What's new

Nasze niepokoje...

bajcus2

Active member
Chciałbym podjąć temat polskich growshop'w i mam nadzieję, że wypowie się każdy kto to przeczyta i doda coś od siebie... Dobra ! Więc w ostatnim roku zamówiłem sporo paczek z różnych sklepów i zdarzało się nawet, że ktoś mi podpadł ale dałem kolejną szansę i otóż przeważnie znów była klapa��

czysta brudna prawda w punktach:
1. Opis przedmiotu nie jest zgodny z produktem ( nawet uwagę zwracałem i do dziś są błędy)
2 otrzymane produkty nie zgadzają się z zamawianymi (podobne parametry lecz to jednak nie to co zamawiałem np. brak oscylacji.
3. Produkt jest dostępny na stronie, klikasz więc dodajesz przesyłkę kurierską a otrzymujesz po 3-4 dniach ( kurier 96h wspaniale!)
5 Lub zamawiasz zbiornik na wodę 200 litrów po czym po tygodniu otrzymujesz 100 l bez wcześniejszego uzgodnienia!
6 Teraz najgorsze �� czyli oferowanie produktów których w ogóle nie maja na stanie.

Tak się szanuje klienta!!! Mają Cię w dupie! Co do sądu pójdziesz albo na milicjanty ?
Sami dobrze wiecie jak to jest, bardzo często pojawia się jakiś problem lub coś trzeba dodać i potrzebne jest to na jutro a nie kurwa za tydzień...

Ocena to 70% partaczy do 30 % rzetelnych ... Doszedłem do wniosku, że lepiej zamawiać paczki z zagranicy koszt wysyłki kurierskiej to przeważnie 30 E i ceny są wspaniałe bo nie masz narzutu 100- 150 procent... pozdrawiam

Proponuje przerzucic się na sklepy rolnicze ;-)

Czesto gesto te same produkty ale do ganji sa horrendalnie przewartosciowane a niczym sie nie roznia

Nie wspominajac juz o nawozach...

A co do growshopow domyslam sie ze wiekszosc to garazowe interesy i sprzet ktory sprzedaja nie maja na stanie stad opoznienia w wysylce. No chyba ze sie myle.
 

BReal

Active member
Wygląda na to, że to są jajca aczkolwiek całkowitej pewności nie mam :( Przy dotyku łatwo odpadło. Wygląda raczej na jajeczko. Co mam robić? Coś podobnego widzę jeszcze w jednym miejscu na pannie. Poczekać jeszcze dzień lub dwa i się upewnić?

picture.php
 
Last edited:

DIBO

Member
Eh z moich niepokoi... teraz podczas uprawy między dwie 600tki w CoolTube wstawiłem MH 150w budowlany z wymontowaną szybą już po pierwszym dniu kolory zrobiły się żywsze jakby się żywicą oblewały po 3 dniu wymontowałem ten MH z pokoju bo rośłiny praktycznie uschły. Dałem mix sterydów roślinnych w oprysku i ...czekam, jak myślicie odżyją ( liście uschnięte wiadomo, że nie) ??? liczę, że stożki wzrostu znów się "obudzą" i zaczną rosnąć. Miał już ktoś taki przypadek? i może napisać jakie był konsekwencje... w najgorszym wypadku stracę 1/4-1/3 plonu... a takie były ładne i zdrowe, za to reszta nadrabia i rośnie jak szalona;)
 

bajcus2

Active member
Lenistwo opanowalo bajcusia... Mamy 6 czerwiec a tu dalej chooj dupa i kamieni kupa. Rosnie jedynie brud pod paznokciami xD


Ale w tym roku lenistwo tez mnie uratowało bo caly maly projekt byl by juz dawno pod woda ;-(
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Lenistwo opanowalo bajcusia... Mamy 6 czerwiec a tu dalej chooj dupa i kamieni kupa. Rosnie jedynie brud pod paznokciami xD


Ale w tym roku lenistwo tez mnie uratowało bo caly maly projekt byl by juz dawno pod woda ;-(

Przecież jesteś mistrzem tratwy ;)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Czy ktos wpadl w posiadanie jakiegokolwiek artkulu o strzelaninie w Chinach w miescie WUHAN kilka metrow od tak bardzo slynnego rynku zwierzat ? Strzelanina niby ( mowie niby bo trudno cos ustalic w tym zajebanym smieciami WWW )odbyla sie pomiedzy CIA a najwyzszymi pracownikami labolatoriow .


