What's new

Nasze niepokoje...

Carrington

Active member
Ja ogólnie jestem bardzo zniesmaczony sytuacj± w PL.
Je¿eli chodzi o kontrole internetu to jest to bardzo niebezpieczna praktyka, zw³aszcza ¿e moim zdaniem jest tysi±c innych DU¯O wa¿niejszych spraw do za³atwienia i prawdziwych przestêpców do z³apania. Tymczasem czê¶æ s³u¿b bêdzie mog³a i¶æ na ³atwiznê i zajmowaæ siê ¶ciganiem ludzi, którzy nikomu krzywdy nie wyrz±dzaj±. Szkodliwo¶æ spo³eczna czynu powinna byæ wyznacznikiem nie tylko w orzekaniu wyroków, ale równie¿ na poziomie samej wykrywalno¶ci.
Zreszt± czego wymagaæ od pañstwa, którego polityka narkotykowa jest na poziomie USA lat 70 ubieg³ego wieku (mo¿e jest gorzej). Nie wiem, czy moje pokolenie doczeka siê zmiany na lepsze. Szkoda gadaæ.
Wszystkim ¿yczê zdrowia, mi³o¶ci i wytrwa³o¶ci :)
 

Tonny

Member
Moim niepokojem jest era internetu, jestem chyba ostatnim pokoleniem, które bawiło się na podwórku. Patrząc na znajomych i ich dzieci zastanawiam się jak będzie wyglądała przyszłość.

Martwi mnie język nienawiści, hejt, bluzgi pod każdym możliwym tematem/artykułem. Głównie dzieci zdają się nie myśleć o konsekwencjach swoich słów i czynów.

Martwi mnie wspomaganie patologii. Oferując darmowe komputery, internet, opał, bony towarowe, ubrania, pokazuje się, że nie trzeba robić nic żeby mieć to, na co nie zawsze może pozwolić sobie człowiek pracujący.

A do tego denerwuje mnie to, że szałwia jest nielegalna i że ostatnio dałem się wycykać na pieniądze jakiemuś małolatowi sprzedającemu ją przez internet. Cóż, głupota ma swoje konsekwencje.
 

cheton

Active member
Veteran
Co raz wieksza chujnia tu sie robi.Z roku na rok jest Nas mniej i ta Nasza sekcja powoli zamiera...
 

klint

Active member
Veteran
Tez niestety mnie to boli Cheton :( kiedy¶ by³o du¿o weselej. Cz³owiek codziennie wchodzi³ i by³y nowe posty nowe fotki. A teraz jak co kilka dni siê pojawi co¶ nowego to i tak jest dobrze. No ale mimo wszystko wole to ni¿ np ten ¶mietnik na # na przyk³ad :) mam tylko cich± nadzieje ze mo¿e na wiosnê siê outdoorowcy obudza i bêdzie trochê ¿ycia na naszym kochanym forum bo jak na razie to jest kiepsko :( pozdrawiam wszystkich i proszê o wiêcej udzielania siê na forum. Niech nasza sekcja wróci do poziomu ze swoich lat ¶wietno¶ci :) jeszcze raz pozdro mordeczki :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Co raz wieksza chujnia tu sie robi.Z roku na rok jest Nas mniej i ta Nasza sekcja powoli zamiera...

o wlasnie swiete slowa :huggg:




:dance013:





powiedzial ktos kto wpada na jakis czas



ZZ







p.s. tutaj wystarczy byc :D bo my wszyscy juz tutaj jestesmy ...
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
ato ciekawe dlaczego zamiera,
wsumieto chyba nie zamiera :).bo moze tylko 35%userow ktrozy sie zarejstrowali jest nieaktywnych,a reszta wykorzystuja forum jako mesanger pm/pm/chat i tak ciagna juz lata,i nigdy sie nie udzielaja.jakas tez duza czesc wali komercje na duzo skale i dlatego tez zbytnio sie niewychylaja.sa tez tacy co sie wlasne nogi przewracaja bo patrza tak wysoko :) i leja na udzielanie sie wola poplotkowac ,i sa tez tacy co przychodza jak im sie krzywda dzieje ,albo sezon idzie i nasionka trzeba sobie skrecic :)
prosze niech nikt tego nieodbierze jakby to bylo doniego kierowane ,bo nieto celem mym .
gdy sie cos dostalo to trzeba to oddac x 2 :)


tomu zkad ten jad co do dobroci ludzkich serc,pozwolil bys zeby jakas biedna rodzina zamarzla bo ich na opal niestac ,albo zeby z glodu poumierali ludzie zyjacy na ulicach.nigdy niemow nigdy,nikt niewie jak jego los sie potoczy
 

Tonny

Member
Tom, boli mnie to, że mieszkam po sąsiedzku, a zapieprzam od rana do wieczora mając tyle ile oni dostają za darmo. Uwierz, patrzenie jak leżą pod gruszą, kiedy Ty idziesz do pracy jest smutne. Zwłaszcza, że jakiś kawałek ziemi mają, i teoretycznie mogliby mieć jakiś warzywniak, kartofle na zimę, tylko po co jak jest za darmo. To nie biedni ludzie, to patologia.

