What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

A

adrianmenyo

"może chce mieć pestki femi ^^ "
pestki Hemi :D

26427P1010274_1024x768_.JPG


26427P1010276_1024x768_.JPG
 
zaczalem flusha, chem d bx1



dokielkowalem 3 bubbleliciousy, 3/3 wyszly; oraz 3 hot mixy,

@ masakrator - mam prosbe, jak wrzucasz tuzin zdjec, to daj my photos, insert i thumbnailsy, bo jedyne co masakrujesz to moje lacze,
nikt sie nie przypierdala, mozesz nawet 4 tuziny zdjec wrzucic tylko prosze Cie, rob to w miniaturkach, jest wtedy przejrzysciej i ... szybciej przy takiej ilosci, dobra kolego, chill bill :smoker:

pozdr
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
polskionjetski - wiedzialem ze ktos sie przypierdoli ,przepraszam wiecej nie bede wklejal tyle zdjec poprostu.
Silas - tak trzymam ja z tym co chce zapylic.
 

Silas

Member
Veteran
@masakrator nie chcę krytykować...ale jak dla mnie głupota w czystej postaci. Po co powielać złe wzorce...po co mnożyć wadliwy gen? Plant do wyrzucenia a ty takie ulungi powielasz:D haha dobre... Ale każdy na błędach się uczy
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ładnie wszyscy zapierdalacie, aż miło popatrzeć na zieleninke jak za oknem znowu masa śniegu...
U mnie przygotowań ciąg dalszy :woohoo:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Silas - nie masz pojecia o czym mowisz.
To nie jest jakis tam herm wytworzony samoistnie czy wytworzony zmianami fotoperiodu,to jest taka sama panna ww tylko zostala chemicznie zmuszona do zmiany plci - w jednym i wiadomym celu.Ale to nie temat do takiej gadki ,sry za offf.
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Hehehe ładnie... polskie autoflo femi... do czego to doszło... jeszcze kacze stopy do tego dorzucić i byłby kwiatek rabatkowy :D
metoda srebrna? kwasowa?
pozdro :wave:
 
A

adrianmenyo

"@masakrator nie chcę krytykować...ale jak dla mnie głupota w czystej postaci. Po co powielać złe wzorce...po co mnożyć wadliwy gen? Plant do wyrzucenia a ty takie ulungi powielasz haha dobre... Ale każdy na błędach się uczy "

''Silas - nie masz pojecia o czym mowisz.
To nie jest jakis tam herm wytworzony samoistnie czy wytworzony zmianami fotoperiodu,to jest taka sama panna ww tylko zostala chemicznie zmuszona do zmiany plci - w jednym i wiadomym celu.Ale to nie temat do takiej gadki ,sry za offf.''

masakrator jak beda femi to gratuluje, silas juz nie odbijaj pileczki, bo znowu sie podwkurwiacie niepotrzebnie

26427DSC03516.JPG


2642712222.JPG

co by offa nie bylo
 

Silas

Member
Veteran
Hehehe nieno ten herm sie masakrycznie różni od tych co ogarniałem na necie :) Ale jeśli się uda to nie ma co będzie pokłon. Faktycznie nie wiedziałem, że ten herm jest tak skrzywdzony celowo. Pół biedy:D zaintrygowało mnie to bo ktoś na haszu kiedyś robił femi ze zwykłego herma i naprawdę...ubaw :D Podobnie jak zielonylass ciekaw jestem jaką metodą go zhermiłeś?
 

BodyStoned

New member
Mojemu koledze kiedys schermilo Blueberry.

Wyszly z tego same pestki femi, przynajmniej mowil, ze nie widac bylo meskich kwiatow w potomstwie.

Nie wiem czy to On je schermil, czy poprostu roslina ( jak to niby sie czasem zdaza ) wyprodukowala kilka meskiw kwiatow, bez czynnikow ktore mogly ja schermic.

