What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Zathir

Member
A u mnie w ogrodku hot mix i amnesie :)

30389all.jpg
 
V

vod

Ostatni bobek z lutego (Gf x Victory):



A tutaj Shroom x C99 kończy powolij :D Konkretna żywica!




A to Grapefruit x Victory:



A tutaj widok ogólny:


Edit: Sory za trzęsące się łapy ;) nie chce mi się jeszcze raz roślin z kartonu wyciągać, więc nieostre musi starczyć.
 
Last edited:
C

Ca2

Vod: K+... perfekcyjna miniaturyzacja...do tego genetyka C99 i Gf...no i kto powiedział, że mostly sativa muszą być przeogromne i nie nadają się do małych boxów???? Do krasnali nikt nie wydymi ;D no poprostu są śliczne...no kurde daj jednego takiego mikruska;D
 

Ganja Smile

Active member
ale wypas siedze sobie na ipodzie I czytam do tu wypisukecie de ciekawe rzeczy ca2 sKoda de now widziales mojej Santa marii... Mialem boxa Jakos 50/40cm. Piekna roslinka banzai mi wyszla no topki malusie hehe pozdro dla postepu techn:D
 

bialy_mis

Member
Lowryder w 2 tygodniu kwitnienia. Został teraz przesadzony do szklarni by nie blokował miejsca lepszym roślinom.

 
Last edited:

polak

Active member
Ca2 said:
Vod: K+... perfekcyjna miniaturyzacja...do tego genetyka C99 i Gf...no i kto powiedział, że mostly sativa muszą być przeogromne i nie nadają się do małych boxów???? Do krasnali nikt nie wydymi ;D no poprostu są śliczne...no kurde daj jednego takiego mikruska;D



ja zawsze uwazalem ze wszystko da rade upchnąć w malym boksie :) trening odpowiednia dieta hehehe :) mala doniczka juz sama w sobie duzo daje przeciez!

pzodr.
 

Yarcio

Member
You must spread some Reputation around before giving it to vod again :/
Vod, super topeczki, zajebista genetyka :D Cud, miod i topki :D Powinienes robic foty dla Sensi Seeds :D

Tomu, piekne rosliny, naprawde zajebiste :)

Kolorujecie Panowie a chyba tylko ja tutaj nic nie pokazuje :p
Ale oucik sie zbliza i rowniez pokaze troche swoich malenstw :)
 
D

dEv-9

Ciekawe ile polska sekcja zbierze w tym roku.. pewnie beda to rekordowe wyniki :jump:

Moje sadzonki na out, mam nadzieje ze dozyja do zbiorow :puppydoge
25 lr
6 pp x (em albo sh x ms)
5 maroc x (em albo sh x ms)
4 outmix

z 42 pestek tylko 2 nie wyszly :wave:
3815out2008athome.jpg
 
Last edited:

PioK

Member
ladnie dajecie z tymi kwiatuszkami... u mnie tez prace na outdoor`em sie rozwinely.... caly dzien z gownem latalem .... ale za to wszystkie spoty przygotowane bardzo profi..... duze dolki, torf, zwir, ziemia, dolomit, azofoska, poliifoska M a na sam dol kupa... lacznie bede mial 6 spotów w ktorych mam zamiar wysadzic 4xmaroc`i i 4xPP ktore juz rosna w doniczkach na dworzu.

imgp2829vm4.jpg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
zapierda^^^^lamy jak kroliki po koksie hehehe !POLSKA !
a i ja kilka fotek wkleje


to tak z wczorajszej gazetki ... WOW !! 17,500 plantow i tylko 400 yardow od posterunku policji








wyjaje sie ze powinno byc ponad 50g ... z tego krzaczka ...


a tutaj juz nastepna czyka w kolejce hehehe taki lancuszek ....


dobranoc
 
Last edited:

selasie

ganja
ICMag Donor
Dzis do wody poszly jeszcze gorace EarlyDog ,Dzieki :wave:
a zaraz na powierzchni pojawi sie tez cala armia wczoraj wsadzonych LR ,one pojda jako pierwsze na dwor ,mysle ze za jakis tydzien..



Pozdrawiam
 

bogusik2

Member
Panowie swietnie kolorujecie :D Ziel ładne plony ;)
Selasie ja wlasnie wczoraj odebralem z poczty mala przesyleczke dajaca ogrom szczescia :) (jakby sie kto pytał tam pisze drastyczne a nie erotyczne lol)

12128MACRODOG-med.JPG


Kiełkuje jakos za tydzień :D niue moge sie doczekac hehehe :)
i kilka macrosow :) w tym Killer Widow ktorego simpelka dostalem :) mmmm
Idealne ziolko.. WW x KillerQueen nawiasem mowiac :) czuc duzo owocowej nuty z c99.. mm

12128MACRODOG_1_-med.JPG


12128MACRODOG_2_.JPG


12128MACRODOG_3_.JPG
 
Last edited:

bogusik2

Member
Ahh i jeszcze zapomniałem dodac ze w tych fotkach jest tez White Russian x Afghani (oj przyjemny ujebywacz hehehe - zapach taki sam jak zawsze, ziolo bardzo podobne za kazdym razem :D super sprawa..), cos z napisem B - Bardzo owocowe.. przy paleniu dym smakuje wrecz jak takie ciasteczka słodkie biszkopkowe :D mmmm cos niepowtarzalnego :) Hot Mix chociaz anonimowy to bije na glowe wszystko co sam uprawialem :D ta żywiczka.. ten aromat.. ta moc... mmmmm :D pzdr

12128amacrodog.JPG


12128amacrodog_1_.JPG


12128MACRODOG_4_.JPG
 
C

Ca2

Bogu$ ale ty smaka robisz...a akurat już nic do palenia nie mam...nawet nic dziś nie dostane bo bejbe pojechała sobie na wycieczkensa :D

Fakt..WRxA to bardzo smaczny weed ale za ostro uwala, żeby się tak ciągle delektować smaczkiem... no chyba, że wolny dzień no to luzik.

S-type - nabiera żywiczki...ale kwiatki stoją w miejscu. Ciekawe czy wyjdą hazekowe topki skoro są takie maciupkie obecnie;D





A tutaj...Pan Durban...sobie urasta;D ostatnio wyskoczył 4cm w 24h
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Selasie, Bogusik : wilkie szczescie miec w swoim ogrodzie takie HC geny congrats :smoke:
Wszyscy dajemy zdrowo :smile:, az strach sie bac co to bedzie za 2-3 mieszki :smile:
U mnie powoli ale do przodu. Chyba 2 z 9 RS odpadną bo cos slabo z nimi, ale wciąż mam nadzieje.Pozatym roslinki sie masakrycznie wyciagnely u mnie na parapecie :badday: wiec juz jutro leca pod folie bo to nie ma szału. Zdjecie z ich 1 wypoczynku na swiezym powietrzu. Pzdr.
 
Top