What's new

Nasze niepokoje...

Niestety właśnie służba celna wyszła z mojego domu :( (ta akcja z przesyłkami z majorki)

ale jedyny + to taki ze nic nie znaleźli i nic na mnie nie mają. przeszukali kulturalnie bez policji sama służba celna kobita + 2 facetów. przesłuchali mnie spisali papiery i pojechali.


Edit: amnesia - trawka była.
 

mistic

Member
Joł.

Ja mam mały berecik z roślinami. Na digital termometrze mogę sprawdzić max i min temp [od 12 w nocy - wtedy się resetuje]. Teraz jest veg i box chodzi od 22 do 16 - przed chwilą sprawdziłem i okazało się że min temp jaką mi pokazał to 17,7 stopni [dzień] i coś to kurwa dziwne... Albo prąd zabrali w nocy na chwilę albo nie wiem...
 

g1enek

Member
Moim niepokojem jest to ze niedoszla do mnie paczuszka od jednego z uzytkownikow, podczas gdy innym doszła :/

Boje sie poniewaz w zasadzie od kilku lat biore na swoje prawdziwe dane i adres pechy :/
I ze sklepow i od Was.... nigdy nie bylo ze cos niedoszlo, az do teraz, boje sie ze jakis przypal moglbyc czy cos :/

Kolejna niepokojem jest to ze jeszcze nic nie zaczalem kielkowac, nie mam gdzie robic sadzonek ja pierdole w ogole ciezko w tym sezonie, ale jest to spowodowane tamtym wspanialym sezonem... do tej pory mam jeszcze koncowke ale juz sie konczy, takze trzeba zaczac ruszac.

No nic jutro trza zaczac kielkowac i jak juz beda kieły to juz bede musial cos wymyslic hehe tsza sie zmusic jakos, pozdro
 

LDV

Active member
niestety psiaków trzeba wpuścić jeżeli mają podejrzenie, a nakaz dostaje się listem po paru dniach :/

Postaram się trochę bardziej sprecyzować bo może to wprowadzić kogoś w błąd co napisałeś, a i tak warto rozszerzyć temat.
Tak na prawdę to pierdoli was czy mają uzasadnione podejrzenie czy nie mają (jest to broszka prokuratora który zatwierdza). ZAWSZE się w takich sytuacjach (jak w każdej innej jak policjanci każą wam coś zrobić (jest różnica między kazać, a prosić)) to pytacie o podstawę prawną i powód rozpoczęcia czynności służbowej przez nich.

Tak na prawdę policjanci, aby przeszukać dom to muszą mieć uzasadnione podejrzenie
, a takim może być np zeznanie świadka, podejrzanego itd.

art. 220 § 3 kpk . W wypadkach nie cierpiących zwłoki, jeżeli postanowienie sądu lub prokuratora nie mogło zostać wydane, organ dokonujący przeszukania okazuje nakaz kierownika swojej jednostki lub legitymację służbową, a następnie zwraca się niezwłocznie do sądu lub prokuratora o zatwierdzenie przeszukania. Postanowienie sądu lub prokuratora w przedmiocie zatwierdzenia należy doręczyć osobie, u której dokonano przeszukania, w terminie 7 dni od daty czynności na zgłoszone do protokołu żądanie tej osoby. O prawie zgłoszenia żądania należy ją pouczyć.
 

GReen dreAM

Well-known member
Veteran
Slyszalem <nie od bardzo pewnego zrodla> ze od 1 maja tego roku w Holandii sprzedaz marihuany bedzie regulowana i dostepna tylko dla obywateli tego kraju......

PS: mam nadzieje ze osoba ktora mi to powiedziala jest w bledzie.....
 

Cannagraphic

Active member
Slyszalem <nie od bardzo pewnego zrodla> ze od 1 maja tego roku w Holandii sprzedaz marihuany bedzie regulowana i dostepna tylko dla obywateli tego kraju......

PS: mam nadzieje ze osoba ktora mi to powiedziala jest w bledzie.....

nic takiego nie bedzie mialo miejsca :) spokojnie


Nie wiem jak u Ciebie Klint ale u Mnie w prowincji tak właśnie będzie, jestem w 1 z 3 w których taki system ma właśnie działać. A gadałem z Kolesiami z dwóch Coffików i potwierzili mi to Info, nic pisać to sobie można a dowiem się we Wtorek he he :joint:

Peace :tiphat:
 

klint

Active member
Veteran
co to zmieni... bedzie stal turas albo marokaniec przed coffem i tez kupisz. nie widze sensu :)
 

LDV

Active member
Jak widać w Holandii też są pożyteczni idioci, którzy kasę półświadkowi wsadzają w ręce.

Może to i lepiej? W końcu niejeden polak-emigrant też będzie mógł żyć na wysokim poziomie dzięki zmianom w prawie holenderskim - póki nie dostanie kosy od marokańca ;]
 
P

piterr

KLESZCZE!
uważajcie, wiadomo jakie dziadostwa przenosza, ja dzisiaj wyjalem juz 3 ....
psikajcie sie jakims antykleszczem, ubierajcie dlugie spodnie, a po wszystkim dokladnie sie obejrzec i prysznic
pozdrowki!
 

w33dman

Member
Potwierdzam, ja już wyciągałem na początku kwietnia kleszcze mojemu pieskowi, sam miałem jednego. Nienawidze ich. W okresie od kwietnia do czerwca są najbardziej aktywne, a ogólnie to są od kwietnia do października. Rocznie wydaję 150-180zł na specjalny środek dla psa, dla ludzi nie ma skutecznych preparatów, są tylko odstraszające, polecam pryskac sobie takimi środkami nogi, od kostek do kolan, nie powinny atakowac, w zeszłym roku miałem 3 wbite i do tej pory odwlekam badania... Pozdrawiam.
 
Top