What's new

Το ταπάνι του Ορφέα

thandee

Active member
Στα δικά μου τώρα κι αυτό το Purple PCK x Erdpurt τι να το κάνω; Για σουτ μου φαίνεται, αλλά το λυπάμαι γιατί είναι το τελευταίο σπόρι που είχα...θα το πλακώσω στις ασπιρίνες μου φαίνεται :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς

Ορφευς εννοειται οτι σουκανα πλακα και απο τη μερια μου για τον ταφο...ποιος ειμαι που θα σου απαγορευσω να κανεις πλακα?:biggrin:
Και αυτο που λες για το στριμωξιδι ολοι το ιδιο ζοριζομαστε βασει των νομων και συνθηκων στο Ελλαδα...δεν εχουμε απλες για ομορφα project!
Δεν εχω καμια μανα δυνατη για να σου δωσω clone....στην αναζητηση ειμαι...μακαρι ναχα ενα δυναμιτη να σου 'στελνα...
Προσωπικα αυτο το φυτο σου δεν θα το πετουσα γιατι πολλα πραγματα ξεκινανε με προοπτικες και δεν εχουν καλο τελος!η απτο σπορι πηγε ετσι η δουλεια ,η απτα ταισματα που εφαγε....δεν θα του εδινα τιποτα αλλο εκτος απο λιγο νερακι...δεν θα το ειχα νταλα στον ηλιο,δηλ λιγο παραδιπλα...και σε κανα διμηνο αν χειροτερευαν τα πραγματα η δεν γινοταν τιποτα μαυτο και δεν επαιρνε τα πανω του τοτε ισως και να το πετουσα...
 

ironagxos

Member
Κοίτα, από καθαρό κόνγκο δεν έχω ιδέα, αλλά ένα Μπάντζι που είχα πέρσι και ήταν καθαρά προς κόνγκο μεριά, τέλειωσε αρχές του Νιόβρη και είναι πολύ ελαφρύ και αεράτο στο φτιάξιμο...ότι πρέπει για τη μέρα δλδ. :)
Όλα τ' αφρικάνικα είναι σφαίρα, αρκεί να πέσεις στον φαινότυπο...γιατί δε πας για μαλάουι, ζαμαλντελίκα ή GT ;

Στα δικά μου τώρα κι αυτό το Purple PCK x Erdpurt τι να το κάνω; Για σουτ μου φαίνεται, αλλά το λυπάμαι γιατί είναι το τελευταίο σπόρι που είχα...θα το πλακώσω στις ασπιρίνες μου φαίνεται :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς
ωραια...θα το δοκιμασω το congo!!
γιατι malawi zamal panama haze gt ta exv eidh kai koyraroun!~~~:biggrin::woohoo:
 

tjo

life gardener
Veteran
το κονγκο το χω βαλει και θα το ξαναβαζα πολυ ευχαριστως!
εχει ιδιαιτερο αρωμα και γευση και συμπαθητικη μαστουρα!
το προτεινω:tiphat:
 

orfeas

Active member
Veteran
Καβρόν, θώρε!
Tα ΟΕ, Purple Mex και JDL x Kali China προοδεύουν κανονικά... :dance013:

:tiphat:Ορφεύς
 

Attachments

  • P1090683.jpg
    P1090683.jpg
    119.2 KB · Views: 42
G

Guest

Να μη βασκαθούν μωρέ τα κορίτσα! :) Σούπερ σένια!
Προτείνω αποκεφαλισμό για τη μεξικάνα σίγουρα...Μου θυμίζει αυτή που έχω τώρα!Της πήρα σήμερα το πάνω μισό στις 9 βδομάδες,το τεστ στις 7 1/2 βδομάδες τσάκαε...
Μπρουμ με φινγκερ χας απο ζαμ/καλι! :tiphat:
 

Ksaderfo

Active member
Πολύ κομπλέ... ;)

