What's new

Cannabis mag beszerzés!

Azért megnézném, hogy csak ezért felnyitnak egy borítékot mert az átvilágítás alatt valami mag féle dolog rajzolódik ki. Azt honnan tudja az a szerencsétlen, hogy az nem a nagypapa veseköve amit elküld az unokának. :D
Vagy 8 millió magot lehet online vásárolni. Ha csak nincs rajta a borítékon nagy betűkkel, hogy CANABIS SEEEEED akkor nem nagyon van oka a levélbe belenézni. A csomagokat pedig nem a magok ellenőrzésére világítják át hanem gyanús anyagokat keresnek, hogy ne postán küldözgessék a drogot. A magot szerintem mindenhol letojizzák már csak azért is mert nem tudhatja, hogy mi az.
Vannak alacsony thc tartalmú törzsek amik magas cbd-t tartalmaznak és nyugodt szívvel rendelhetőek. A vámon nem fognak köztük különbséget tenni. Az nem elég egy indokhoz, hogy nézd már mag.. :D
 

Brain.storm

Member
Mi folyik itt a hanf-hanfnál????
Rendelt már valaki tőlük?
Nekik ennyire nem sürgős? Majd 2 napja leadtam a megrendelést. Azt írták, hogy sikeres és pár perc múlva kapok visszaigazoló e-mail-t az adatokkal. Azóta sem jött semmi. Mintha nem is csináltam volna semmit. (nem basztam el az adatokat sem, mert még 3* megpróbáltam és arra sincs semmi reakció.)
Ideg szétbasz...
 

hungrowboy

Member
Mi folyik itt a hanf-hanfnál????
Rendelt már valaki tőlük?
Nekik ennyire nem sürgős? Majd 2 napja leadtam a megrendelést. Azt írták, hogy sikeres és pár perc múlva kapok visszaigazoló e-mail-t az adatokkal. Azóta sem jött semmi. Mintha nem is csináltam volna semmit. (nem basztam el az adatokat sem, mert még 3* megpróbáltam és arra sincs semmi reakció.)
Ideg szétbasz...

miért onnan akarsz rendelni? van ezer oldal, én mar rendeltem par helyről mit keresel?:comfort:
 

Brain.storm

Member
miért onnan akarsz rendelni? van ezer oldal, én mar rendeltem par helyről mit keresel?:comfort:

Tudom, hogy van ezer meg egy oldal. De egyik sem szimpi. Bushdokinál nincs az amit akarok sajnos.
Hanfban meg ráadásul akciós is a kiszemeltem. 27 euroval olcsóbb mint máshol. Nincs egy normális osztrák oldal bushon kívül, ahonnan lehet rendelni. Mindegyiknél van valami csavar. Postai szállítás a legnagyobb bajom. Meg még smucigok is. Rendelek egy majd 150 euro értékű magot és nemhogy ajándékot nem adnak, hanem még fizessek 12 euro-t plusszba a szállításért.
Keresgélek még, bár már az összes osztrák oldalt feltúrtam...
 
K

kukta

Tudom, hogy van ezer meg egy oldal. De egyik sem szimpi. Bushdokinál nincs az amit akarok sajnos.
Hanfban meg ráadásul akciós is a kiszemeltem. 27 euroval olcsóbb mint máshol. Nincs egy normális osztrák oldal bushon kívül, ahonnan lehet rendelni. Mindegyiknél van valami csavar. Postai szállítás a legnagyobb bajom. Meg még smucigok is. Rendelek egy majd 150 euro értékű magot és nemhogy ajándékot nem adnak, hanem még fizessek 12 euro-t plusszba a szállításért.
Keresgélek még, bár már az összes osztrák oldalt feltúrtam...

Indras planet?
 

hungrowboy

Member
Tudom, hogy van ezer meg egy oldal. De egyik sem szimpi. Bushdokinál nincs az amit akarok sajnos.
Hanfban meg ráadásul akciós is a kiszemeltem. 27 euroval olcsóbb mint máshol. Nincs egy normális osztrák oldal bushon kívül, ahonnan lehet rendelni. Mindegyiknél van valami csavar. Postai szállítás a legnagyobb bajom. Meg még smucigok is. Rendelek egy majd 150 euro értékű magot és nemhogy ajándékot nem adnak, hanem még fizessek 12 euro-t plusszba a szállításért.
Keresgélek még, bár már az összes osztrák oldalt feltúrtam...

