What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Escobar

Active member
dzisiaj zdjecia white rhino :joint:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

orangefreak

Member
Top Top ładnie Ci to wygląda, na sucho jechałes? czy odawałes jakes nawozy, zerknij na moje panny pare postow wyzej prosze, cos sie z nimmi dzieje i nie wiem co nie tak. Napisałbym pPM ale nie idzie, sory ze tu to pisze.

 
M

Mr.TopTop

Hej, @orangefreak oczywiscie nawozy są, donica 15l mieszanka ziemi w/g danych w toptopiku i gnojowica do podlewania z dolomitem,

--- nie wiem ja u Was ale w zakładce My IC nie widać kto dał reputację ? mam nadzieję że po tych zmianach wszystko będzie hulać jak należy bo coraz więcej problemów po tych aktualizacjach, no czas pokaże :))
to tyle pozdro top
 
O

OrganicShowmen

Euforia Dutch Passion :yes: ktos juz to kiedys mial?

Przewaga indica nad sativą. Rekorodowe plony. Tzw. commercial strain. 18% thc geny skunka. Mniam dla mnie idealne.

pozdro
 

tomato

Member
Veteran
euforia
hehe ja nie mialem osobiscie,
ale final produkt pierwsza klasa :D
tu w wersji acid marchewa
picture.php


4 lifeman
jako ze cos nie teges, jak widzisz danish landrace mialem tylko w tym wydaniu..ale jaja hehe
ktos napewno moze powiedziec cos wiecej ..
pozdro
:bandit:

picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
OrganicShowmen :wave: wysadzilem 3albo 4 paczki tego owocu hehehe tak ja kocham ze teraz tez rosnie jedna damulka , spodziewaj sie pieknego krzaka i zawrotnego haju - jest bardzo energiczny , bania jest ale raczej cie nakreca na dzialanie ...
27510DSC03425-med.JPG

27510DSC03421-med.JPG

27510DSC03420-med.JPG


:laughing::laughing::laughing:to co widac to 1 uprawa INDOOR , sama EUFORIA hehehe - kupno tych pestek to zapewniona radosc

pozdro
 
O

OrganicShowmen

:wave:
@zz dzieki!! o wlasnie o takie info mi chodzilo :D:yes: to w takim razie skoro mam doczynienia z takim zawodnikiem jak Ty :respect: poprosze o jakies bardziej skomplikowane info na na PM'ik jesli mozna :D

i maly bongosik na poprawienie humoru dla was chlopcy :D:yes: :wave:



nie chcialbym popelnic tych samych bledow co przy ostatnim grxw :pointlaug ;)
bardzo ladnie lecice.

pozdro organic
:joint::yes:
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Muczos hombros amigos !!

Pieknie kolorujecie, chociaz jezeli chcecie miec wieksze boby to polecam wiecej fotek ladowac... :woohoo:
U mnie 51 flo odmnianki WWxV GFxV Bluemoonshinexchemdd g13diesel, od kilku dni stosuje sam ripen, na poczatku rosliny wogole stracily zapach jednak po 2 dniach spowrotem go odzyskaly, widac ze wloski robia sie szybciej brazowe, szybko tworza sie nowe ostatnie paczki, strasznie mi szkoda ze szybciej musz aisc pod kose...

A teraz sedno czyli pokaz fotek z neta :noway::

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


I takie tam przeroby:
picture.php


picture.php


picture.php


Pozdr dla calej rodziny:joint:
 
V

vod

Piękny ogród Azzz :woohoo:
a tutaj z mojego mały update. the pure już się suszy. GfV też niebawem będą gotowe. SatoThai#2 i Thai Haze x Sk zaczęły się szronić...

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


err jak się thumbnails teraz robi?
 

g1enek

Member
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
osiedle spokojnen mysli
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


SEZON 2008 - losowe fotki ;) jaranie 1klasa :)

RAZEM PONAD KILO!! - hehe no prawie,(bylo jakies 450giets) nie sa to wszystkie krzaki, mialem glownie regulary za co DZIEKUJE 4 mr.Planta!! :)
 
Last edited:

g1enek

Member
wlasnie zianie, bo kurde wszytko pomieszalismy i nie wiadomo do konca co bylo co :/

Ten na ostatniej focie to raczej ES - dobre ziolko :)
Na 3 przedostatnich najlepsze nasze ziolko - cale miasto sie nim podjaralo i prawdopodobnie byl to maroc
Na 4-tej od tylu - passion
na 5-tej - maroc - ale to byl kozak konkret mega ;)

no mniej wiecej tak jakby kogos cos szerzej ineterere to prosze pisac: )

JEST tu Ktos z k r a k o w A ??
 

Latest posts

Latest posts

Top