What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

orangefreak

Member
:yoinks:

Relaks. + leszek, ale on do grupy roślin z rodziny konopiowatych nie nalezy, tak wiec nie sfotografowałem haha.. :nanana: chyba coś zchrzaniłem w opisie albumu.. Hindu Kush powiem Wam, jedno z mocniejszych odmianek jakie paliłem. Ale i tak nic nie pobije Jacka Herrera z Grass Coompany :yes: Hey, radvancan, Nice garden hehe ołłłł jea. Ładnie jedziecie :yeahthats

 
Last edited:

petn

Member
zdjecia moze nie calkiem aktualne bo byly robione na weg ale z czasem dam nowsze
picture.php

Po lewej great white shark ,oi prawej cheese a z tylu k-train.
picture.php

Liscie sa troszke przypalone po tym jak cool tuba spadla na planty po malej awarii
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

kalinka
picture.php


pozdro

p.s.:yes::crazy::D hehe ze jak teraz to mam rozpatrywac??? ze niby ziemniaki zamiast facetow , a marchewki na zenskich - hehehe
picture.php
 

kazuya20

Active member
Witam wszystkich :2cents:
Czas płynie na moją korzyść planty ładnie puchną , najbardziej zadowolony jestem SSH która jest nieobliczalna 210 cm wysokości robi wrażenie góowny top jak pięść , a do końca około 7 tygodni . Hawaiian Snow , Amnesia Haze jak z podręcznika zero problemów i ogólnie wszystko dobrze . PZDR

picture.php
picture.php


picture.php
 

Ganja Smile

Active member
Wogole mi sienie podoba to nowe IC ;] da sie wstawiac male obrazki? bo wychodzi na to ze tylko duze moge wstawiac :)
picture.php
 

Silas

Member
Veteran
IN pytania nie fungają więc quest tutaj.

Rośliny rosną wolno. Są twarde małe. Zrzucają starsze liście - deficyt azotu, mają purpure na łodyżkach - deficyt fosforu. A teraz pojawiły się białe plamy...takie jak by w tych miejscach poprostu zupełnie zniknał pigment.

Podejżewam, że dzieje się coś z korzeniami tylko nie wiem czy:
-przelewałem
-przenawoziłem
-niedokarmiłem

Sadzonki są z nasion mojej roboty i bardzo mi zależy na tych genach a coś ostatnio nie wiem jak sie do nich zabrać.
Wszystko co leci z klonów w kokosie +HESI wyszło zajebiście...sadzonki z nasion na początku dostają po dupie...
 

Butelka

Member
silas ja miałem problem podobnej maści. Moje rośliny zmieniły kolor na bladozielony po czym całkowicie kolor zaczął zanikać.
rośliny umarły jak niektórzy z forum mieli okazję zauważyć.
Nie wiem czy problem mamy podobny ale w moim przypadku chodziło prawdopodobnie o słabą ziemię. zrobiłem mieszankę z ziemi, której używałem już wcześniej i chyba nie miała zbyt wiele składników odżywczych.

wiem, że brak barwnika to może być też kwestia niedoborów jednego składnika.
poczytaj dalej forum, coś kiedyś o tym czytałem...chodzi o siarkę..?

pozdr.
 

Zathir

Member
wiem, że brak barwnika to może być też kwestia niedoborów jednego składnika.
poczytaj dalej forum, coś kiedyś o tym czytałem...chodzi o siarkę..?

pozdr.

Chodzi nie o siarkę tylko o magnez który jest bardzo ważnym składnikiem chlorofilu, dlatego chlorozy mogą być spowodowane jego niedoborem.

pozdrawiam
 

Silas

Member
Veteran
Teoretycznie w packu hesi nie powinno braknąć żadnego pierwiastka. Już super G oberwaly aż jedna padła. Ale tym razem zredukowałem dawki i podnosiłem powoli. Tak czy siak...powaliło się w drugą strone. Sadzenei z kulek strasznie zamula sprawe ..
Jak by nie było...redukuje teraz podlewanie. I teraz wacham się między podlewaniem czysta a wzbogacona o nawozy. Bądź co bądź one powinny być już gotowe do przestawienia...a są ehh.
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam was koledzy, dzis foty z ostatnich dni bandy GfxV WWxV G13diesel Bluemoonshine x Chemdogdd (60 dni od przelaczenia na flo). Najwiekszym plantem okazal sie WWxV, duzo wigoru i napewno jakby mial szanse dojrzec to by byl monsterem, tak samo jak GfxV ktory to ma najwieksze topy jakie mialem w tak malej donicy (4l). Przez ostatnie 10 dni podlewalem samym Ripenem, ktory wyraznie przybrazowial wloski ( szczegolnie widac bylo po GfxV ktore nie mialo dojrzalego ani jednego )

Pora sie powoli ograniac z nowym sezonem, niedlugo raport z odwiedzin na spocie :>

A teraz przejdzmy do zieleni (sory za jakosc niektorych fotek, leprzych w sieci nie bylo...):

WWxV ( jesli choc w 75% bedzie to mialo moc WW od nirwany to bede wpieklo-wziety :woohoo:)

picture.php


picture.php


G13diesel ( oj jakby napuchly pozadnie te maczugi to czuje ze miazga by byla :>)
picture.php


picture.php


GfxV (ocencie sami co by sie dzialo za 30 dni z tymi luznymi bialymi od wloskow topiszczami :>)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Bluemoonshine x Chemdog dd ( widac ze specyficzne pheno, az tak nie puchlo ale zato mysle ze moca zakoczy :>)

picture.php


picture.php


picture.php



Tak wiec podsumowujac strasznie zaluje limitowanego czasu na rozmowy ale pocieszam sie ze moze dzieki temu bedzie smieszniej :joint:

Pozdrawiam was growerzy
 

GrowBoy

Active member
Azzzzz pogrom mistrzu :)
Jak bd mialo moc taka jak alpha dog to smacznego :D <lol2>
Czemu konczysz przed czasem??
Peace
 

Ganja Smile

Active member
IN pytania nie fungają więc quest tutaj.

Rośliny rosną wolno. Są twarde małe. Zrzucają starsze liście - deficyt azotu, mają purpure na łodyżkach - deficyt fosforu. A teraz pojawiły się białe plamy...takie jak by w tych miejscach poprostu zupełnie zniknał pigment.

Podejżewam, że dzieje się coś z korzeniami tylko nie wiem czy:
-przelewałem
-przenawoziłem
-niedokarmiłem

Sadzonki są z nasion mojej roboty i bardzo mi zależy na tych genach a coś ostatnio nie wiem jak sie do nich zabrać.
Wszystko co leci z klonów w kokosie +HESI wyszło zajebiście...sadzonki z nasion na początku dostają po dupie...

Jak dasz zdjecia to bedzie latwiej cos stwierdzic ale i bez zdjec mysle ze poprostu zmien im ziemie czym predzej :)) opcja przelewania nawepewno nie objawia sie w ten sposob :p niedokarmienie jest niemozliwe rosliny bez nawozow swietnie rosna..... polecem COMPO SANA "podłoże najwyższej jakości"

po drugie od kiedy sie nawozi sadzonki?! :>
jesli przenawoziles to koniecznie wymien im szybko ziemie nie przelewaj litrami wody tylko poprostu wymien ziemie.
 

Latest posts

Latest posts

Top