What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

O

Ojciec

Siemka ! Szaleństwo wiosenne widzę że aż wrze tu hehe , w ogóle ładnie lecicie. Leptosoma ładne budy :) aż mam chęć skoczyć po pakiet trawki na wieczór hehe.



Ok , a co u mnie , szaleństwo łopatologi hihi , kopie , mix'uje ziemie i szukam wciąż miejscówek :). Dziś był zakupy , w ogrodniczym dorwałem obornik bydlęcy w granulkach 3l za 4,70 :rasta: , tak w granulkach wyglądają ja Haszysz z kiedyśnych czasów w plastelince hehe ,w bio - humst sie za opatrzyłem oraz inne gadżety do uprawy nie chce mi sie pisać ...

Trochę mnie martwią te zwierzaki :beat-dead hehe , sporo ich sie przewineło jak buszowałem po chwastach z łopatą hehe.

Teraz co ja tu mam hmy.. takie maleństwo , wrzuciłem 2 sionka jedno jeszcze nie wyskoczyło , a ta dziś rano wyszło :) Stoi sobie tak 24h na balkonie. A co to ? Nie wiem dostałem od rberciol dzięki chłopak ! Jest to mix tyle wiem.



Ale to nie wszystko , jeszcze bo dostałem obfitą paczuszkę od selasie też wielkie dzięki .Więc mam takie sionka jak , Wczesna Sativa ,Maroc x Early Misty Badź Mexikan Sativa x Shaman , pisze darczyńca :) , Purple Power x Early Misty ,Passion Mix ( Ponoć z purpolowym pheno ) ,nastepny mix passion ,też znalazła się krzyżówka Oassis x lowryder , nastepny mix z 2007 ,Oraz kozak ? mix podpisany hehe. Po kilka , kilka naście , kilka dziesiąt sztuk.





Pewnie wszystkiego nie wysadzę , też kilka nasion oddam chłopakowi z pewnej niesamowitej dziczy , który na pewno będzie miał głowę do tego co i jak :)
W ogóle , jedna wielka niespodzianka te mix'y za które niesamowicie dziękuje !

P.s

NIE SPAĆ !! Sadzić ludziska sadzić ! heh :bashhead:

Pozdrawiam :wave:
 

polak

Active member
Leptosoma said:
Witajcie starzy i mlodzi forumowicze !
zazdroszcze Wam, od kilku lat out to moje niezrealizowane dotad marzenie, i kibicuje wszystkim bardzo. jak zjade na stale do kraju to sobie taaaki out odwale... :jump:

indoorowcy tez nie zostaja w tyle,jak sie napatrze to zaraz szukam pikli z batem haha

niedlugo u znajomego sadzimy ak47

pozdro !

peace


Witaj Lepto!

Dawno Cie nie bylo hohoho :) (a moze to ja jestem zacofany :p )

Ktore to juz podejscie z ak47 ;>?
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Witam,

Oto pierwsza grupa rozpoznawcza szykujaca sie na misje planowana na okolo 17 maja.
Narazie trening grzania na parapecie - problemy z temperatura w nowym veg roomie.
Na wybiegu: maroc, easy sativa, outodoor sensiseeds,passion,earlybud....



peace!
 

bogusik2

Member
Dizel az szkoda palic takie pamiatki hehehehe :) ..zachowaj i wypal z wnukami kiedys :D
Lepsoma masakryczne topy :D
Nice Girl.... 18 postów, 18 sadzonek.. ale moze dobijesz do 50? :D hehehe
Miłoby sie było w koncu porozumiec ;P interesujacy jest ten outdorowy produkcik od sensi :)
Ja sezonik przekładam z dnia na dzien przez chorobe lol wszyscy sie rozlozyli na zolandek ;/ ..i na razie moge sobie tylko powspominac hehe :)
A jak juz wspomnienia to te najlepsze :)

12128motylek_1_.JPG


12128motyl_1_.JPG


P.S. motylek odzyskał wolnosc :) pzdr
 

Kolobrzeski

Member
Pierwsze 2 kolezanki 'the quest' rberciolowe (pzdr!!!:D) poszly wczoraj na miejscowe, mam nadzieje ze dadza rade:)



Peace!
 