poZZdro


ediee : https://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-51364382 ten pan napewno jest bohaterem i watpie by umarl na koronawirusa
 
Last edited:

bajcus2

Active member
nie wiem czy się śmiać czy płakać ale moim zdaniem przetasowanie powinno mieć miejsce. Tak sobie patrze na to wszystko i tylko rozkminiam kto tak naprawde rozdaje karty. A tymczasem przygotownia w toku ;-)
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Hej za³oga :) Moim niepokojem jest to ¿e osoba z rodziny z³apa³a Coronê :( bardzo do³uj±ca informacja z samego rana ;( a na dodatek pechy które kupi³em w stacjonarnym seedbanku (mia³y byæ RQS) okaza³y siê gówienkiem które przy RQS nie sta³y (typ wciska lewe pechy) i takim to sposobem nieuczciwy typ spieprzy³ mi moje zacne plany by wyrobiæ siê z drugim indoorowym rzutem przed letnimi upa³ami oby karma do niego wróci³a .... mo¿e ma kto¶ namiary na pewny bank gdzie mogê zap³aciæ krypto ?

Pzdr trzymajcie siê i zostañcie w domu !!
 

Awareness

Member
Czy ktos wpadl w posiadanie jakiegokolwiek artkulu o strzelaninie w Chinach w miescie WUHAN kilka metrow od tak bardzo slynnego rynku zwierzat ? Strzelanina niby ( mowie niby bo trudno cos ustalic w tym zajebanym smieciami WWW )odbyla sie pomiedzy CIA a najwyzszymi pracownikami labolatoriow .


poZZdro


ediee : https://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-51364382 ten pan napewno jest bohaterem i watpie by umarl na koronawirusa

https://www.dailymail.co.uk/news/ar...lab-experimented-coronavirus-source-bats.html

https://www.msn.com/en-ae/news/coro...-got-infected-after-being-sprayed-with-blood/
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
chociaz te slowa nigdy nie padly w Cesarstwie Rzymskim to zostaly dopisane przez poetow i skrybow do tej historii , zacytuje bo zabawne sa ...

...I ty Brutusie przeciwko mnie ..?


ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema zaloga :D

Duzo spraw mnie zastanawia na swiecie , ale to co sie z papiezem odpierdala to mnie zaczyna upewniac ze szatan ma dobre czasy , afera z ta figurka Pachamama , jego gesty szatanskie , pochwala komunizmu , ze swita Jezusa to byli 1 komunisci ? wtf ? do tego dochodzi tolerancja na te cale lgbt qb qc i innych ...

Dodajac do tego Dalajlame ktory poblicznie wystawia jezyk do dziecka i kaze , temu dziecku ssac ten jezyk ....czy ta symbolika sie dzieje na prawde ? pokazywana przez najwyzszych swieckich i medrcow tego swiata na moich oczach w mediach ?

To nie sa teorie spiskowe ci ludzie tak sie zachowuja ...


poZZdro

P.S. pamietam na poczatkow pisania w naszych niepokojach , w jednym z postow opisalem sytuacje ktora WHO chce osiagnac by moc przejac kontrole nad calym swiatem , bo w tej danej sytuacji padaja wszystkie wladze na swiecie a kontrole perzejmuje sluzba zdrowia :unsure: nie mowie ze ja to wymyslilem bo to opisane jest prawnie sa na ten temat ksiazki arty filmy malowidla i cala kultura post apokaliptyczna ma u swoich podstaw ten fakt ze zanim nas ufoczki rozjebie to zami doprowadzimy sie do zaglady , kolejny raz ... Woody pokazal jak teraz wyglada wolnosc slowa , swoja droga pozdrowienia dla Jeremiego co woodiemy trawe dostarcza :geek: ale fajny pomysl mial , ze wszystkie kartele narkotykowe , sie lacza , kupuje wszystkie kraje i kaza za oplata wstrzykiwac ludzia ich narkotyk ...

 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich :D

Wszystko ladnie pieknie , latam za fajnymi klonami az tutaj takie info dostaje ze az siadlem z opuszczona kopara .Chodzi mi o wiroid HLVd . Masakiera , ale z 2 strony mamy w usa wielki rynek klonow i tam sie powinno kupowac klony z papierkiem a nie brac od szemranych osob najlepsze klony . Info powinno byc upowszechnione dla wszystkich czy na haszu czy na innych forach .

poZZdro
 
Top