What's new

Choroba

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hmmm...

jak robaki co smee muwi albo jakie kolwiek robaki. to jedyne co jest najlepsze to neem oil.
naturalny olej z nasion neem. niewiem musisz sprawdzic jak po polsku. ale to jest najlepsze na robaki. wyjmij z doniczki i zobacz jak kozenie wyglondajo. jak zulte to znaczy ze chore. od czego to moze byc? pelno zeczy. wruc sie i pszypomnij jak wszystko robiles od poczontku. i ci powiem czy zrobiles gdzies blond
bo tak to ja moge do drugiego roku wymyslac co znimi jest,hehe

peace
 
G

Guest

heheno to juz wiadomo co to jest neem oil - ekstrakt z glowek czasnku mozesz wiec samemu cos takiego zrobic ale bedzie to mniej stezone ja sam to robilem gdy mialem u mnie przedziorki jednak ja nie nawidze zapachu czosnku wiec uzylem chemii

edit:
http://www.namat.pl/Rosiczka/Podstrony/Biologiczna.html oto link do biologicznej ochrony roslin masz tam przepis jak zrobic wywar lub wyciag moze to pomoze
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to jest jakies hujostwo co oni pokazujo tam,haha

prawdziwy neem olej pochodzi z dzewa neem kture rosnie w indiach. to niejest czosnek
wyglonda jak normalny olej do smazenia. czasem ma male w nim odpadki.

wlewasz pare lyzek do litra wody i pare kropelek plynu do mycia naczyn.poto zeby rospuscil olej. i pryskasz caly kwiatek dokladnie pod i gura. i spryskaj ziemie. tak mozna co pare dni,pszez pare tygodni,asz robaki pszestano sie rozmnazac i zgino.

peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
niewiem czemu tak muwio ze z czosneku to neem olej.
pewnie duzo sie oto pyta ,to nazwli neem zeby fajnie bylo,haha

100% neem oil jest najlepszy,naturalny,nieszkodliwy,i praktyczny.migdy chemi do takich zeczy sie nieuzywa, no chyba ze ty tej trawy palic niebendziesz.
to jest jedyna zecz co do robakow.jak to mnie nie uratowalo,to nic wiencej jusz niezrobie,robaki wygraly,hehe ale jeszcze tak niemialem i niemysle miec. robaki mialem ras,ineem je zalatwil naturalnie.

peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
w cieplych klimatach mozna je chodowac.
olej jest bardzo dobry do duzo zeczy. nawet jak pies ma wszy to olej je najlepiej zalatwi..
poprostu jest rewelacyjny produkt ,ktury niejest bardzo znany, chociasz uzywany tysionce lat pszez rolnikow z indji

http://www.neemtreefarms.com/

peace
 
D

dEv-9

Olej z indii, Konopie z indii, to wszystko jest najlepsze, stworzone przez bozie, :canabis:

fjk bardzo ladnie chociaz ja osobiscie raczej nie bede hodowal pod siatka. Duzych zbiorow zycze. Aa zapomnialbym, ktos zdjecia dawal swojej istnie bialej szafeczki, a w niej same babeczki. :eek: kov o ile sie nie myle, tez ci gratuluje bo ostro to wyglada. Zajebiste kwiatki chlopaki robicie. :smile:
 
G

Guest

podpowie ktos troche jak zrobic cos takiego jak w linkach ktore podalem ?
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to prawdopodobnie jest clone. one naturalnie tak rosno.
chociasz z nasiona tesz mozna. nic wiencej tylko pszycinac po trochu asz sie rozgalenzi, proste.

peace
 
G

Guest

proste proste, ale nie dla kazdego, mogl bys troche opowiedziec cos dokladniej ?
kiedy i ile przyciac? ile razy? itd.
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
to jest clone.
zeby tak zrobic niedawaj kwiatek na vegetacje. odrazu jak sie zrobio kozenia , daj kwiatek na flower. odrazu zaczno kwitnonc.

z nasiona to napewno zgubisz z 20 dni zeby kwiatek doszed do siebie po pszycinaniu.
mozesz odrazu od 2 do 6 pientra go opcionc. i jak pokazo sie boczne ,to tesz je za pierwszym rozgalenzieniem opcionc. i caly czs vegetowac. swiatlo musi byc dobre zeby sie nie rosciongal. no i to bendzie to. tak jak robio ogrodnicy dla jablonek czy innych kszakow. niczym to sie nieruzni.

peace
 

Latest posts

Latest posts

Top