What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Vtipy

sailinder75

Active member
Trošku viac namaľovaná slečinka nastúpi do autobusu a šofér ironicky : Dievčaatko ale farba patrí na stenu nie na tvár a dievča bez zaváhania k***t patrí do p*č* nie za volant :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Dlouho nezaměstnaný inženýr se rozhodl začít dělat něco "jiného" a tak si otevřel svou lékařskou kliniku. Venku vyvěsil reklamu: Vyléčím každou nemoc za 500€, v opačném případě vám vrátím 1 000€. Jeden z doktorů si myslí, že je to dobrá příležitost, jak získat 1 000€ a tak se do nově založené kliniky vydá.
Doktor - Ztratil jsem cit na rozpoznání chuti..
Inženýr - Sestroo, doneste lék z krabice č.22 a kápněte pacientovi 3 kapky na jazyk.
Doktor - Fůůůj, vždyť to je benzín!
Inženýr - Gratuluji! Obnovila se vám chuť! Bude to za 500€
Doktor byl trochu znechucený a proto se o několik dní vrátil, aby získal alespoň svoje peníze zpět.
Doktor - Všechno zapomínám, nic si nepamatuji!
Inženýr - Sestroo, doneste lék z krabice č.22 a kápněte pacientovi 3 kapky na jazyk!
Doktor - Ale to je přece benzíín!!!
Inženýr - Gratuluji!! Vrátila se vám paměť, bude to 500€!
Doktor už odchází pořádně nasraný, ale o několik dní se zase vrátí, aby si konečně vzal své peníze zpět.
Doktor - Úplně jsem ztratil zrak!
Inženýr - Hmmm, na to už nemám žádný lék. Vezměte si svojich 1000€ - podává mu však jen 500€ bankovku..
Doktor - To je ale jen 500€!!
Inženýr - Gratuluji! Váš zrak se vám plně vrátil! Bude to dalších 500€
 

pMiii

Active member
Dva kamarádi se koupou v moři, jeden z nich ztratí své zuby a naříká. Tomu druhému je to líto, tak vyndá ty své a říká: „Koukej, už jsem je našel.”
Ten druhý je zkusí a říká: „To nejsou moje.” a zahodí je do moře.
 

sensi23

Active member
Veteran
picture.php

:laughing::laughing::laughing:
 

sensi23

Active member
Veteran
Holohlavý chlapík s dřevěnou nohou byl pozván na maškarní ples. Nevěděl, co si má obléci, tak napsal do půjčovny, aby mu poradili a vypomohli. Zakrátko mu došel balík s krátkým vysvětlením:
„Vážený pane, přibalili jsme vám pirátský oblek plus tečkovaný šátek na hlavu, s vaší dřevěnou nohou budete vypadat přesně jako pirát.“ Toto chlapíka urazilo a hned jim odepsal, že prý takováto výbava jenom zvýrazní jeho invaliditu a postih. Půjčovna mu tedy poslala další balík s dopisem: „Vážený pane, omlouváme se za naši zásilku a přikládáme vám háb mnicha. Róba vám zakryje dřevěnou nohu a vaše holá hlava bude vypadat přesně jak ji mají mniši.“
Toto ho ale rozčertí ještě víc, načež jim odepíše, že prý takováto výbava odvede pozornost od jeho dřevěné nohy na jeho plešatou hlavu! Za pár dní mu přijde menší balík, ve kterém je pouze čokoládová poleva, drcené oříšky a dopis:
„Vážený pane, omlouváme se, že jsme v obou případech nedostatečně odhadli vaše přání. Zasíláme vám jako náhradu čokoládovou polevu, kterou si po ohřátí nalejte na vaši plešatou hlavu a posypte drcenými oříšky. Tu dřevěnou nohu si strčte do prdele a budete vypadat jako čokoládový nanuk.“

Putinova přítelkyně Alina Kabajevová:
Přísahám ti! Na MDŽ jsem chtěla krém, ne Krym!!!!



Uživatel: Vypnul se mi počítač - volám admina. Přichází admin, těžce vzdychne, něco si mumlá pod nos, asi desetkrát se otáčí na mé židli, kopne do počítače a ten se zapíná. Znovu si těžce povzdychne, stále mumlá a odchází.On je prostě šaman! Je to bůh!

Admin: Zavolali mě k uživateli - ten idiot se furt točil na židli, až se mu na ní namotal kabel ze zásuvky. Tiše nadávám, otáčím se na židli na druhou stranu, rozmotávám kabel, odkopávám počítač co nejdál pod stůl, aby to zase nenamotal, zapínám ho, nadávám, odcházím.Je to prostě blb.
 

pMiii

Active member
Sejdou se takhle čtyři kamarádky, ale nemají si co říct, protože přišly všechny.

hehe :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Můžeš mi říct, kolik roků je tvé přítelkyni?“
„Je jí 45.“
„Cože? Ty blázne , to by mohla být tvoje máma.“
„Jo, jo, to by mohla, ale je tvoje.“
:D
 
Last edited:

IBISLAV

Member
Řidič hlásí policajtovi: „Přejel jsem slepici!“
Policajt: „Tak ji dejte ke krajnici a je to.“
Řidič: „A kam mám dát to její kolo?“
 

IBISLAV

Member
Pro spoustu křesťanů je Bible něco jako SW licence. Doopravdy jí nečetli, jen dolistovali do konce a klikli na "I agree".
 

pMiii

Active member
Ptá se policajt náčelníka:
"Pane veliteli, umi krokodýlové létat?"
"Samozřejmě, že neumí."
"A skutečně neumí létat?"
"Skutečně neumí."
"Ale generál povídal, že umí lítat."
"No, trošku lítat umí..."

:angrymod: :angrymod: :biggrin:
 

sensi23

Active member
Veteran
Má to 3 oči a 3 nohy co je to?
-------------------------------------------------
Fanánek s Brychtou
:D
 

simor

Member
Veteran
Přijdou 3 Pražáci do hospody v Ostravě a vesele se vybavují. Po nějaké době k nim od stolu štamgastů dorazí chlap a povídá: "Je Ostravar lepši jak Staropramen?"
Pražáci se na něj nejistě podívají a jeden povídá: "No, je."
Chlápek odejde, ale za chvíli je u stolu znovu: "Chlopi, sou tu hezči děvuchy jak u vas?"
Pražák pohotově odpovídá: "To je jasný!".
Chlap zase odejde ke stolu, po minutě se vrátí a říká: "Tak stejnak pry dostanete přes piču."
 

simor

Member
Veteran
Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví:
- Miláčku, uvidíme se i dnes večer?
On jí odpoví:
- Ale samozřejmě, kočičko.
Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela:
- Kdo to byl?!
Manžel klidně odpoví:
- Moje milenka.
Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže:
- Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím!
Manžel nadále pokojně odpověděl:
- OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách.
Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá:
- A to byl kdo?
- Kolega z práce se svojí milenkou.
Manželka je chvíli ticho a potom říká:
- Pch, ta naše je hezčí.
 
Top