What's new

Choroba

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zalezy ile rozgalenzien chcesz. dwa pientra da ci 4 galenzie. z nich bendzie po dwa jeszca po rozgalenzieniu. co da ci 8 galenzi. 6 da ci 12 galenzi(topow).i tak dalej.hehe

peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Hej hej fjk, ale ladny scrog! Sporo roboty musiales wlozyc w podwiazywanie szczytensow.

fajnie, znaczy indoorowy duch w narodzie nie ginie :)

pozdr, kov
 
G

Guest

ja nie jestem nim zachwycony. Podwiazywanie robilem glownie na wegu a puzniej to tylko naginalem rosline pod siatka. Nastepny scrog bedzie lepszy, pozatym sama konstrukcje zrobie od nowa. A chcial bym zrobic takiego zeby mic duzo krutkich lodyg na gorze, na tych zdjeciach pewnie slabo widac ale to jest W WIEKSZOSCI GLOWNA LODYGA. caps sory. wiecej zdjec mozesz looknac na http://gallery.cannabis-seeds.cc/index.php?cat=10972 ja bym chcial umiec rozgalezic tak jak na tych fotach co wczesniej pokazywalem. moze teraz sie cos uda.

jeszcze cos dodam :) generalnie mam malutko miejsca a jeszcze je podzielilem na dwa, bo wydaje mi sie ze to bedzie dobre. ale caly czas udoskonalam moja szfe i generelnie jestem zadowolony, wlozylem w nia sporo roboty a bardzo malo pieniedzy, wszystko zrobilem sam bardzo lubie majsterkowac
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
A powiedz ktore to twoje podejscie do hodowli w domu?
Bo to ze lubisz majsterkowac to widze z twoich fotek:)

Baaardzo kulturalna oprawka na lampe. :yes:
 
G

Guest

hm, tak dokladnie to ciezko powiedziec, najpierw raz hodowalem z marnych nasion bo chcialem zobaczyc co i jak,poduczyc sie, pozniej mialem jakas hodowle, kolejna doszla daleko i zmarniala strasznie , nie wiem moze 4 wogole a 2 udana
aha heheeh i jeszcze kiedys zdudowalem skrzynke z listewek obilem folia plastikowa zawiesilem jedna zarowke i postwailem na parapecie hehehe rotfl ale to bylo bardzo dawno i nie mialem o tym pojecia, swoja droga dobrze ze sie tym nikt z naprzeciwka nei zainteresowal :p

oprawke oczywiscie zrobilem w calosci sam, jest super szczelna cale powietrze z niej jest odprowadzane za pomoca dwoch wiatrakow, tylko kurde szyba sie troche brudzi

ps. z tej co mi zmarniala zrobilem zajebisty film przyrodniczy, wrzuce go gdzies i pokaze

http://skocz.pl/pbi
 
G

Guest

kov a twoja ktora ? napisal bys cos wiecej tez bo sie napocilem i nic ine odpowiedziales :)
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Czesc fjk, sorki ale czlowiek musi sie czasami odlaczyc od internetu na chwile, powoli nabieram obsesji uczestniczenia w tych forach ganjowych :) Nie moge sie oderwac od kompa nawet w lykend, ale nic, przyjdzie wiosna to mnie wygoni z domu.

No dobra, moze troche wstyd sie przyznac ale outdoorowo lece od okolo 1985. Z roznymi rezultatami, ale przez lata prob obcykalem biologie ziela i jego zachowania.
Indoor jest od zeszlego roku, bo w 2003 wkurzylem sie ze mi markowe pestki z seedbankow na outdoorze nie wychodza.

Zbudowalem boxa, pierwszy grow katastrofa, potem drugi juz calkiem calkiem, choc nie uniknalem pewnych bledow, trzeci bardzo ladne szczyty i wydajnosc wzrosla znacznie, teraz jest czwarty i zapowiada sie bardzo fajnie. W kazdym razie mysle ze dobrych pare grow trzeba zrobic zeby zrozumiec interakcje pomiedzy roslina a boxem.

W kazdym razie juz dawno zapomnialem nr telefonu do dilera :)

Nic nie kombinuje ze scrogiem, wypasionymi nawozami itp, bo mysle ze "lepsze jest wrogiem dobrego". No ale respekt dla tych co probuja czegos nowego.

pozdr, kov
 
G

Guest

ja tez nie eksperymentuje z nawozami, tylko woda oligocenska i naturalny nawoz. a scroga musze robic bo mam 40 cm wysokosc :)
 
Top