What's new

Nasze niepokoje...

mless

Active member
Pestki wykie³kowa³y 7/7, ale Houston ma kolejny problem. Na ksiê¿ycu nie da siê wyl±dowaæ, bo to nie ksiê¿yc tylko pokrywa od szybkowaru i w dodatku ten reflektor od Golfa udaje satelitê, no kurwa. Krzychu to jebnie!

picture.php
 

TheCreator

Member
Veteran
W nowym roku sytuacje niespokojne, ¶wiêta minê³y do¶æ burzliwie.
Chcia³bym kolorowaæ, ale nie wiadomo co to bêdzie...
A taka bardziej medialna, gorsza wiadomo¶æ w temacie.., no to ¶mieræ Franco:

Franco is an icon and helped change so many peoples lives. He will deeply be missed as a brother, father, son, friend and so much more.
"Cannabis is my passion, my bread, my home. I feel it is my duty to make sure this amazing plant is preserved and enjoyed. I am a smoker, a grower, a breeder, and a strain hunter. For life."
Franco, the Strain Hunter
May 20th 1974 - January 2nd 2017
 

klint

Active member
Veteran
Dok³adnie to samo chcia³em wrzuciæ. Odszed³ Franco wspó³za³o¿yciel Greenhousa :( na stronie oficialnej pisze ze by³ na misji w Congo pomaga³ potrzebuj±cym i zarazi³ siê malaria.. smutne.
Niech mu ziemia lekka bêdzie...
 
Last edited:

ziben

Active member
Veteran
A moim niepokojem jest towarzyszące mi ostatnio ciągłe ciśnienie na palenie... Niestety boxa nie mam, a kontakty się pourywały :/ próbowałem właśnie z czwartą osobą i dupa. Ehh :(

Miłego dzionka wszystkim! :tiphat: zapalcie moje zdrowie :D
 
C

canna_brotha

zaczyna sie z tego forum robic dziecinada.. to mnie np bardzo niepokoi.. coraz wiecej wypisywanych bzdur zamiast konkretow.. jak dla mnie to jest bardzo smutne. pozdrawiam wszystkich dobrej woli
 

Tonny

Member
Canna, każdego roku wiosenny okres sprzyja poszukiwaniom informacji i nowych miejsc do wypowiadania się. W większości są to fora ogólnodostępne, ale ludzie trafiają także tutaj.
Mi się jednak wydaje, że i tak ludzie tutaj hamują się przed zadawaniem oczywistych pytań, choćby ze względu na jakość tutejszych tematów i zawartą w nich treść. Często tu zaglądam chociaż się nie udzielam i pamiętam, że czasem było dużo gorzej, nachodzi fala, mija, spokój...
Teraz też będzie podobnie ;)
Życzę miłego dnia.
 

BlinD

Active member
ostatnio moim niepokojem stała się coraz bardziej silna reakcja alergiczna na susz.

jak zaczynałem przygodę z tym hobby pamiętam, że jedynie podczas trymowania jak zatarłem oko łapą uwaloną w żywicy to lekko coś zapiekło, łza poleciała i koniec... kumpel czasem zaczął kichać i gały czerwone mu się zrobiły ale on miał alergie na koty i pyłki a ja nie więc nie ruszało mnie to zbytnio, i tak po kilku ładnych latach przeszedłem na ciemną alergiczną stronę a nawet go sporo wyprzedziłem.

za każdym razem jak kręcę muszę uważać jak diabli żeby pamiętać by nie zbliżyć ręki do oka lub nosa a zaraz po ukończonej operacji bardzo dokładnie umyć ręce i wyczyścić blat z okruchów, w przeciwnym razie w zależności czego dotknę to albo natychmiastowo gile z nosa ciekną jak oszalałe albo oko tak piecze swędzi, że nie mogę się powstrzymać i ciągle trę co oczywiście pogarsza sytuację... podobnie jest podczas harvestu ale tam z przyczyn oczywistych nie ma suchego materiału który się kruszy więc łatwiej to kontrolować ale i tak oko zawsze zatrę... sytuacja się pogorszyła przez ostatnie 2 lata ;/

czy ktoś z was ma podobną reakcję alergiczną ?

- przy paleniu na szczęście takie cuda wianki nie występują :)
 

Kelly's Heroes

Active member
Siema,

Nigdy nie bylem na nic uczulony, wszystko spox.
Jak nie daj Panie dotkne ujebanymi od zywicy palcami oka to baaaardzo podraznia (szok).
W ogole to strasznie skore dloni mi to karze.
Wysusza i niszczy nie wiem jak z tego moga kosmetyki robic hehe

Takze rekawiczki, rekawiczki...

Ale reakcji typowo uczuleniowej nie mam.

Za to kumpel zrobil ze splesnialych, starych resztek ze strychu hasz wodny i jak sie dotknal na pysku to od razu wysypka (szok).

A sprobuj zajebac jakis lek antyhistaminowy dla uczuleniowcow pylkowcow, siennych katarowcow. Moze ulzy Ci w dolegliwosciach.

Pozdro,
KH

P.S. a z niepokojow to ten dziwny uzytkownik mnie troche irytowal ale wysrane w takich hihihi
 

Tonny

Member
Dziwnego użytkownika chyba już nie ma, sam miałem zamiar mu coś powiedzieć, ale zachowywał się jak by tu mógł i znał wszystkich... więc wolałem się nie odzywać.

Co do niepokojów, straszne mrozy w tym roku. Nie zajmuje się tylko uprawą dla przyjemności, i nie mówię tu o roślinach zakazanych. Mam nadzieję, że w tym sezonie będzie dało się normalnie przeżyć za to co wyrośnie.

;)
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Na 30 nasion Duck foot Af reg. (Własnej produkcji)
Same meskie... :dunno:
Nie wiem czy płakać, czy się śmiać.
:fsu:
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Syn wyci±gn±³ mi kilka sadzonek z doniczek i u³o¿y³ je na balkonie...
Nie wiedzia³em co mam zrobiæ.
To powinno byæ raczej w "Nasze radosci" bo co by nie zrobi³ to i tak to kocham.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Niechaj syn nie obserwoje jak pracujesz nad roslinami , w tedy nie bedzie sie staral pomagac Tobie :D


ZZ

p.s. Jestes calym swiatem dla Niego ...
 

BlinD

Active member
Siemanko

Goraca prośba: szczegółów nie znam ponieważ to znajomy znajomego znajomego itd...
dostał właśnie diagnozę: Glejak ;/ -z informacją że olejek mógłby być pomocny.
Zarówno On jak i rodzina są bardzo zdesperowani i gotowi są dziś wsiąść w auto i pojechać po olejek do CZ czy NL (ewentualnie w rakiete i na ksiezyc) jeśli by mieli pewność, że go dostaną.

pytanie czy ktoś z forum wie konkretnie Gdzie Co i Jak ???
 
Top