What's new

'Plantacja z Internetu' - Gazeta Lubuska (Piatek 14 Stycznia 2004r)

Mr. Smee

Member
Jakos ludziom alkoholicy nie przeszkadzaja, uwazaja ich za "biednych ofiar" lub normalnych ludzi. Trawiarz natomiast jest uwazany za narkomana mimo ze nie jest uzalezniony. Oczywiscie jest to prawda tylko w pewnym sensie, bo póki mam to pale. Ale jesli nie mam to nie pale i nie zwijam sie z bólu, nie napadam nikogo zeby zdobyc kase "na dzienna dawke"!!!!! Predzej alkoholik to zrobi o ile ma sile. Jak juz ledwo sie ciagnie i nie ma czym zaatakowac, to najwyzej obrzyga delikwenta jesli mu nie da troche drobnych!!!! I taka jest smutna prawda, kurwa. Nie wiem czemu uwazaja nas za gorszych. Ja mam rodzine, firme, place podatki i jestem ogólnie szanowany itd., ale gdybym byl cpunem lub alkoholikiem to sprawa by wygladala inaczej. Chyba lepszego dowodu nie trzeba na to, ze trawka nie jest automatycznie droga do rynsztoku!!!!! POBUDKA DEBILE!!!! :joint: :moon:
 
D

dEv-9

Hehehe dokladnie. :wink:
No ale tak jest i trudno to bedzie zmienic, tzn za pare/parenascie lat napewno to sie zmieni bo teraz wchodzi nowe pokolenie. :canabis:

A ja dalej nie pale. :yummy:
Eh. :confused:
Jutro sobie co nieco przypale i wroce do formy, nabiore checi na postowanie tutaj. :smile:
I Cos napewno napisze. :biglaugh:

Dzisiaj w wiadomosciach bylo o tym dziecku ktore pobil ojciec. :mad:
Bylem na trzezwo, bez zadnej chmurki wiec zapamietalem odrazu.
Dziecko ma 3 miesiace, ojciec tak je pobil ze stracilo wzrok, sluch i ma polamane wszystkie konczyny (Czyli moja poprzednia wypowiedz w stosunku do tej byla ze tak powiem 'lagodna')
Dozywocie skurwysynowi powinni dac zeby zgnil w ciupie. Ale nie dadza bo sie nie da eh. I jaka tu sprawiedliwosc. :wave:
 
D

dEv-9

E no nie spac.
Mam dobry hash chociaz kupny. :canabis:
Hehehe 3 chmury wzielem i mam bardzo duza bombe heh az trudno ja bedzie przezyc w domowym zaciszu
:chin: :biglaugh: :friends: :eek: :whip: :joint:

Ale high typowo SATIVA, a czesciej u nas hash jest bardziej INDICA, :biglaugh: Wiec jest zajebiscie. :eek: Hrhr
Dobra Lece bo mnie glosniki atakuja falami dziekowymi.
 

Mr. Smee

Member
No bo hash sie robi z indica (i hash i roslina pochodzi z Indii :wink: ). A sprawiedliwosci nie ma, niestety.
Jesli robisz przerwe pare dni lub tygodni (lub miesiecy) to bomba jest lepsza, no nie? :D :jawdrop:
 
D

dEv-9

No lepsza. :biglaugh:
Chociaz slowo lepsza mozna roznie interpretowac. Lepsza czyli przyjemniejsza, przyjemniejsze fazki itd. :biglaugh: Wieksza moze tez ale nie za bardzo. Tak jest u mnie. :smile: i Tydzien nie palenia dobrze robi, powiedzmy raz na miesiac. :canabis: Kiedys lubilem nie palic tak z miesiac-2 miesiace, ale wtedy mlody bylem i codziennie jak nie palilem to chlalem jakies tanie wino badz pare browarkow. Wtedy to dopiero byla bomba. :biglaugh:

Pomyslcie.... nie jaracie rok i przychodzi ten dzien w ktorym mozecie zajarac. :canabis: :biglaugh:
Fazia jest dla was czyms nowym. :joint: Czyms czego nigdy nie mieliscie (mieliscie ale zapomnieliscie o tym)
Dobre sa takie detoxiki. Mmm :yummy:
Chociaz codzienne palenie nie jest zle. :friends: Jeszcze troche hashu zostalo. :wink: Bedzie trzeba cos z tym dzisiaj zrobic. :biglaugh: Trzeba zniszczyc dowody. :wink: :wave:
 