Να μη βασκαθούν μωρέ τα κορίτσα! :) Σούπερ σένια!
Προτείνω αποκεφαλισμό για τη μεξικάνα σίγουρα...Μου θυμίζει αυτή που έχω τώρα!Της πήρα σήμερα το πάνω μισό στις 9 βδομάδες,το τεστ στις 7 1/2 βδομάδες τσάκαε...
Μπρουμ με φινγκερ χας απο ζαμ/καλι! :tiphat:

Εννοείς τόπινγ; Μικρά δεν είναι ακόμα;;
 

makedon

Member
Veteran
να ρωτησω κατι καρουλιαν, αν κ αυτο φαινεται,προτιμας να κανεις μεταφυτευσεις κ μετα στον τελικο προορισμο?λογο του 'μικρου' χωρου?
αν τα εβαζες κατευθειαν στην τρυπα δεν θα ηταν πιο βιγκορους κ θα σε επερναι να τα ειχες βαλει κ αργοτερα?

αντε μπρουμ με εναν τζιπσι :smoke:
 

orfeas

Active member
Veteran
Να μη βασκαθούν μωρέ τα κορίτσα! :Σούπερ σένια!
Προτείνω αποκεφαλισμό για τη μεξικάνα σίγουρα...Μου θυμίζει αυτή που έχω τώρα!Της πήρα σήμερα το πάνω μισό στις 9 βδομάδες,το τεστ στις 7 1/2 βδομάδες τσάκαε...
Μπρουμ με φινγκερ χας απο ζαμ/καλι!

Δηλαδή να μη τη δώσω για υιοθεσία; :biggrin:

Το δαχτυλάτο τι λέει;

να ρωτησω κατι καρουλιαν, αν κ αυτο φαινεται,προτιμας να κανεις μεταφυτευσεις κ μετα στον τελικο προορισμο?λογο του 'μικρου' χωρου?
αν τα εβαζες κατευθειαν στην τρυπα δεν θα ηταν πιο βιγκορους κ θα σε επερναι να τα ειχες βαλει κ αργοτερα?

αντε μπρουμ με εναν τζιπσι :smoke:

moin, το κατ' ευθείαν το 'χα σκεφτεί, αλλά ο πάτος της γούρνας δε λιάζεται αρκετά, λόγω ντουβαριών, κι έτσι προτιμώ να τα φτιάξω κάνα μισόμετρο πρώτα και μετά στη μάνα γη...
Η παναμάλα είναι ήδη στα 45 εκ. και με κορμό στο μικρό δάχτυλο περίπου έχοντας ήδη γεμίσει τη γλάστρα με ρίζες, οπότε μάλλον πάει για τη γούρνα αυτές τις μέρες...να δω πως θα τη φέρω βόλτα...

Το τζίπσι τίνος;

:tiphat:Τουστρόκας
 

makedon

Member
Veteran
κανε κανα ανεβοκατεβαζωμενο κρεβατι :biggrin:

βολτα θα την φερεις,αφου ξερεις λιγο βαρυ χερι θελει να εχεις
η παναμαλα θα παιξει κεντρο κ τα απο πανω δορυφοροι?

τινος το τζιπσι? απ το μαχαλα το πηρα,τι να σου πω,του θαναση του τσιφτη :biggrin:

αντε μπρουμ με το μαχαληαρικο :smoke:
 
G

Guest

Εννοείς τόπινγ; Μικρά δεν είναι ακόμα;;

Μια χαρά μου φαίνεται είναι...Χοντρό κορμό έχει ήδη,δε θα νιώσει!

