_3823.jpg
    76.3 KB · Views: 28
  • IMG_3822.jpg
    IMG_3822.jpg
    70.2 KB · Views: 22
  • IMG_3821.jpg
    IMG_3821.jpg
    62.9 KB · Views: 19
  • IMG_3820.jpg
    IMG_3820.jpg
    76.3 KB · Views: 20

Rakosnicek

Member
Veteran
koukám, že to muselo bejt pěkný štěstí na dost dominantního samce toho mazara, v tomhle bych tu vanuatu fakt nečekal.. 55 den takový palice, u tý čistý vanuatu jsi 55 den rád za to, že přestává růst a objevujou se první náznaky palic :D :D
 

mrakoplas

Active member
čus, jj samce škoda, už asi neni. Ten by za to asi stál. Jsem ty semena dostal a dal kámošovi jen tak na zkoušku, ale vylezlo to nečekaně dobře..snad jsem si ani nevšiml někde hermatění...ale uvidíme v zážehu, nebudem předčasně vychvalovat :D
uvidím možná to ještě zkrosim nějakým dalším indica samcem :D
i vůně je taková lemon-afghan...
Něco na tom bude křížit indica samce s haze/sativa samicema.

Možná mám ještě někde semena, kdyby někdo chtěl :)
 
Last edited:

Rakosnicek

Member
Veteran
já právě plánuju nějak přes léto vyselektovat samce jalisco ibl, tak pokud ještě tu vanuatu máš, což věřim, že jo :D tak bych pak zkusil spíš samce rychle kvetousí sativy s touhle šíleností

každopádně z minulýho pokusu mam ještě dost semen vanuatu x amnesia ibl kdyby někdo chtěl
 

mrakoplas

Active member
to Mexiko zní dost dobře, možná bych ho použil i do
Highland Mexico x BB a Highland Oaxaca gold x FLO :D

jj jasný Vanuatu držim, 180 dnů na 12/12 je hodně o trpělivosti, ale potomci vypadaj dobře, na toho mazara se fakt těšim :D
z rodiny Vanuatu je ještě v selekci Vanuatu x Hindu kush :D
to růstem vypadá už mnohem víc sativově, než s Mazarem

Třetího křížence s Vanuatu mám Z7. Taky hodně zajímavý .
Balkon, dojezd 400w, sklizeno kvůli plísni dřív- zač. listopadu.
 

Attachments

  • DSC01120.jpg
    DSC01120.jpg
    95.9 KB · Views: 23
  • DSC01116.jpg
    DSC01116.jpg
    98.2 KB · Views: 21
  • DSC01115.jpg
    DSC01115.jpg
    94.3 KB · Views: 20
  • DSC01114.jpg
    DSC01114.jpg
    89.5 KB · Views: 23
  • DSC01113.jpg
    DSC01113.jpg
    78.7 KB · Views: 28

Rakosnicek

Member
Veteran
tak super že to držíš, sice jsme se smáli, že to je fakt šílenost :D ale přecijen bych asi někdy na jaře řízek uvítal, hromaděj se mi nápady na křížení a tohle je dobrá perlička :D

jinak i ta van x z7 vypadá pěkně, i když už docela divoce, jinak vidim tam to padlí - to mi přijde u tý vanuatu jako velkej problém, fakt moc odolná neni... já měl na balkóně ty van x amnesia ibl a jediný feno to padlí nemělo - to haze dominantní, všechny ostatní po vanuatu byly dost napadený
 
N

not real geroi

Mraku, ty máš hoaxgld ? To mě hodně zajímá. Jinak jalisco imo nebude ono, to už radši Mextiza oaxaca pheno nebo purple Mexičan je prý autentictejsi, nechci pomlouvat spis ušetřit čas, taky se o Mexiko nějaké rok zajímám. Zatím čekám na dobrou selekci a Cannabiogen si poklad drzi
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to by jeden řek, že na papuja nova guineja bude pjekně vlhko a mokro a samá plísen, a že vzorky tam budou odolné, no ale české padlí je asi jiná káva LOL

moc hezké vanautu hybridy.

black diesel

picture.php
 

mrakoplas

Active member
...myslím si, že může hrát roli střídaní suchého a vlhkého podnebí a složení toho našeho středoevropského vzduch s tím mořským, kterej je nasycen různejma minerálama z moře( hlavně asi jod a hořčík) a to možná ty kytky před plísní chrání...ale je to jen moje domněnka..