Last edited:

bogusik2

Member
Wojek kiełkowany Durban Poison f2 od DP - koniec czerwca, wysadzane w polowie czy nawet pod koniec lipca :) .. mialy z 40cm ale daleko im do czegokolwiek...
Zapylone fakt wiec malo plonu (troche nasion bylo), ale i tak nie byłby to LR tylko jakies marna 2-5g z krzaczka..
Lepiej wczesniej sadzoc i sie zachwycac jaka roslinka duza rosnie hehe
W druga strone zawsze moze cos niewyjsc ;p pzdr
 
G

Guest

Widze ze wszyscy super sobie radza
@Bogus - ten motyl to ma jak w raju ;]
Dorwalem sie na moment do cyfrowki wiec tez troche pokoloruje
W tym tygodniu nic nie wysadzilem ale obiecuje poprawe ;]

Maroci:




Ak-48:


Ak-48 i Durbany:


Edit: durbany maja zwalona genetyke, rosna male i listki jakies takie niesymetryczne i w ogole mutacja postepuje :p

pzdr! :wave:
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam.

W.Rhino ... jaja jak balony hehe


Euforia ktora ostatnio ucierpiala przy wyciaganiu z boxa ( druciki )




ta u gory po prawej siedzi w ciemni , jutro scinamy :jump:



a ta nastepna w kolejce -


pozdrawiam
 

gucio

Member
A u mnie pare outmixów poszło do ziemi, kilka już wschodzi.



Po za tym 9 kwietnia wsadziłem 6 kiełków prosto na out na próbę, niestety na dworze było wtedy zimno i deszczowo, po tygodniu, gdy żaden nie wyrósł stwierdziłem, że nic już z tego nie będzie. Parę dni temu coś mnie podkusiło i zajrzałem na ogródek, a tam niespodziewajka :D 4 wzeszły w tym jedna już zwiędnięta była, kolejną wczoraj coś zjadło i zostały mi się dwie, bez problemu radzą sobie z przygruntowymi przymrozkami, nie wiem dokładnie kiedy wzeszły ale myślę, że tydzień temu. Cały tydzień miałem super pogodę. Dobrze się rozwijają ? Nie zbyt małe są ? Bo mam wrażenie, że stoją w miejscu.


447852-thumb.jpg

gout08
Pozdrawiam
 
Last edited:
V

vod

Shaman, te durbany to od plantatora?
Bo moje durbany od plantatora tez nedzne :\ mam 3 i rosna bardzo powolij.
 

bogusik2

Member
Retbatler, Szamanik, Odd, Gucio, Ziel, Bio zajebiste foteczki :) more.. moreee :D



^^^^^^^ 'Jol ziom' haha


12128aprezencik.JPG


Podziekowania dla kolegi z anglii za maly prezencik w zamian za porady hehe :)
..slowem tez mozna zmaterializowac czyjes marzenia i pragnienia.. czy wiedza aby nie przybliza do boskosci? :D:D:D ..jak tak to bedziemy sie wszyscy smazyc w piekielku hahaha xD

12128aprezencik_1_-med.JPG


12128aprezencik_2_-med.JPG


12128aprezencik_3_.JPG


...a jak na razie pieklo na ziemii :) goraco w domu a jak sie tylko okna otworzy to wielkie jak paznokiec pudziana suki.. albo duszno albo spuchnięto hehe ehhh cos na ochlode :) stare wspomnienia hehehe pzdr

12128aprezencik_5_.JPG
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Offtop:
trzeba w koncu jednego walnac i nabic posta ;D
Maly punchline:
Biohazard - ale koslawy blancik a tak pozatym ladnie.


bogus nie wiem czy ty chciales tak bardzo widziec liczbe 18 :D
ale tam jakby sie dobrze przypatrzyc jest 19 kubeczkow.
Ty chyba widzisz co chcesz widziec.
Palmy wiecej :D
 
Last edited:

bogusik2

Member
Liczby odzucmy na bok niech zostanie sama tresc hehehe :)
Tamte fotki mowily 'wysadź mnie' :D hehehehe moze faktycznie widze czasem to co chce widziec, ale czy to czyni to co wtedy widze mniej realnym? :D
U mnie w glowce jedna sadzoneczka juz uciekala za okno haha ;)
P.S. podoba mi sie ta maksyma z konca :D pzdr
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top