Mój los jest w moich rękach, to ode mnie żależy czy będę miał co jeść i czy chce mi się wstać rano do pracy.
 

jasiu83

Active member
Dokładnie tak jak mówisz najlepiej się opierdalać albo coś zajebać ... ehhh , ktoś mądry kiedyś powiedział "bieda nie jest stanem portfela , tylko stanem umysłu..."
 
C

canna_brotha

kolego Tony chyba za duzo nienawisci w Tobie..choc moze sie myle.. a w poscie wyzej piszesz ze boli Cie wszechobecny hejt itd, kazdy zostanie rozliczony predzej czy pozniej.. Ty, ja, wszyscy! to tylko pieniadze ktore gubia ludzi - bieda biedą ale czasem sytuacja jest zupelnie inna niz sie wydaje i wyglada... kazdy skonczy tak samo.. pytanie tylko czy bedzie zalowal na koncu drogi, ze mogl cos zrobic lepiej...ze mogl inaczej przejsc przez zycie. osobiscie uwazam ze pieniadze szczescia nie daja. [nie mam ich wcale duzo] ale jak bylaby taka potrzeba oddalbym ostatnie co mam... pozdrawiam was koledzy! PEACE
 

Tonny

Member
Canna, czy nienawiści? nie wiem.
Może bardziej żalu, a nawet zazdrości że mogłem się ustawić lepiej mniejszym wysiłkiem.
Czy pieniądze mnie gubią? nie mam ich wiele, ale zarobione własnymi rękoma, więc poszanowane.
Czy gubią tych, o których mówię? myślę że im zawsze jest za mało (pewnie jak każdemu).
Kiedy ktoś potrzebuje, pomagam, baa im tez pomagałem, do czasu.

Ja rozumiem że Ty, czy ktoś inny może mieć odmienne zdanie na takie tematy. Być może nie spotkałeś takich ludzi na swojej drodze, a być może masz inny charakter. Ja w każdym razie będę bronił swojego, bo mówię to co myślę i uważam to za prawdę.

Jasiu w 100% zgadzam się z tym cytatem.
Pozdrawiam :)
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
ato ciekawe dlaczego zamiera,
wsumieto chyba nie zamiera :).bo moze tylko 35%userow ktrozy sie zarejstrowali jest nieaktywnych,a reszta wykorzystuja forum jako mesanger pm/pm/chat i tak ciagna juz lata,i nigdy sie nie udzielaja.jakas tez duza czesc wali komercje na duzo skale i dlatego tez zbytnio sie niewychylaja.sa tez tacy co sie wlasne nogi przewracaja bo patrza tak wysoko :) i leja na udzielanie sie wola poplotkowac ,i sa tez tacy co przychodza jak im sie krzywda dzieje ,albo sezon idzie i nasionka trzeba sobie skrecic :)
prosze niech nikt tego nieodbierze jakby to bylo doniego kierowane ,bo nieto celem mym .
gdy sie cos dostalo to trzeba to oddac x 2 :)

Witam
Tomu mądre słowa piszesz....i dobrze że je piszesz!....ale dodam że są też tacy co luuubią po prostu ten sport...którzy cieszą się że mogą palić swoją dobrą baczkę często dzięki uprzejmości innych jak np w moim przypadku,miało to miejsce nie raz!i dziękowac tym ludziom i karma wróci !...aaa i są też tacy co mądrze piszą i trza ich słuchać ! pozdro bracia...

i kurcze ludzie czemu szukacie tego co dzieli a nie łączy !
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
tak jerzu ,bracie ,to co nas tutaj wszystkich ciagnie to nasza pasja.
napisalem to tylko dlatego, ze napisal ktos ze sie straszna hujnia robi.poczulem sie trochu urazony ,bo jakby niebylo stanowie ta hujnie :)
hujni niema przyjaciele,tyle tylko ze poprostu mniej piszemy
a napewno jest natylu co bylo i moze jeszcze wiecej.pozdrawiam
paz
 

klint

Active member
Veteran
Tomu bracie kochany pisz±c ze forum "zamiera" czy robi siê chujnia jak to napisa³e¶ nie mia³em na celu nikogo obra¿aæ. Doceniam to ze tutaj wszyscy jeste¶cie i bardzo du¿o dobra dosta³em z waszej strony za co jestem niezmiernie wdziêczny :) a chodzi³o mi o to ze w³a¶nie mniej aktywno¶ci jest teraz w porównaniu do tego co by³o kilka lat temu. Ale jak ju¿ wy¿ej napisa³em wole to ni¿ np to co jest na #. ¦rednia wieku 14-19 i ogólnie jeden wielki ¶mietnik. Tak ¿e i tak lepiej jest na naszym ICku, tresciwiej mo¿na by rzec :) Pozdrawiam serdecznie i mi³ego weekendu ¿yczê
 

klint

Active member
Veteran
No w³a¶nie Tomu jak kto¶ inny by narzeka³ na ciep³o to bym zrozumia³ ale przecie¿ Twoja profesja w³a¶nie chyba potrafi co¶ zaradziæ w tym temacie wiec nie rozumiem? Pozdrowienia Bracie :)
 

klint

Active member
Veteran
No tak zawsze jest jakie¶ ale... :) co nie zmienia faktu ¿e gdyby temp. Serio by³a dla Ciebie takim problemem to da³ by¶ rade to ogarn±æ :) pozdro Bracie
 

Latest posts

Latest posts

Top