..možná konopí ještě bude bioindikátor čistoty ovzduší :D

rákos:-
jj jasný určitš se pak domluvíme :)
taky mě napadaj ruzný možnosti křížení, ale chce to víc prostoru, tak hektar alespoň :D ...já jí měl na balkoně a plísen jsem ten rok zrovna neřešil, šlo mi o dozrání semen, ale nejodolnější neni to jo..

not real geroi-
čus :) jj mám v selekci mimo jiné i tyhle Mexikanský věci z dílny chimery a Dj shorta. Dostal jsem to od elania, ale nějak za boha nemužu najít místo k odkvětu...

Highland Oaxaca Gold x FLO
Highland Mexicox Blueberry

všechno ve vegetativním stavu, pokud bys měl chut, budu rád a určitě se domluvíme....mohlo by se tam mezi těma pravděpodobnejma hermáčema najít i něco hodně zajímavýho..

hodně lidí ted jede geny s BB, tak by se možná dalo najít něco unikántního na křížení...

mimochodem mám tu nějaké oldschool semena z Ameriky... už je to pěknou řádku let nazpátek, co se to sem do Čech dostalo ECSD x ChemD jen 5ks, jsou takový malý a hnědo černý , tak kdyby někdo chtěl vyzkoušet, jestli vůbec vylezou, tak neni problém se domluvit ..najít tam nějakého samečka na MSS by nemuselo bejt špatný :D
 

Rakosnicek

Member
Veteran
mimochodem mám tu nějaké oldschool semena z Ameriky... už je to pěknou řádku let nazpátek, co se to sem do Čech dostalo ECSD x ChemD jen 5ks, jsou takový malý a hnědo černý , tak kdyby někdo chtěl vyzkoušet, jestli vůbec vylezou, tak neni problém se domluvit ..najít tam nějakého samečka na MSS by nemuselo bejt špatný :D

na 5 kousků tu mam místo určitě tak mi je schovej :D stejně mi v novym kole zas víc jak půlka kytek hermí tak to ani nebudu držet a trochu místa se uvolní :D
 
N

not real geroi

proč myslíš že to budou hermáči (hog flo)i? to je copalita x flo? někde mám 15 semen k tomu :D uvidíme... a jestli máš trpělivost i na vanuatu 180dní a na padlí, musí to být zajímavá slečna..
 
Last edited:

mrakoplas

Active member
Rakosnicek- ok :)
not real geroi-nejsem si jistej, možná to je copalitu, ale víc bude vědět elanius.
..no ta Vanuatu tu někde snad i je v galerce, neskutečný hovado, ale jinak nic jinýho, než pryskyřici, z toho člověk nevymyslel :)
S tim heramtěním jsem hodněkrát někde slyšel -četl, že věci od shorta jsou tim docela známý.. on snad z hermáčema pracoval protože vynikaly v něčem jiným, myslim, že právě kvůli tý chuti, tak je používal....o pár banánů nejde, pokud nedělaj stovky semen :D ale co jsme dal hyenovi na zkoušku -zatim jeden phenotyp, tak ukázal na sobě fakt hodně samčích květů, takže si myslim, že i v ostatních phenotypech něco bude..ale když se něco najde, tak by to mohlo bejt něco dost zajímavýho :)

abych nebyl uplně off topic :)

Lebanon x Jackberry
in
šestictovka
 

Attachments

  • P1000931.jpg
    P1000931.jpg
    90.3 KB · Views: 21
  • P1000928.jpg
    P1000928.jpg
    81.6 KB · Views: 19
  • P1000933.jpg
    P1000933.jpg
    73.9 KB · Views: 23
Last edited:
N

not real geroi

já jsem si říkal. hog je vzácnost a copalitu flo jsem právě taky kupoval zaujalo mě to, ale nakonec dávám do pozadí. copalita to je vpodstatě jedno ze čtyř seeds z cesty randyho california id myslím a nelze to označovat jako hog v žádným případě ... ad hermáči já jsem pro do jistý míry pro uzší kolektiv není problém, taky jsem zažil kytky co byly jedny z nej v sezoně ale herm, ale víšjak to dneska je, kor s řezama - dáš dvoum lidem a když dva dělají totéž není to totéž a kor s herm : ) a už končím s ot pak sem přidám nějakou fotku gg4 od vás