Δηλαδή να μη τη δώσω για υιοθεσία; :biggrin:

Το δαχτυλάτο τι λέει;

:tiphat:Τουστρόκας

Όχι άπονε:biggrin:Αν σου κάτσει πακισταν παπας είναι σφιχτός και βαρύς,αλλά αυτό που χεις μάλλον για αφράτο και αλεποουρίσιο πάει...Ακόμα καλύτερα για σένα και τις συνθήκες σου.Μη σου βγει και πράσινη από Μεξικό μεριά,θα ναι κι ακόμα καλύτερη θαρρώ.
Το δαχτυλάτο ήτανε μίγμα μεξικαν/ζαμ καλι και ρίξαμε κάτι γέλια ...:)
 

orfeas

Active member
Veteran
κανε κανα ανεβοκατεβαζωμενο κρεβατι :

βολτα θα την φερεις,αφου ξερεις λιγο βαρυ χερι θελει να εχεις
η παναμαλα θα παιξει κεντρο κ τα απο πανω δορυφοροι?

τινος το τζιπσι? απ το μαχαλα το πηρα,τι να σου πω,του θαναση του τσιφτη :biggrin:

αντε μπρουμ με το μαχαληαρικο

Μέχρι που να 'ρθει " κανα ανεβοκατεβαζωμενο κρεβατι " υδραυλικό, βολεύομαι μ' αυτό στη φωτό...:biggrin:

Τζίπσι, εννοούσες από Δενδροπόταμο μεριά; :biggrin: Γιατί εγώ κατάλαβα τον Νιρβάνα...

Όχι άπονε:biggrin:Αν σου κάτσει πακισταν παπας είναι σφιχτός και βαρύς,αλλά αυτό που χεις μάλλον για αφράτο και αλεποουρίσιο πάει...Ακόμα καλύτερα για σένα και τις συνθήκες σου.Μη σου βγει και πράσινη από Μεξικό μεριά,θα ναι κι ακόμα καλύτερη θαρρώ.
Το δαχτυλάτο ήτανε μίγμα μεξικαν/ζαμ καλι και ρίξαμε κάτι γέλια ...

Από βάρος τι λένε τα κομμένα ;

:tiphat:Ορφέας
 

Attachments

  • P1090688.jpg
    P1090688.jpg
    105.1 KB · Views: 50

ironagxos

Member
GOZLEME ΟΡΦΕΑ you knows my friend;;!!!
https://www.youtube.com/watch?v=tRv4j3nUSc0

παλικαρια απο τουρκια κατα τις δικτατορια του ετρουαν!!ωραια tυπακια καναβοπαιδα..υπερ της καναβης απο δυσκολες χωρες γενικω ολοι...αλα μουσικαρες....ξερω επειδη εισαι γνωστηε μουσικη αμα ακοθσει 2-3 κοματακια...με μα θυμιθεις!!..τεσπαπ....

dub-reggea-ethic kai mix πολλων ειδων...αξιζει να τυς ριξει ενα ακουσμα με μια ζαμαλλ..πιστεψε με!!!!yes of course.........!!!

αντε για μας me bubakush////icehashbubba120 se τρυφυλουμπα old scool gate 4!!! !!boom bolenant!!!!!!!!!!!
της agpes moy orfe,ta kalytera kryσtalia na exeis soy eyxomai giafthn thn sezon!!! !!!!!
καλες σοδιες και ΠΟΥΣΤΙΔΕς ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ!!!!
 
Last edited:
G

Guest

Κάνε copy μόνο το κομμάτι μετά το "=" στο λινκ του YouTube.Mετά στο μήνυμα πατα το κουμπάκι με το σήμα γιουτουμπ και αντίγραψε εκεί μέσα το λινκ.:)
 

ironagxos

Member
ΜΑΣΤΡΟΡΦΕ ΤΟ ΠΑΝΑΜΑ ΧΑΖΕ ΧΕΣΤΙΚΕ STO ICE HASH...ΕΒΑΛΑ ΑPO ΤΑ ΤΡΙΜΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΠ CORN 80 G KAI 30 FOYNTA KAI SYNOLO EBGALE EFOY EXEI ZYGISTEI KAI EXEI XASEI YGRASIA KAMIA 20-25 G SOKOLATA POLYTELIAS..EPATHA PLAKA DEN TO PERIMENA TOSO DYNATO GIA SATIVA KAI TOSO POLY SE POSOTHTA..,ME TON " ELAXISTO KRYSTALO" SE SXESH ME ALLA FYTA. "SXETIKA".

