What's new

Cannabis mag beszerzés!

dev.

Well-known member
Bushdokitól. 50 erka felett ingyen hozza a GLS, meg kapsz ajándék magot is. 3-4 nap alatt itt van, mastercard ON. Kő ennél jobb?
 
O

offika

Hali skacok dilemma elött allok!
Megrendeltem 3x7db magot a bushdokitol, csak nem vagom ezt a rendelés temat, eddig kimentem érte most probálom ezt elöször.
Küldtek e-mailt hogy a bankartyaszamukra utaljam at ez meg is történt csak attol parazok hogy, hogy küldik ki értem itt arra hogy, remélem nem lesz feltüntetve hogy bushdoktortol jön meg ilyesmi hasonlok?
Meg ez igy nagyon para vagy én izgulok igy ra :D :D ?
 

ZoldOvezet

Active member
Hali skacok dilemma elött allok!
Megrendeltem 3x7db magot a bushdokitol, csak nem vagom ezt a rendelés temat, eddig kimentem érte most probálom ezt elöször.
Küldtek e-mailt hogy a bankartyaszamukra utaljam at ez meg is történt csak attol parazok hogy, hogy küldik ki értem itt arra hogy, remélem nem lesz feltüntetve hogy bushdoktortol jön meg ilyesmi hasonlok?
Meg ez igy nagyon para vagy én izgulok igy ra :D :D ?

Te izgulsz csak..tulreagalod :) nem lesz rajta h Bushdoktor..egy feher kartonba lesz kuldve amibe kivulrol nem lehet belelatni :)
 

GK_420

Active member
Természetesen a tied az első rendelésük, fogalmuk sincs róla, hogy ez itt illegális és ezért hatalmas kender levél lesz a dobozon, rajta a rendelési adataiddal és a magok számával, fajtájával...diszkrécióról sose hallott senki még ebben a szakmában. :D Pff..kb ennyire reális a parád.
 
O

offika

Kaptam egy ilyen Nemzetközi átutalasos szisztémás papirt.
Itt kérik azt akinek utalnam a lovééét címét stb. akkor most irjam ki h bushdoki meg minden ilyen szar :D ? Ráparázok erre hogy ki kell irni rá ezt a bushdokis témát ?
 

ZoldOvezet

Active member
Kaptam egy ilyen Nemzetközi átutalasos szisztémás papirt.
Itt kérik azt akinek utalnam a lovééét címét stb. akkor most irjam ki h bushdoki meg minden ilyen szar :D ? Ráparázok erre hogy ki kell irni rá ezt a bushdokis témát ?

Fizesd már ki bankkártyával az oldalon more xD
 

ZoldOvezet

Active member
Nem vágom, Fel tudnál jönni chatre ?

Beregisztrálsz,berakod a cuccokat a kosárba a fizetési módnál béállítod h kártyás fizetés,az átirányít egy titkosított oldalra,beütöd a kártyaszámod meg a kártya hátulján lévő 3 számot a neved mellett meg a lejárati dátumát és puff kész nem.bonyolult :) remelem segitettem
 
O

offika

Siker koronázta csak ez a bankártya hitelkartya téma baszott át, de megoldodott köszi a segítséget várom a csomit :D
 

dreams82

New member
sziasztok,érdeklödni szeretnék a rqs ,hogy milyen cég és a fizetésnél melyik opciot érdemes választani meg nektek mi a tapasztalatotok vagy melyik áruházat ajánljátok ,elöre is köszönöm a válaszokat
 

Charass

Active member
Egy rendelésem volt tőlük eddig, korrektek, minden úgy zajlott ahogy kell! Probléma mentesen megérkezett a csomag! Utalással vásároltam, ez a legegyszerűbb szerintem. Időben viszont számolni kell vele, hogy spanyoból jön ugye. Nekem ~2 hét volt.

Szerintem bushdoctorral jobban jársz! Közelebb van, 2-3 nap alatt itt van futárral! Szerintem a termesztők nagyrésze innen szerzi be itthon.

De van még rengeteg lehetőség!
 

dreams82

New member
magyon köszön segitseged,nekem ez lesz az elsö,kiválasztottam egy törzset ww autoviragzo,nem tudom érik-e nálunk szabadba,vagy van -e tapasztalat mi vált már be?tudnál ebbe segiteni még talán?
 

dreams82

New member
nagyon köszön segitseged,nekem ez lesz az elsö,kiválasztottam egy törzset ww autoviragzo,nem tudom érik-e nálunk szabadba,vagy van -e tapasztalat mi vált már be?tudnál ebbe segiteni még talán?,ww gondolom nem olyan igényes és elég jo
 
Top