What's new

Cannabis mag beszerzés!

GK_420

Active member
Jójó én ezt tudom, de hozzatok valakit akinek a chronic bejön. A barátom akitől én kaptam a klónokat még az se szerette. :D Igaz amikor szüret volt addig ki se jött a házból egyszer amíg el nem szívott mindent...vagy 1,5 hónapig. :laughing:
Na de én csak javasoltam ne ez legyen az évre szóló project ha nem volt még neki (hisz így nem tudhatja...ugye).
 
M

Mackosajt

az nem biztos, nem vagyunk egyformák volt egy haverom az imádta a purple 1 -et... van aki szereti a powerplantot.... nem kell mindenkinek erős fű.. na meg nem is való
Jaja és tényleg... Nekem kifejezetten bejött a PP és én is inkább a gyengébb gazokat szeretem. Csak gubacs akkora állat, hogy 4g-os cigiket tol, na meg a Whizes Kharifa :d
 
nem rossz fajta a chronic, ha van belőle szelektált feno... habár kintre közel sem a legjobb, mert kicsit későn érik, meg penészedik, mint állat. szerintem ezt legtöbben a neve miatt veszik... egyébként egy bentre kifejlesztett fajta amivel magas terméshozamot lehet elérni és ha jól meg van csinálva azért erős is. habár a hatása elég unalmas.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
a legtöbben azért veszik, mert --> átlagon felüli a termésmennyisége.. jól eladható, ki is néz valahogy és még üt is..
egyébként seriousnak majdhogynem 20 évig elég volt az a pár fajta amiből éltek. ezek közt volt a chronic is.
ak47 kali mist bubblegum white russian chronic valahogy emlékeim szerint ezekkel lettek elismertek..
 

Brain.storm

Member
Találtam valamit böngészgetés közben. Erről hallottatok már? Ez igaz lehet vagy csak parasztvakítás? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

"Oracle Bud marijuana seeds
Plant height: Short, FAT
THC level % THC level %: 45%
Flowering times Flowering times: Faster than anything ever created 33-37 days
Yield Yield: MASSIVE 1200 g/m2 - 1400 g/m2
Grows Grows: Indoors/OutDoors/Greenhouse
Strain Genetics Strain Genetics: Euphoria Unlimited Bud x Elephant Bud X our unreleased Ultra Fas
Feminized Seeds Feminized Seeds: 90% Female, non-feminized
Grow Difficulty Grow Difficulty: easy
Plant Odor Plant Odor: moderate
Smoke Flavor Smoke Flavor: skunk berry, sweet sugar cane and basil among other undertones
This is an exclusive copy genetics of this strain"
 

dev.

Well-known member
Találtam valamit böngészgetés közben. Erről hallottatok már? Ez igaz lehet vagy csak parasztvakítás? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

"Oracle Bud marijuana seeds
Plant height: Short, FAT
THC level % THC level %: 45%
Flowering times Flowering times: Faster than anything ever created 33-37 days
Yield Yield: MASSIVE 1200 g/m2 - 1400 g/m2
Grows Grows: Indoors/OutDoors/Greenhouse
Strain Genetics Strain Genetics: Euphoria Unlimited Bud x Elephant Bud X our unreleased Ultra Fas
Feminized Seeds Feminized Seeds: 90% Female, non-feminized
Grow Difficulty Grow Difficulty: easy
Plant Odor Plant Odor: moderate
Smoke Flavor Smoke Flavor: skunk berry, sweet sugar cane and basil among other undertones
This is an exclusive copy genetics of this strain"

Ilyen nekem is kell.:laughing:
 

ZoldOvezet

Active member
héccáhatvanyócdóláré ilyet adok én is. csak utald el a dólárt :D

Hogy téged idézzelek ' no csere-bere' xD

Bitcoinnal mehet �� De viccet félretéve..
van olyan őrült aki ennyit kiadna egy magért?xD lehet valami elírás van ott..inkabb 7.86$ lenne nem? :D
_____________________________
Edit: Most látom hogy ez kajak 786 dollár és 38mag...:D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
.. ami nem létezik, nem lehet eladni.. pontosabban el lehet adni, csak.. :D

smart-black-guy-100-cant-feed-if-you-are-already-a-noob.jpg
 
Top