What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

cardiel

Member
Witam was wszystkich :smile:

naprawde ladnie dajecie... az serce sie cieszy kiedy widze jak ladnie rosnie w Polsce :smile:

Coby was nie zanudzac wklejam kilka fotek Ak48 grown by Akap13 ( :wave: ) Ziolko bardzo przyjemnie pachnie i ladnie klepie, nie jest to jakis szczegolny masakrator w porownaniu z Dieslem, ale przyjemne, klasyczne ziolko na wieczor












Pozdro Cardiel :joint: :wave:
 
Wszyscy pięknie dajecie Panowie tylko pozazdrościć (w dobrym słowa tego znaczeniu hehe) U mnie faza przyszła na kartonowe pudełko z ikea (ikeji nie wiem jak to z odmiana tego słowa ) z 3 energooszczędnymi żarówkami 24w i takie mikrusy mi porosły :D

Lr Day koło 5tygodni może 6
12888DSCN3890.JPG





Kolejne dwie damy Lr Day nie określony :)




I mała armia zbawienia na Out trochę się powyciągała ale dostanie dzisiaj dwie energo i myślę ze wróci wszystko niebawem do normy...




Super Dajecie Zielona Polska YoW
Pozdroo6oo
Rd
 
G

Guest

Juz czuc outdoor w powietrzu hehe :jump:
Oto outmix od agenta 007 :wave: Rosnie ladnie, zfimowany hehe nie ma to jak trening od małego :D Sadzonka miała już dwie nocki na dworze i niby wszystko ok :)

8946outmix_23kwiecien.jpg


A tu jakis problem, to ta sama roslina ale dolne liscie tak robia. co jest grane ? nie zebym tu sie schizowal ale sam jestem ciekaw, bo rosnie normalnie :bashhead:


Pozdrawiam
 
Last edited:
G

Guest

Ja mam ak48 na parapecie za oknem przez 24h na dobe
Wiec bardzo ladnie sie zahartowaly
Widac roznice i listki im sie zabarwily na fiolet
W sobote wysadzam maroci, ak i ze 2 durbany
Ale najwiecej roboty jeszcze przedemna
Mysle ze sie wyrobie z wysadzaniem do konca maja
Przepieknie wyglada ten thread :rasta:
pzdr!

EDIT: Dzisiaj przymrozki w roznych czesciach kraju (-2), ale w dzien cieplutko
 
Last edited:
G

Guest

rberciol said:
chyba lgną do słońca

nie no tam na zdjeciu jest ona nagięta, a słońca mają wystarczająco :D Raczej cos od gleby... a jest to zwykla ogrodnicza o ph 5,5-6,5 bez innych dodatkow.
 
C

Ca2

Jak się ma AK47 nirvany na out wie ktoś może?
Znajomy myśli o jakichś nasionach pod out z cfr ale maroc i es wyprzedane...co jeszcze polecacie z niedrogich nasion? Potrzebna jest tania(nie znaczy gówniana) odmiana która dojdzie do max połowy października. Choć najlepiej koniec września.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
hmm, strona bez fotek, to tym razem ja pokoloruje.

W moim boxie 7 tydzien flo, mocno scisniete 5 krzakow, jeszcze pewnie ze 2-3 tygodnie beda musialy sie kisic.

LUI bardzo solidne o silnym slodkim zapachu. Oger Kush S1 mniejsze szczyty slabsze plony beda, ale znacznie bardziej zywiczne i ten zapach mocno benzynowy, taki najbardziej lubie, zwiastuje cos bardzo specjalnego. Ostatni raz w moim ogrodzie taki zapach mial SS x ST od HC - wciaz jeszcze go pale i nie moge wyjsc z podziwu jaki to rewelacyjny high.

Box:


3 x LUI:




Ogers Kush S1:



pozdr, kov
 

Budd

New member
Ca2 said:
Jak się ma AK47 nirvany na out wie ktoś może?
Znajomy myśli o jakichś nasionach pod out z cfr ale maroc i es wyprzedane...co jeszcze polecacie z niedrogich nasion? Potrzebna jest tania(nie znaczy gówniana) odmiana która dojdzie do max połowy października. Choć najlepiej koniec września.



Top 44 spełnia twoje wymagania, masterkush & cali o ( http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=72690 ) też zrobi swoje - sprawdź ten tema to znajdziesz odpowiedź : http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=66561&page=1&highlight=nirvana+fan+thread



Pozdrowienia dla wszystkich zielonych rebeliantów !
 
Last edited:

k_kaliber

Member
Czesc moje roslinki troche podrosly sa bardzo ladnie pokryta zywica.
Dzis podlalem pk 13/14 jest to 24 dzien od pokazania kwiatkow
zdjecia robione wczoraj.
KOv fajne kwiatki
Kucyk tez niezle sie 3ma




The HOG



WhiteWidow




White Widow 2

 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

UWAGA !!! drastyczne sceny !!!



zle zamontowany drucik , przy wyciaganiu z boxa zaczaczyl o inny drut i nieszczescie gotowe :badday: mam nadzieje ze sie pozbiera i to zlamanie ja wzmocni :wave:








w sobote scinamy kolejna euforie :jump:





a tutaj indoormix fim po 6 pietrze , dlugo siedzial w malej doniczce , a i teraz ma tylko 8l.

p.s. to sa foty z wczoraj , daty nie ustawilem :spank:

powodzenia zielarze
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Wiosna :smile: wszystko sie zieleni i pyli powodujac zaglucenie. Czuje sie ostatnio jakbym mial cipke zamiast nosa :D. ok do rzeczy. Dzisiaj przekopalem kilka dolkow z dolomitem i saletra amonowa lipa jeszcze wsadzac planty tam gdzie che bo teren dosyc podmokly i musi przeschnac troche. Roslinki wyladowaly pod folia i odrazu odzyly, elegancko rozlozyly listki zeby chwytac slonce. Dalem im pierwsze jedzonko dzisiaj florovit do paproci z masa azotu (oczywiscie dawka sporo mniejsza niz zalecana). Ponizej fota z kopania spota :)



i z dzisiejszych zakupow :).



Pzdr.
 

kempamc

Member
kiedy wysadzacie jakies sadzonki na outa? tak co by bylo bezpiecznie zeby nie zmarzly ani nic?
tak za 2tyg sadzonki miesieczne dzadza rade na oucie?


tak na offtopie
ale chora jazda dzisaj byla :jump:
kumpel wkrecal drugiemu kumplowi katolikowi ze jezus jest supermanem hah..
i ze przylecial z wenus hah..
nie zeby obrazac kogos ale zlewa nieziemska haha
 

Cinnamon

Member
@Finger będziesz bardzo zadowolony z zakupów ;), spryskuj rośliny tym jak najczęściej.

@kempamc do połowy maja teoretycznie mogą występować jeszcze przymrozki, rok temu takie przymrozki załatwiły sadowników...

Peace iG... :kissass:
 

Zathir

Member
kolorujemy!
hot mix 12/12 od 14 lutego, troche przypaliłem go lampa ale juz mu lepiej :D

30389P1060015.JPG


30389P1060014.JPG


juz za pare dni pierwsze sadzonki durbana i tb x eroc/dp idą na dwór, czas powoli rozpoczynac sezon 2008

:jump:

pozdrawiam
 
Top