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
já jsem si říkal. hog je vzácnost a copalitu flo jsem právě taky kupoval zaujalo mě to, ale nakonec dávám do pozadí. copalita to je vpodstatě jedno ze čtyř seeds z cesty randyho california id myslím a nelze to označovat jako hog v žádným případě ... ad hermáči já jsem pro do jistý míry pro uzší kolektiv není problém, taky jsem zažil kytky co byly jedny z nej v sezoně ale herm, ale víšjak to dneska je, kor s řezama - dáš dvoum lidem a když dva dělají totéž není to totéž a kor s herm a už končím s ot pak sem přidám nějakou fotku gg4 od vás co zraje pod zemí začíná se mi líbit až zírám že to jde pod 180w odjet takový kvality

Zdarec, nevim kto je Randy California ? Pokud myslis RC_Colas tak on na svojich cestach narazil v dedine Copalita, ktora je v Oaxaca regione, na farmara ktory v horach (Highland) pestuje po generacie sativu s energetickym cistym a euforickym effektom, ktory RCmu pripominal HOG. Navyse kalichy zraju do zlatava a rastlina ma cervene stonky, coz su vsetko featy Highland Oaxaca Gold sativ. Osobne s orig. HOG skusenosti nemam, ale effekt a struktura rastlin sedi.
Mraku, DjShort nepouzival rastliny ktore hermili koli chuti. Ale jeho P1 rodice boli ciste sativy z ktorych napriklad chocolate thai bol kompletny hermac (coz je(bol) pre tento typ rastlin bezny rozmnozovaci system). Aj ked sa Dj snazil hermeni izolovat, prilezitostne sa stalo ze narazil rastlinu ktora splnala kriteria jeho breeding rezimu. Proto sa moze stat ze narazis na banan, ale vo vacsine pripadou je to koli toxicite N alebo inym problemom s prostredim. K Shortovej genetike je dobre pristupovat ako k cistym sativam a nemas problem. Osobne pokud na nejak banan narazim, tak je to na konci kvetu, navyse sterilny. Moja Copalita F2 nemala ziadne banany, ani v silenem horku a na "konci" kvetu nic nevyhodila, nemyslim ze tam bude problem.

Posilam par fotek mojej Copality
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

elanius

Well-known member
Veteran
Neco od clena Satva

Copalita Oaxacan -1 grown from clone with a two month cure + 10 % amber. Cured to light green / gold color with a fresh orange, pine, cedar aroma in the jar.

Copalita Oaxacan -1 (clone ) has a euphoric, mellow headed high similar to how I remember the high of 1974 Highland Oaxacan Gold and how also DJ Short describes the Highland Oaxacan Gold high.
Copalita Oaxacan cured has a "Light Green Gold" phenotype, and a "Gold/Green/Brown/Purple phenotype and a phenotype I call "Thai~esque" I haven't got an acceptable harvest from "Thai~esque" a small tastes says the high is exquisite. I have a "Thai~esque phenotype in late flower and this will be a good harvest.
 
N

not real geroi

v tom případě se omlouvám za dezinformace a díky za dovysvětlení :)
 

mrakoplas

Active member
Elanius- taky díky :) o to víc mě štve, že to nemám stále kde odkvést. Některé phenotypy skutečně vykazují červené zbarvení stonků i řapíků... to je myslím způsobeno antokyany.
Wiki píše- Barva se mění v závislosti na pH. Kyselé roztoky antokyanů bývají červené, neutrální fialové a zásadité modré.
Dokonce jsem doma našel ještě některá semena.

Old time moonshine
LED 600-1200w
 

Attachments

  • OTM6.jpg
    OTM6.jpg
    79.8 KB · Views: 23
  • OTM5.jpg
    OTM5.jpg
    53.2 KB · Views: 20
  • OTM2.jpg
    OTM2.jpg
    48.2 KB · Views: 21
  • OTM.jpg
    OTM.jpg
    55.5 KB · Views: 22
  • OTM8.jpg
    OTM8.jpg
    60.8 KB · Views: 21
Last edited:
Top