Mond mit keresel es en is ranezek, de miert pont osztrak? milyen szallitasi mod lenne neked megfelelo?
 

iwantmorebuds

Active member
Megkerlek titeket hogy ne provokaljatok egymast raadasul tok feleslgesen.

Brain ugyan nem osztrak de ajanlom neked a seedsmant. J_Trich hivatalos képviselőjük az icmagon. Akár személyesen pm-be is feltudod venni vele a kapcsolatot ha barmi kerdesed lenne, nagyon segitokesz srac. (Persze nem magyar :) ) Elég jo promocioik is szoktak lenni. Plusz icmag tagoknak kedvezmeny van az oldalon a promociokon felul.
 
M

Mackosajt

Mi folyik itt a hanf-hanfnál????
Rendelt már valaki tőlük?
Nekik ennyire nem sürgős? Majd 2 napja leadtam a megrendelést. Azt írták, hogy sikeres és pár perc múlva kapok visszaigazoló e-mail-t az adatokkal. Azóta sem jött semmi. Mintha nem is csináltam volna semmit. (nem basztam el az adatokat sem, mert még 3* megpróbáltam és arra sincs semmi reakció.)
Ideg szétbasz...
palántát rendeltél? mert azt nem postáznak mo-ra ha jól tudom
 

Brain.storm

Member
Megkerlek titeket hogy ne provokaljatok egymast raadasul tok feleslgesen.

Brain ugyan nem osztrak de ajanlom neked a seedsmant. J_Trich hivatalos képviselőjük az icmagon. Akár személyesen pm-be is feltudod venni vele a kapcsolatot ha barmi kerdesed lenne, nagyon segitokesz srac. (Persze nem magyar :) ) Elég jo promocioik is szoktak lenni. Plusz icmag tagoknak kedvezmeny van az oldalon a promociokon felul.

Köszönöm szépen a tippet. Már leboxoltam a hanfal remélem. Nagynehezen adtak egy számlaszámot miután írtam nekik, hogy mi a hányás van.

Gubi olvasd át még egyszer amiket írkáltunk. Semmi provokáló nincs benne.
tiphat.gif


Vazsi:
Nem palántát rendeltem, hanem magot.
 

Brain.storm

Member
Rendelés leadásától számítva pont 10 nap alatt érkezett meg a hanfbol a motyó.
Nem egy kapkodó idegbetegek, az biztos. Azt hittem leglább kapok egy árva szem ajándék magot vagy beledobnak a csomagba egy kurva katalógust vagy egy öngyűjtót vagy valami kis szart amiből érzi a vevő, hogy fontos nekik. Hát Ők nem azok a fajták. 120 Eurós értékű rendelésnél a Brokidokitól már 2 szem ajándék magot kaptam volna.
Na mindegy is. Csak a tapasztalatomat írtam le, ha esetleg valaki egyszer valamit onnan, akkor tudja mire készüljön...
Most már csak abban bízok, hogy nem ezeréves magokat kaptam. Ugyanis a doboz belsejében van egy kis prospektus szerűség aminek az alján ez van: "Copyright 2014 Sensi Seed Bank"
 

icmaghu

Member
Sziasztok!

Ha bushtól rendelek, és kártyával fizetek, kb. a rendeléstől számítva hány nap alatt érkezik meg? Mennyire szokás náluk ajándék magot küldeni? Minden rendelés mellé küldenek?
 

ZoldOvezet

Active member
Sziasztok!

Ha bushtól rendelek, és kártyával fizetek, kb. a rendeléstől számítva hány nap alatt érkezik meg? Mennyire szokás náluk ajándék magot küldeni? Minden rendelés mellé küldenek?

3-4 nap kb

50€ körül küldenek 2-t..vagyis én annyit kaptam
 

KovKris

Member
Sziasztok! Van valakinek a serious seeds-es AK47-essel valamilyen tapasztalata?....Leginkább az érdekelne hogy tényleg annyira masszív szaggal van virágzáskor? Exkalapon olvastam róla élménybeszámolót és ott írták, bár lesz szénszűrőm(igaz homemade), csak ha tényleg annyira brutál illatot veret magából, panelpatkány lévén nem biztos hogy inditanom kéne odabent a kört, válaszokat előre is köszönöm!
Bééke
 

Latest posts

Latest posts

Top