What's new

Cannabis mag beszerzés!

tongpoooo

New member
ja a biztonsagosabbat ugy ertettem hogy lebukas szempontjabol biztonsagosabb-e:)?

nincs bankkartyam szoval mar itt necces a dolog szoval banki fizetes lesz...

vagy szerintetek valahogy oldjam meg inkabb kartyas fizetessel?
 
Last edited by a moderator:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
el fognak küldeni a gecibe, mert azt mondja majd, hogy utalj kártyáról :D
amúgy meg kérj meg valakit, akinek van visa mastercard tökömtudja mi és fizessen helyetted, mert a nemzetközi utalásért még rádbasznak vagy 5 ezret :D
 

Solon

Well-known member
Nem küldenek el a gecibe, simán fogadnak utalást is, csak mire kiér az nem 3 nap. Az 5 ezer, az inkább tizenezer Ft. ráraknak még csomó illetéket különböző címszó alatt, jó a hazai bankrendszer. A dvd tokon ha jól rémlik egy seed-city logó virít, 5 ágú levéllel dekorálva.


Most bontottam 2014-ben rendelt seedcitys magokat, az összes csírázott. Mondjuk most nem tudom milyen lehet a készletük.
 

Kukutyin

Member
Fárasztó egyébként ez is csak 150szer lett leírva. Teljesen megbízhatóak a bushdokiék - nyugodtan rendelj bankkártyával, használd az eszed ha ennyire fosol és légy annyira kreatív, hogy megkérsz mondjuk egy rokont vagy havert, hogy használhasd az övét. A banki átutalásnál mit gondolsz hogyan azonosítanak majd...? De elküldheted nekik levélben is a pénzt rendelési számmal, kemény borítós képeslapba téve papírra felfelé kerekítve - én először úgy csináltam soksoksok éve.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
jóvan faszomsejárogatbankba utalgatni.. nekem azszonta még a nyanya, hogy nem utalhatok bankszámlaszám nélkül és Ő SE FOG semmilyen ibanszámra meg izére utalgatni :D
utána valaki fizetett bankkártyával, nemzetközi utalás címén és még kért 5 ezret ez volt kurvarégen..

én a magyar bankról beszéltem, nem a rendelés helyéről :D
 

tongpoooo

New member
Koszi a sok valaszt sracok! Nekem is azt mondtak tobb banknal is hogy kpt nem utalhatok bankszamla nelkul...nem is ertettem...
Bushdokinal meg beszeltem telefonon attilaval,es azt mondta mashogy nem lehet megoldani, csak atutalassal..tehat most nem fogok elkuldeni neki 30rugot boritekban:D...
 

tongpoooo

New member
Volt egy ket korom amibol lett valami ..meg jopar eve hollandbol hoztak ceres skunkot.. De automatara akarok szakosodni :) legitobb haver hozott nemetbol pakkos magot ,poenbol elultettem a 8bol kidobtam 3at a legnyomibbakat mivel csak poenbol csinaltam mivel ugye pakkos magbol nem.lesz normalis noveny..na kiderult higy automata lehetett mert szuk 3 honap alatt (maj-julius) alatt leerett es lett belole 40gezam ...ki is egtem hogy kidobtam a tobbit:D...azota elfogyott a ceres es megvok love, mivel nincs ember aki hozna...nekem meg nincs idom kimaszkalni
 

tongpoooo

New member
Most meg latom hogy rqsnel minden magra 30% kedvezmeny van...magyarul 30rugobol ket evre elegendo fem es autom lenne...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
amúgy ha kicsit többet használnád az oldalt... még ingyen is kaphatnál bizonyos feltételekkel.. mondjuk csinálsz róla naplót vagy melyik mit kér érte
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
onnan hogy ic mag vendor - azaz árúsitó figurák csinálják például.. majd kovács béla fog neked regisztrálni egy accountot befizet kétezer fontot évente és elkap egy két magyar termesztőt ? :D
 

tongpoooo

New member
Jo ezt arra irtam hogy engem is annak neztek tejfol blogjaban mikor mondtam h vevo lennek a wappara mikor kirakta a kepet...most gondolj bele a rendorseg biztis egy embert kuldene hogy itt magot tarhaljon...:D
 

tongpoooo

New member
De ha ez egy segitseg lett volna koszonom:) csak az a gaz h nem tudok annyira angolul hogy kibogarasszam ki az aki eladna ..
 

Latest posts

Latest posts

Top