What's new

'Plantacja z Internetu' - Gazeta Lubuska (Piatek 14 Stycznia 2004r)

G

Guest

:] no gratuluje dzieciaka i elo :) ja narazie mam tylko siostrzenca 4 miechy ale jeszcze nad tym popracuje... :D
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no i co urodzila?

wiesz jaka jest tradycja? rozdaje sie cygara po urodzeniu dziecka. no ale w naszym wypadku to bendo blonty ,hehehe

peace
 
D

dEv-9

Wczoraj jaralem z jakims znajomym kolegi (nieznalem przedtem), i jak spalalismy duzego blanta to ten ziomus mial hmm i jak to nazwac teraz. ZAWIESIL sie tak jak komputer poprostu hehehe. ;)
Chcial powiedziec 'Dobra Faza' a powiedzial DoDoDoDoDoDoDoDoDoDobra Faza
:biglaugh:
Chociaz normalnie mowi jak nie jest upalony, a jak jest to mu sie wlancza choroba Jakaly.
 

cooopa

Member
ja mam prawie 3 letnia bratanice i coz nic nie mowiac powiem ze nie raz juz spalila sie (biernie oczywiscie :biglaugh: ]lecz oczka spuchly nio bo jak tu wytrzymac z jarajacym wujiem bez kopcenia :biglaugh: biernego oczywiscie :biglaugh:
 
D

dEv-9

Eee ja tam na mlodych ludzikach experymentow nie robie, chociaz z psem i chomikiem sie pobawie zawsze bo mam rozne patenty jak ich upalic. :smile:


Psa sobie upal i tez bedzie dobry ubaw i przekrwione oczka, sciagasz chmure, otwierasz mu ryjek szeroko, wdmuchujesz, zamykasz i nosek tez mu zatkaj najlepiej bo to madry kundel jest i umie oddychac nosem. :biglaugh:
Po 10 sec otworz wszystkie otwory, daj mu odpoczac minute i jazda. :smile:
Tylko tez trzeba uwazac z dawka, najlepiej zaczynac od malych bo tez mu mozna kuku zrobic. :smile:

Nie namawiam do pizgania z psem w nocy bo wariuje i budzi wszystkich
 

cooopa

Member
hiehie niestety nie mamjuz psa;[
ale chcialem to zrobic z psem ANUBISA ale niechce sie zgodzic (ma 2 i sie niepodzieli cham;])nio ale moze uda mi sie go namowic
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
zostawcie zwiezenta w spokoju,kurwa mac bo was pozabijam zato.hehe
naprawde to niezarty w takie chujostwa sie bawic.

peace
 
D

dEv-9

U mnie w miescinie to znam z 6 psow ktore jaraly. Zadnemu na szczescie nie zaszkodzilo. :eek: :wink:
Chociaz moj piesek - a palilem z nim 2 razy juz jakis dawny czas temu lubi sobie czuc zapach ganji, moze to tylko domysl. :smile:
Ale skubaniec umie otwierac drzwi w moim pokoju, i zawsze jak nabije ladna rurke i go wyrzucam to za cholere niechce sie odczepic i co chwile wchodzi. :biglaugh:

Dodam cos jeszcze. Gorzej z chomikiem, bo niewiadomo jaka dawke mu dac. :smile:

O przypomnialo mi sie cos a propo zwierzat. :biglaugh:
Siostra siedziala w pokoju kiedy wszyscy bakalismy, po 5 min grala w Colin McRae (moze kojarzycie :smile: ) i tak jak ta gra smieszyla ze tarzala sie pod biurkiem ze smiechu. (Mnie ta gra nie smieszy, raczej denerwuje jak cos mi nie wychodzi. :biglaugh: )


Aaa i jeszcze cos dodam. :mad:
Zescie sie uczepili tych biednych zwierzat no i macie racie. :smile:
Dupeczka moja jest w organizacji dla pomocy zwierzat.
http://www.viva.org.pl/ <- dla wrazliwych dusz nie polecam ogladania filmow. Ja tylko jeden obejrzalem i mialem dosyc... Jak kon jadacy do rzezni z polski do wloch wsadzil noge w takie kratki. Wlascicielowi niechcialo sie wyciagac tej nogi i upierdolil mu ja sikiera. :mad: Kon wybiegl z przyczepy bez nogi, padl na pysk i kwiczal. :mad: :frown:
 
D

dEv-9

Nie. :smile:
Czasami cos wypije ale ma slaba glowe, no i te 20 lat na karku. :biglaugh: :friends:
 

Mr. Smee

Member
Ja slyszalem, ze jak dmuchn iesz dymke na pajaka, to cikawa siec potrafi zrobic. Ostatnio obserwowalem pajaka na high-u, i stwierdzilem ze to zajebiscie dziwne zwierze!!!! :eek:
 

cooopa

Member
grrrrrrrrrr
kiedys na fazie wkrencilem sobie ze pajaki i skorpiony popierdzielaja po mnie i jakos teraz mam wstret nawert na trzezwo
grrrrrrrr




:smile: :joint:
 
D

dEv-9

Ja mam fajnego ptasznika. :yummy:
kuni7.jpg


Chociaz u dziewczyny jest bo mi go zabrala. :mad: :biglaugh:
Jeszcze mialem 8 innych ale sprzedalem - na tym naprawde idzie duzo kasy zarobic. :smile:
Kupuje sie male powiedzmy L1 po 3 zł/sztuka (L1 - po pierwszej wylince, cos jak bardzo mala mucha) trzyma sie je przez 6 miesiecy, karmi, i sie sprzedaje po 40-80 zł. :smile:
 

Mr. Smee

Member
Ty masz fajnego ptasznika a ja mam fajnego ptaka...przynajmniej jeszcze zadna dziewczyna sie nie skarzyla :chin: :joint: :wink:
 
Top