What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Silas

Member
Veteran
@KillaCam: miałem tego crossa. Wywaliły na półtora metra...pierwsze zaczęły zawiązywać kwiaty(w połowie lipca)...I STOP!!! Do września nic więcej się nie rozwinęło...spieprzyły sie zupełnie(były zdrowe ale nie zakwitły....coś jak SensiSkunkxJohnnyBlaze by HC). Ja osobiście jestem rozczarowany tym crossem.
 

KillaCam36

Member

Silas ja miałem zbiory 10 pażdziernika 4 panny dały mi 320g było by wiecej ale ktos zakosił kilkanascie gałęzi mysle ze te 500g by było. Ten crossik zaczyna kwitnąc pózniej niz Maroc, jest bardzo krzaczasty i pachnie niczym guma owocowa Turbo. Zkrzyżowałem go z Diesel Rydel od JD F1.
 

-Bruce-

Active member
Tutaj moje malenstwa :) 7dzien...dobiegl konca i tak to wyglada ww, wwxbb
picture.php
pozdrawiam
 

wdr

Active member
Veteran
witam :wave:

Pare fot z ostatniego grow :

White widow




Ps. Poszukuje pestek LR mam na wymiane sporo ciekawych genów out&in. ---> pm

pozdro :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam ekipa ....pokolorujemy ,

picture.php



picture.php


hehehe rozowa hulajnoga ... pozdro Finger
picture.php


Organic@ 1 fotka to euforia , ktora niczego nie potrzebuje rosnie sama i dobrze sie ma zobacz na fotke ostatnia tez euforia z lotu ptaka... pozdro bracie
picture.php


pozdro
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Hello my north friends :wave:
I send some pic´s of 44 days of flower.......
group photo my ladies
picture.php

Sensi Skunk trichoms
picture.php

Danny Boy
picture.php

True Blueberry
picture.php

Twins Super Silver Haze

Super Silver Haze
picture.php
 
O

OrganicShowmen

siemanko, juz po wszystkim. pieknie bylo, ale dziwne uczucie teraz czasem ogarnia czlowieka. nie ma juz na co popatrzec i na czym oka zawiesic. sa za to smierdzace boobkyy. @ZZ thanks ! bardzo ladnie rosnie ta euforia. ja juz niedlugo tez zaczynam, to plus amnesia HAZE i jeszcze cos.

kshakyy10wka0.jpg


Powodzenia wszystkim w projektach przyszlych i obecnych. Na chwile znikam, by powrocic ze zdwojona sila, umocniony w doswiadczenia.
pozdro
 

Silas

Member
Veteran
{G13xWhiteWidow}xHawaiian Snow - PANNA
DSCF5085.JPG

{G13xWhiteWidow}xSour Diesel IBL - in soil (przejściowo dla gładkiego startu) W kokosie za często zgorzel zabija siewki.
DSCF5084.jpg

[{G13xWhiteWidow}xSour Diesel IBL]xDurban - również start in soil
DSCF5083.JPG


Wnętrze
DSCF5082.JPG


DSCF5081.JPG

W coca-coli oraz w dwóch dużych donicach...7 klonów Actual Cindy 99 - taki SoG z mojej strony ;)
 

.LukAs.

Member
Wreszcie mogę pochwalić się czymś swoim :D Powiedzcie tylko czy aby trochę za wolno nie rosną... To ich 10 dzień. Od razy mówię, że ziemi jest mało dlatego, że się ubiła i na razie nie dosypuję, bo dam więcej jak już przesadzę..




Pozdrawiam.. :joint:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Angola. Wyszlo nie duzo, nie powalala za bardzo, ale innymi walorami nadrabiala.
Przez caly grow dostala tylko raz pk13/14 ogolnie smak zapach wyglad pozytywny :) Byl spokoj przez 2 tygodnie, zostal juz tylko fajf. Ale co tam, czekamy na nastepne. Pozdro :)

 

thc007

Active member
afgani hindi kush

afgani hindi kush

siemanko
2 dzień flo no i .... 2 planty pokazały jaja !! kurwa ale się wkurwiłem ...
no ale zaczynam od nowa tym razem 4 planty 2 x afgani hindi kush i jeden Ice i Northern Light zobaczymy co z tego wyjdzie pierwszy indor zakończony niepowodzeniem ...
picture.php


picture.php


picture.php


pozdro :smoweed:

ps @KillaCam36 zgadza sie :)
 

Hera

Member
edit kov: patrz post Fingera

sory nie wiedzialem nie mam mozliwosci pm , dlaczego niby? bylo od 50 postow ?
 
Last edited by a moderator:

Latest posts

Latest posts

Top