KAMIA SXESH ME PANAMA SE JOINT...
FILE ISA POY ME ENA TAFAKI 120MICRON EFYGA GIA YPNO...RESPECT!!! ..ΑΞΙΖΕ ΤΕΛΙΑΚΑ!!!
ΚΑΙ Η ΜΑΣΤΟΥΡΑ 20 -30 ΦΟΡΕς ΚΑΛΥΤΕΡΗ για με!! (ενα γλαρο H DAB και για σας!
STO KREBATI KAI BARIA PSY XASOYRA,KAI ERGA),-3D KAI KOKOBLOKO !!!!FOBERO!!KAICURING 1 BDOMADA MONO.
αλλα για σατιβα παναμαχαζε bubblehash πολυ δυνατος αποκεφαλισμος!!!. -σε σχεση με το γλαρο σατιβα παναμαhaze σου βγαζει μια light ψυχεδελικα ευφορικα μαστουρα me energeia gia thn hmera an den exeiw doylies teleia an exeiw douliew gamata thn mana!!!.......
ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚαΤΙ ΣΚΑΝΙα ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΓΙΑ buuble ,me εψησε ασχημα η φαση !...ΓΟΥΣΤΑΡΑΑ!!!
episeis ΛΙΓΟ ΜΑΛΑWI ΑΦΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ θα μπει και αφτο σε παγο!!!!
AN KAI DEN PISTEYΟ ME TIPOTA NA ΞEPERNAEI TO ΠΑΝΑΜΑ ΧΑΖΕ ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΤΑNΤΑΡ ΛΟΓΟ ΚΡΥΣΤΑΛΩΝ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ
..ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ MALAWI EINAI ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 6 MALWI RE ΟΡΦΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ Ως ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕ ΓΕΝΙΚΟς ΑΝΑΠΤΥΞΗ ,ΣΕ ΦΟΥΝΤΕς ΔΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕRA PARAKLADIA ALLA OXI AMAΝ KAI TI GEMISMA ,BEBAIΑ EINAI SE 11/13ΑΠΟ ΤΗΝ 4Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ακομα !ΓΙΑΤΙ ΤΟ βλεπο GIA PHENO REDAY MPAM MPAM....
ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ 6 MALAWI απο αφτο ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙς ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥς ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3-4ΠΟΝΤΟΥς ΠΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΝΑΤΩ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΣΑΤΙΑΒΡΕς ΤΟΥ ACE PANAMAXAZE/KALICINA και αλλα...... ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ..ΠΕΙΤΕ...

ΤΕΣΠΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΛΟΓΟΠΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΟΚ ΕΜΠΡΟΣ ΕΜΕΙ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ
:biggrin:



ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΝΑΜΑΧΑΖΕ ΠΡΙΝ ΚΛΙΣΤΕΙ GIA CYRING 73 KAI 25 MICRON

http://[URL=http://s49.photobucket.com/user/tommyniolopez/media/buublhash%20-zamal/DSC04210_zpsoo5ehc2o.jpg.html]
DSC04210_zpsoo5ehc2o.jpg
[/URL]

DSC04206_zpsuq6cruqw.jpg
[/URL][/IMG]



να το πανμαxaiz που εγινε icehasish poy legamai giaaxyra kai ta synafh...
πως το βλεπει μαεστρο;;;(*_*)



1 ΠΛΥΣΙΜΟ
 

ironagxos

Member
επισεις μπορεις να καταλαβεις το pheno της ζαμαλ..ετσι για να γνωριζουμαι..
οχι οτι δεν λεει γαμαει..το νουμερο μου 1 για μενα και του κολητυς μου....
η σατιβα που θα υπαρχει στανδαρ..αν και το πανμα στα ιδια και στα καλυτερα παει..
αλλ εργα του μυαλου ενος τρελου....
για δες αν σε βοηθαναι βεβαια η φωτο








Α ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΣΕ SOUPER SOIL.ΑΠΟ ΓΕΥΣΗ1000%%%ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΑΕΡΑς O2
, Ο MASTROΟΡΦΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ!!!