Zreszta mowil, ze te Blueberry mial tu na forum, wiec pewnie gdzies jest .
 

orangefreak

Member
HEJJJ :)



całość, T44 i Highway Delights po lewej, bardzo wolno rozwija zalążki kwiatków ;(





herma, t44, nie wiem jak to zrobiłem, samo sie zrobiło. Zostawiac?? Jak zostawiac to do innego pomieszczenia wrzuce. Bo widze ze tu dyskusja na ten temat dosyć ostra, bedą femi z tego?

hej, pozdro
 
O

OrganicShowmen

siemanko, :rasta: :yes: :D:D
@masakrator pieknie :yes:, pierwsze pestki feminizowane na PL IC :respect:
jesli uda Ci sie projekt :woohoo: czego Ci zycze zapisuje sie juz teraz do grona tych szczesliwcow, ktorzy chcieli by kilka takich pomyslow wyprobowac ;)

...

bbgrowup9wwf0.jpg


9 tydzien, ziemia zasuszona, fotoperiod 10/14 [musialem podwiekszyc bo zbyt dluga noc doprowadzila do plesni w kilku miejscach] nawozow juz zadnych nie dodaje ostanio byl flush 4 dni temu :)

wiatraki teraz pelnia bardzo wazna role wysuszania roslin, wiec chodza cala dobe. mam nadzieje, ze juz wiecej nie znajde zawiazkow plesni. ciezko dostrzec dlatego tez trzeba bardzo dokladnie sprawdzac swoje rosliny. czasami zajmuje to sporo czasu, wiec potrzeba sporo cierpliwosci. Czego to jednak sie nie robi dla naszych roslin kochanych :joint: :canabis:

pozdro organic :rasta::yes:
 
A

adrianmenyo

@orangefreak nie bedzie z tego femi potomstwo po samoistnej hermie to tez beda hermy, masakrator celowo i pewnie za pomoca kwasu specjalnego wywolal u swoich roslin mutacje, wtedy moga mu wyjsc femi trzymam kciuki, jak ma malo jajec sproboj wykastrowac ale starannie przegladaj bo jeden pylnik ci robote zrobi, ja bym ja wyjebal... pozdro
 

Wilk

Member
Siemanko :D
Witam starych wyjadaczy wyżeraczy:friends: oraz wszystkich nowych:smile: choć wcale nie takich świerzych:respect: hehe oj pany jestem pozytywnie i mile zaskoczony dokonaniami co niektórych:yoinks:

jestem w troche trudnej sytuacji i nie myślałem wcześniej o żadnych projektach ale teraz wychodze na prostą i znów rodzą się te szalone plany :D hehe Nadchodzi wiosna :D musze sobie poprzypominać co nie co bo wyleciało z głowy bo długiej przerwie:bashhead: hehe
sory za oftopa:crazy: niebawem to się zmieni:canabis:

@Pes, polskionjetski, orangefreak, adrianmenyo:yummy: mniam mniam:respect:smakowicie to wygląda :D

a tu male wspomnienie z końcówki out'07:rasta:

Pozdrawiam:smoweed:
 

orangefreak

Member
@orangefreak nie bedzie z tego femi potomstwo po samoistnej hermie to tez beda hermy, masakrator celowo i pewnie za pomoca kwasu specjalnego wywolal u swoich roslin mutacje, wtedy moga mu wyjsc femi trzymam kciuki, jak ma malo jajec sproboj wykastrowac ale starannie przegladaj bo jeden pylnik ci robote zrobi, ja bym ja wyjebal... pozdro

Wiec scinamy. A szkoda, T44 nikt nie mial femi, a juz sie cieszylem ze na outa nie bede tracil czasu i miejsc na spota na regular, nawet bym sie podzielił, a tu dupa blada no.. szkoda

hej, walczymy dalej :dueling:
 
S

Szot

Siemanko
Łoj co tu sie wyrabia konkretnie jedzieta chłopoki i dziewczyny :yoinks::yoinks::yoinks::joint::joint::joint:
Ja dzisiaj zwolniłem sie z pracy i oddaje sie całkowicie od przyszłego tygodnia uprawą pojary bo ile to można nie chodowac :) musze przejrzec od początku polską sekcje bo naprawde dawno mnie niebyło
Oby tak dalej bracia
pozdrawiam niech ganja bedzie z wami :joint:
 
Top