What's new

Choroba

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
jakis do dupy ten link.
laduj foty na ic.wtedy bendzie widac.

opowiec jak je i co im robiles.

z tego co muwisz to pewnie czegos majo zaduzo.

peace
 
G

Guest

hmm tak jakby im za duzo nawozu dales sadzac po koncowkach lisci ale te zolte kropki to mi podpadaja na przedziorki chociaz jak ja je mialem to byly ona bardziej rozrzucone po lisciu, niech sie inni wypowiedza
 
G

Guest

koncuwki lisci sa niewazne, akurat taki lisc mi sie zerwal nie ma znaczenia, kropki sa istotne
 
G

Guest

wiec jezeli chcesz wykluczyc przedziorki to zobacz na spodniej czesci liscia czy sie tam nic nie rusza czy niema czasem jakis malych zyjatek przypominajacych pajaczki oraz czy nie widac delikatnych nitek pajeczyn
 
G

Guest

nie nie, nie ma ich przeciez sprawdzilem to juz dawno , jesli ktos wie czego brakuje prosze o rzeczowa odpowiedz.
 
G

Guest

aha to jeszcze ja, podlewane prawie sama woda oligocenska, wiec z nawozami nie moglem presadzic pare razy dodalem biochumusa
 
G

Guest

Dzieki

Dzieki

Wielkie dzieki Brachu, nie znalem tego, super artykul.
Czytalem ten na og ale zdjecia sa marne.
:friends:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
czwarty miesionc,hehe

nic mu niejest. czas na koniec, i tyle.

troche dziwny, to jusz od atmosfery w jakiej jest?

peace
 

Mr. Smee

Member
fjkk said:
ale nie widze tam mojego problemu :(
zlaczam lepsze zdjecie
A zobacz pod spodem, czy nie ma malych czarnych kropeczek i takiego metalicznego nalotu. Jesli tak, to jest to thrips. Ja tez to mialem
 
G

Guest

Hotcargo: no wiem ze to koniec ale to nie jest takie schniecie dolnych lisci jak zwykle sie odbywa, jednak tutaj widac ze jest cos zdecydowanie nie tak.

Nareszcie mam swoje wlasciwe konto z ktorego moge pisac.
 

Latest posts

Latest posts

Top