D

dEv-9

Hypcio juz dziala jakis czas. Hmm chociaz wolalem stara wizualizacje. :yummy: Ta jakos malo przejzysta sie robi na duzej fazce. :confused:

A co do hashu to dobra rzecz i fajny zapaszek. Taki ostry i mocny. :biglaugh: :friends:
 

Mr. Smee

Member
Nastepnym razem postaram sie zrobic prawdziwy "bubble hash" o ciemnym kolorze!!! Musze dopracowac swoja metode do perfekcji, no i blender porzadny musze sobie zalatwic do tego. :chin: Ale ja brdzo lubie hash. Teraz se lyknalem 3 machy "mega-mix"-u. Jest niezle, jest zajebiscie!!!! Mam fajowego bonga. morze sprubuje postnac jakies fotki, co?
 
D

dEv-9

No nie ma sprawy. :wink: Wrzucaj. :biglaugh:
Ja tez bardzo lubie hashyk :yummy:
Chociaz teraz jak pierwszy raz go jaralem to zle sie czulem, ale potem ostro wchodzil. Bomba tez jest wymarzona, Teraz jest HASH indica stezona. :biglaugh:
Wstaje o 10, jaram o 12 i o 12:20 zbiera mnie juz na sen ze zmeczenia. :canabis: Hhehehe ;)
Bardzo przyjemna rzecz sobie przypalic. Pozdrawiam i czekam na te fotki BONGO :wink: Zaraz bede palil 4 raz. :smile: :friends:
 
D

dEv-9

Heh Widze ze szybko ci to poszlo hehehe. :biglaugh:
No niezle jest, Fajny kolorek ma, bardzo Przyjemny, Pewnie tak samo przyjemnie sie z niego Pali. :biglaugh: :wave: :joint: :canabis: :whip:
 

Mr. Smee

Member
Jest zajebisty. W ogóle nie czuje kiedy pale, tylko jak dym wypuszczam to wiem ile pociagnalem. Niezle daje, bo ma szeroki otwór u góry i dym prosto idzie do plóc. :wink: Ato tez dobre, ze jest z plastiku, wiec sie nie tlucze. Mam tez tabletki do czyszczenia.... :eek:
 
D

dEv-9

No wazne ze sie dobrze z niego pali. :wink: i Ze przyciagna do siebie swoim wygladem. :biglaugh: Czesciej mozna palic heheh. :smile:
Ja tam i tak lubie jak gryzie w gardlo. :smile: Bonia kupnego nie mam, jak cos to zawsze sami robimy ale pozniej jakos zawsze sie tak stanie ze je ktos rozwali i zniszczy. :confused:
Aaaa i moj hit to BONGO mieszczace sie w dloni, robie z takich buteleczek po atramencie. Po zlozeniu wejdzie do paczki do fajek (Tzn paczka bedzie troche wypukla. :biglaugh:
Jak zrobie to dam fotki. Moze nawet dzisiaj sie za to wezne.

:wave: :joint: :canabis:
 
D

dEv-9

Dobra Zrobione. :smile:
Wszystko pieknie, szczelnie itd.
Tylko zadnego wezyka znalesc nie moglem i za ustnik robi taki maly zielonkawo zolty bajerek. :biglaugh:
Zaraz wrzuce fotki. :smile:

MiniBongo.jpg


Hehehe Male, moze nie ma przy paleniu takiej przyjemnosci jak z twojego ale zawsze sie przyda w trudnych warunkach. (Np. w Lesie :biglaugh: )
Do kieszeni mozna schowac i w droge.
Pozdrawiam. :friends: :wave:

Szczerze to zdjecie nie najlepsze, wywolywalem u siostry (Monitor LCD PHILIPSA i karta graficzna 256 MB) i tam ladnie wygladalo ale zapomnialem ze tam wszystko ladnie wyglada.
Mam nadzieje ze jakos sie dopatrzycie tego co na tym zdjeciu jest. :canabis:
 
D

dEv-9

Ja fotke raz widze, a raz nie hmm :confused:
Na overgrow zamiescilem wiec powinna dzialac caly czas. :wink:
No ale wrzuce tutaj, Juz zmieniam.

Juz dziala, strasznie wkurwiony jestem i jeszcze nie mam co przypalic, Pozniej napisze dlaczego. Buska Friends ;]
 

Mr. Smee

Member
Dobra, dobra, juz widze. U nas sprzedaja tajie male fajecki wodne zrobione na bazie miniaturowych buteleczek "Coca-Cola" z metalowym ustnikiem...Fajowy jest :wink:
 

Latest posts

Latest posts

Top