What's new

OUTDOOR - PYTANIA

G

Guest

Shaman trip jezeli bedziesz widzial ze krzaki sie nie krzewią (odrosty nie wychodzą tylko gorny stozek wzrostu idzie w gore) to wez go przytnij a "wymusisz" na roslinie boczne odgalezienia, nastepnie mozesz ją nagiac by slonce na nie swiecilo :D
 
V

Varg

siema, co sadzicie o miejscowce ktora jest w 100% pokryta piaskiem (zwir?) bardzo fajnie polozna i chcialbym tam dowiezc troche ziemi. w jakich proporcjach ewentualnie mieszac ziemie z piachem? pozdro
 

rberciol

Member
Varg, na logike. To jest zależne od ilości jaką chcesz wysadzić. Raczej wątpie, zebyś chciał noisc 300 L na miejscówke. A co do mieszania to bym w ogóle nie mieszał. Na upartego 20% żwir, 80% ziemia.
 

tredowaty

Member
o masakra i zno to samo tyle kleszczy co mialem w sobie i tylko raz pojawil sie odczyn...3 dni antybiotyku i po sprawie a w tym roku juz tez zostalem "rozdziewiczony" :p wczoraj wyrwalem sobie pierwszego.. i podejrzewam nie ostatniego
 

rberciol

Member
tredowaty nie bez powodu ten nick? :D Ja tam po lasach hasam więcej niz sarny i nigdy jeszcze nie mialem kleszcza. Ale w tym roku zaopatrze się w OFF :p
 

tredowaty

Member
hehe wiesz trendowatego nikt nie dotyka ;) a i nie wiem czy taki off cos daje czy nie ja tam zazwyczaj po wyprawach po prostu pod prusznic wsakkuje i nwet jak jakis na mnie siadzial to poplynie z pradem :D
 

Tomu

Well-known member
Veteran
tredowaty said:
o masakra i zno to samo tyle kleszczy co mialem w sobie i tylko raz pojawil sie odczyn...3 dni antybiotyku i po sprawie a w tym roku juz tez zostalem "rozdziewiczony" :p wczoraj wyrwalem sobie pierwszego.. i podejrzewam nie ostatniego
To masz szczęscie :) ja leczyłem sie dwa miesiące, antybiotykami dozylnie w szpitalu itp. przykre badania typu nakłówanie kregosłupa...

Ps.Kleszcze przenoszą dwie choroby... Uważajcie ubierajcie długie rękawy po przyjsciu ze spota rzeczy odrazu do pralki, kąpiel...

Pozdro
 
Last edited:
G

Guest

ja w tamtym roku mialem dwa razy kleszcza, raz wyrwany w szpitalu bo juz troche sie opił a drugi raz sam skurwiela wyrwałem hehe.

EDIT: hehe ja mialem na jajkach :D jebane skurwielstwo wszedzie wejdzie nawet w dupe :laughing:
 
Last edited:

Kanaba

Member
A mój znajomek po powrocie ze spota miał kleszcza na naplecie hahahaha ;D ale nawet nie zdążył sie mocno przyssać
 

rberciol

Member
moze trzeba przywiązać mocniej jakimś materiałem ubranie do ciała, żeby te małe skurwiele nie miały jak się dostać w niewygodne miejsca:p
 

Tomu

Well-known member
Veteran
rberciol said:
moze trzeba przywiązać mocniej jakimś materiałem ubranie do ciała, żeby te małe skurwiele nie miały jak się dostać w niewygodne miejsca:p

Polecam taśme samoprzylepna ta szersza na nogawki, rekawy wtedy nie wchodza i bluze z kapturem a najlepiej to kombinezon moro z dobrego materiału taki kombinezon chyba sobie sprawie :muahaha: na allegro widziałem.
Pozdro
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Mieliscie moze durban poison z nirvany?
Wlasnie debatowalismy z shaman trip ktory lepszy nirvana czy dp ( chyba to oczywiste no ale che zanc wasze zdanie)
pzdr :smile:
 

Budd

New member
Finger said:
Mieliscie moze durban poison z nirvany?
Wlasnie debatowalismy z shaman trip ktory lepszy nirvana czy dp ( chyba to oczywiste no ale che zanc wasze zdanie)
pzdr :smile:



Ten z dp daje rade, szybki harpagan, pleśni nie łapie, smaczna sztuka - dobry do crossów + mała fotka









a co do tego z nirvanki to chyba durban + jakieś skuny :


Strain/breeder:Durban Poison, Nirvana
Harvest time: 5th Oct.
Location:Holland climate
Average yield: 80 grams
Mold?: yes, 25%
Potentcy:7/10
Year of grow:2006
Notes: Very easy plant to grow, she will stand strong for long. The taste was pretty special,sweet with something of a tangerine taste to it. High was very creative, mostly in the head. But as you can see, there was a shit load of leaves, I also encounterd fusariumon the main stalk, but that only created worries, not really a problem...

czasami wystarczy sprawdzić : http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=47579&page=1
 
Last edited:
G

Guest

ludzie !!! HELP, można jeszcze w jakims polskim seedbanku nabyć nasionka femi na outa ? bo na cfr.pl patrzyłem i nic niema :(
 

gucio

Member
@johnQ Na c.fr.pl nie ma nasion femaleseeds, ale femi są między innymi z Dutch Passion, green house no chyba, że się pokończyły tylko strona nie zaktualizowana.
 
Top