KAI EPEIDH BLEPV MERIKOYS DIKOY S MOY, FILOYS KAI MH NA EXOYN KOLHSEI ME TA LYPASMATA KAI TA ADVANE KAI MANACE
ENA EXO NA PO ALANIA MOY-JEKOLHSTE POLYKALYTERH POIOTHTA APLA LIGO POSOTHTA..ALA STA PNEYMONIA MAW TA BAZOYMAI.!!!RE EDV RIXNOUN SE KAUE POTISMA TETOIA SKATA EXOYN XAZECEI REPOUTI MOY..KAI FLASH MIA BDOMDA PRIN KAI KOPSIIMO...META FOYNTA PLYNTHRIOU EINAI .....GAMATA...
ASTA POUNAI KAI OI POIO PALIOI GNOSTES EDV MESA PY GNORIZOYN KAI PARAPANV ...
GAMV TO PROMOSION TOUS!!



GROW ORGANIN!!! FUCK ALL BASTARDS NUTES.-
 
Last edited:

orfeas

Active member
Veteran
Ρε τρελαμένε, όταν καβαλάμε άλογα, κρατάμε πάντα τα χαλινάρια κοντά, ειδάλλως άμα το άλογο είναι αλανιάρικο σε πάει όπου θέλει... και γρήγορα βρίσκεσαι εκτός σέλας... εκτός κι αν κατέεις από άτια... :biggrin:

Λοιπόν ένα-ένα: Οι μπουρμπουλήθρες κι οι φούντες άψογες ! Άσε που θα σου έλεγα να ρίξεις στο κουβά παλιωμένες φούντες...εκεί να δεις δυναμίτια...είχα φτιάξει κάτι δραμάρια με ένα παλιό Ζαμάλ χας...τι τριφυλλούπες λες...1/3 του σπιρτόξυλου στο μονόφυλλο κι άντε γεια :laughing:

Για τα λιπάσματα, όποιος καλλιεργεί οργανικά και κατέει, αγνοεί επιδεικτικά τα συνθετικά. Περίοδος! Εννοείται, βέβαια, αναφέρομαι στην εξωτερική...μη παρεξηγηθεί κάνας χαμουτζής...:biggrin:

Για τους Τούρκους, άσε μη μου λες γιατί την έχω καμένη τη γούνα μου...μπορεί και να παρεξηγηθώ αλλά αυτή η ράτσα είναι απλώς ρυπαρή και μας έχει έχει κατακλέψει τα πάντα...γη, μουσική, χορό...
θα τρίζουν εις τον αιώνα τα κόκαλα των σφαγμένων Ποντίων κι όχι μόνο...
Ωστόσο το σάζι μου αρέσει πολύ, αν και προτιμώ το ούτι...

Κι όταν γράφεις "χεσμένος" άλλαζε και καμιά γλώσσα στο πληκτρολόγιο... :laughing:

:tiphat:Ορφέας
 

ironagxos

Member
μας αρεσει το ροντεο εδω στα ψηλα μαστρορφε, ειμαστε συνηθισμενα με τα αλογα,προπαντως οταν κατεβαζουμε τα ξυλα απο ψηλα!
αλλα ,,,,απο χαρα και το ξερειςγινοντα ουλα!!!!!
γαμησετα ναι να αλλαζω....chtr+shift
αντε για μας
 
Top