What's new

Cannabis mag beszerzés!

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
azt magadnak kell tudnod, az álmodozó nickedből következtessek ?
a növény, azt adja vissza neked, amit adsz neki, se többet, se kevesebbet.
a neve mellékes, sok jó fajta van, az fontosabb, mit vársz el.. ha az elvárásod magas, gondoskodnod kell az igények magasszintű kielégítéséről, ha megteszi az albán kapcafű, akkor nem kell túl sokat tenned és megkapod, azt a szintet.
 

Kukutyin

Member
Bushplanet szokott régebben is ajándék magot adni? Vagy csak fel akarnak zárkózni ezen a téren is a bushdokihoz? :D
 

Kukutyin

Member
Amennyire tudom ők két ellenséges tábor :D De amúgy tényleg... a boltjaik is egymás közelében vannak, de hát minek tartanának külön boltokat egymás mellett?
 

füstjelek

New member
Sziasztok!
Először fogok magot rendelni és kicsit parázok a vámtól.
A Royal Queen Seeds-ről szeretnék rendelni 3db Quick One-t.
Szerintetek kockázatos?
És a Quick One alkalmas lenne kültéri termesztésre nyáron? :D
 

Mr.NoName

New member
Attitude, SeedCity... bár tudtommal csak bitcoinal lehet tőlük rendelni. Én annak idején mindig innen szereztem őket, 10+ rendelésem volt, mindig a postás hozta ki.
 

Prisma

Active member
Első rendelés bushdoki, drága, gyors, diszkrét csomag, ha jól rémlik GLS hozta.
Pick&MixSeed volt a második ahonna vásároltam. Tetszett, hogy nem kellett megvennem a komplett pakk magot a fajtából, mindig vágtak az eredeti csomagolásból egy darabot és be volt rakva a légmentes zacsiba. UK miatt kicsit lassabb volt, de olcsóbb. GLS hozta
Aztán a végleges netes magbutikom az Oaseeds. Postás hozza, 5 munkanapnál tovább egyszer sem vártam, olcsó, korrekt, a felület is nagyon felhasználó barát, vannak darabra is magok. Nálam ők az 5 csillag. Egyetlen negatívum, lehetne nagyobb a választék.
 

anyu

Member
Ha valaki véletlenül Bécsben jár megnézni a karácsonyi fényeket, melyik growshopot ajánlanátok ?
 

Salátafej

Active member
Bush dokizni szoktak itt az arcok ha jól tudom meg tán hanf hanf , ezek tudtommal bejáratott utak , nem hiszem, hogy mellé lősz bármelyikkel is. Én klónt hoznék.
 

NebulaIICBD

New member
Ha valaki véletlenül Bécsben jár megnézni a karácsonyi fényeket, melyik growshopot ajánlanátok ?

Szia!

Mindenképp olyan helyre mennék, ami a közelébe van annak ahova amúgy is megyek. Felesleges órákat tölthetsz el az utazással.

Bushdoctor, bushplanet, herbalist, ezek mind a belvárosban vannak, és tényleg bárhova mehetsz, mindenhol szívesen látnak. :biggrin:

A google sokat segít! Jó utat! :biggrin:
 

Kukutyin

Member
Mondanám, hogy a külvárosban vannak a nagyobb üzleteik a bushdokiék, busplanetéknek de igazából ha Bécsig elmegy valaki, akkor már mindegy.
 

NebulaIICBD

New member
Mondanám, hogy a külvárosban vannak a nagyobb üzleteik a bushdokiék, busplanetéknek de igazából ha Bécsig elmegy valaki, akkor már mindegy.

Teljesen igazad van, a külvárosban vannak a nagyobb üzleteik!!

Azért úgy gondolom, hogy felesleges kiautóznod a külvárosba ha a belvárosi karácsonyi vásárba mész. Mondjuk ha Pest felől jössz és a belvárosba tartasz, akkor míg kimész a külvárosba és utána indulsz a belvárosba, akkor minimum 2 órád megy el az utazással, míg a belvárosban negyed óra alatt elintézheted a dolgod. Persze lehet, hogy csak én nem szeretek feleslegesen autózgatni, ezért én mindig a célállomáshoz legközelebbi boltban vásárolok.

Mindenki oda megy, ahova akar!! :biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top