What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

thc007

Active member
afgani hindi kush

afgani hindi kush

siema :joint:
25 dzień wega
picture.php


picture.php


picture.php


pozdro :smoweed:
 

PioK

Member
masakrator, ty troche juz tych automatow sie nauprawiales ... powiedz mi ... roznia sie one od siebie jesli chodzi o rodzaj fazy (nie moc) ? czy moze one sa robione na jedno kopyto tylko z nazwy sie roznia ?

moj outowy maroc ... ostatnio coraz bardziej sie do niego przekonuje... jak dla mnie to jeden mach z faji i na swiecie ladnie sie robi ... a i zapach ma bardzo charakterystyczny... nie do zapomnienia ;]
IMGP5854.jpg



pozdrawiam
 

lol0#1

New member
dołączam sie do pytania, ciekawi mnie jeszcze kiedy te automaty dochodzą na oucie?

to chyba powinno do pytan outdoorowych isc ; )
Automaty dojdą w zależności kiedy je wsadzisz ;p nie potrzebują 12/12, więc możliwy jest wielokrotny zbiór ; )
 

cannamaster

Member
a taki automat duzo rozni sie od normalnej odaminany? mianowicie czy faza automatow nie jest gorsza w stosunku do odmian ktore wymagaja zmiany swiatla?

np taki ak47xdieselryder albo dieselryder? - na innym forum ludzie pisza cos o 16-20% thc? moga to byc oneshotery normalne?

sorki za language ale jestem ostro spalony :p hehe
 

orangefreak

Member

hej, napiszesz ile dni juz kwitnie??



herma ścieta, za duzo męskich kwiatków.A jeśli mówicie że z tego bedzie gówno a nie femi to niema o czym gadać. Ale... Poczytam troche i dojde jak zrobic femi. Ja nie wiem co bym robił gdyby nie było konopii eheheh

Ambicje muszą być, heja
 
A

adrianmenyo

jutro mija miesiac jak wyszly nad ziemie, to jest autoflo AK47 nie licze od kiedy kwitnie zalezy czy liczyc od kiedy wszedzie byly male topki czy kiedy na gl. szczycie sie pojawil zalazek ... pozdro

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


sorki za jakosc, ale cos musialem wrzucic :D sorki
 
O

OrganicShowmen

Siema, widze ze coniektorzy maja niezle jazdy :D:D:D
i dobrze bo ja tez mam jazde wszystko mnie wkurwia ostatnio. Planty ida niezle, ale oczywiscie plesn w kilku miejscach nie daje spac. Ostatnie dni sa zawsze najciezsze. Ciezko powiedziec czy juz sa dobre. wygladaja na calkiem dojrzale. Calyxy puchna a pistile w 60% sa brazowe. Na zdjeciach moze tego nie widac [ :spank: pewnie napewno tego nie widac :bashhead:], ale mysle ze jeszcze z 3-4 dni maxymalnie postoja. Pozniej chop chop, ciach ciach i palce zaklejone na dwa dni :D





koncowka grow nudna jak cholera nic sie nie dzieje. nie trzeba podlewac nie trzeba przeszkadzac hehe nie trzeba nic tylko czekac. W wygladzie malo co sie zmienilo. no moze poza masa, ktorej nie widac. Rosliny fajnie reaguja na 10 godzin i szronia sie jeszcze bardziej. Widac, ze potrzebowaly tego ostatniego tygodnia. Top w jednej roslinie, mimo iz niepozorny, przegial sie i roslina sama zrobila sobie LST. :rasta:

pozdro :D:yes:
:rasta:
 

Latest posts

Latest posts

Top