What's new

Magrendelés és vásárlás

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
jópáréve rendeltem tőlük cbd olajat, ajándékmaggal együtt megjött, de hogy manapság mi van, azt nem tudom
 

Blekketekk

Active member
Nyáron simán átjött a határon az rqs-es szajré, ha van lehetőséged akkor ne saját címre rendeld, Bush dokinál(Ausztria) is van rqs-es genetika, de a legjobb személyesen Párkány.
 

Memezzus

New member
Nyáron simán átjött a határon az rqs-es szajré, ha van lehetőséged akkor ne saját címre rendeld, Bush dokinál(Ausztria) is van rqs-es genetika, de a legjobb személyesen Párkány.
A párkányi kiruccanás meg is oldható, merre van ott bolt vagy egy címet tudtok írni?
 

Blekketekk

Active member
Nem tom hogy lehet-e itt címet írni ( sért-e bármilyen fórum szabályt) szóval Google: 420koalaheadshop
Edit: picit fentebb ki is beszéltük ezt a sztorit, ha görgetsz…
 

foazegyensuly

Well-known member
Sziasztok!
Online rendelnék, royalqueenseeds-ről, olyan kérdésem van hogy olvastam hogy megbízható az oldal de esetleg ha valaki használta mostanában meg tudná erősíteni?
Meg rendeléshez szeretnék tippet, hogy házhoz rendeljem csak simán?
December végén rendeltem utoljára előtte kb minden hónapban. Futár hozza kis papírdobozban. szal megvan erősítve. az erő legyen veled!
 

foazegyensuly

Well-known member
December végén rendeltem utoljára előtte kb minden hónapban. Futár hozza kis papírdobozban. szal megvan erősítve. az erő legyen veled!
plussz vannak akciók meg plussz magokat szerezhetsz a partnerprogramjukkal ami annyi hogy regisztrálsz és annál többet rendelsz tőlük annál faszább ajándék magokat adnak. ;)
 

Blekketekk

Active member
Ya valami gróver klubbos dolog is van, igaza van Főazegyensúlynak, és ott lehet ilyen fokozatokat lèpni, nekem a Packba még kaparós sorsjegy is volt 😃
 

Jonas420

Well-known member
Hubatol rendeljel, ha a nemzeti kendermag boltot valasztod akkor a szervek nem bantanak, arra figyelj, hogy a baloldali boltokat keruld el. Azok veszelyesek.


Ha nincs otthon semmi, akkor rendelheted oda is, de a kerttol kezdve szokjal le rola.
 

Blekketekk

Active member
haggyad már a kaparós sorsjegyet 😃 több az annál @what_can_there , az Urban Legend-es genetikák amiket a Huba oldalon lehet találni, is Hubás szajré, vagy az teljesen más kávéház? Én már egyébként a következő Párkányi kiruccanáshoz ki is néztem a szezonra valót, automatákban gondolkodok, AK , es Kush lesz. Ha már itt vagy, meg is interjúvolnálak gyorsan ha megengeded. 10-14 hetet írnak az AK autohóz, 5-7 Literes potokkal le tudom rövidíteni a növény érési idejét 10-11 hétre (outdoor) vagy csak a növény mérete lesz kissebb? Első sorban nem mennyiség hajhászás a cél, sokkal inkább minden más. Előre is köszönöm ha írsz erre valamit.
 

what_can_there

Well-known member
Ha webshoprol rendelsz akkor tudsz venni egyszerre Huba meg Urban Legends magokat, de kulon lesznek elkuldve, mert nem egy ceg gyartja ezeket. Ha szemelyesen veszel Parkanyban, akkor ott megkapsz tobbfajta Huba magot (akar promoba is), viszont egyelore nem tudsz Urban Legends magokat venni.
 

Blekketekk

Active member
Nekem csak is a személyesen Párkány játszik, a külföldről rendeléssel kisseb fajta gondom akadt az ősz folyamán… 420koala… oldala szerint néztem ki a Kush és Ak-47 autoflowereket, amikor decemberben ott jártam, az eladó azt mondta ezekből mindig van nekik készleten, marad akkor csak magában a kiszemelt Huba pack, Mindenféle seggnyalás nélkül írom, Whipe mindig jófej volt velem szemben (mai napig nem tom mennyi köze van a Hubához, nem is fontos és közöm sincs hozzá) de ugy gondolom hogy máshogy nem tudom támogatni a honfitársaim, csak úgy hogy ha vásárolok a cuccukból. Így is jó lesz nekem, köszönöm a válaszod. ✌️
 

ppeti84

New member
Sziasztok.
Még mindig tökölök hogy meg merjem-e rendelni online a magokat. Seedsmaffia elég jó áron van és a futárnak lehetne elvileg fizetni. Rendelt most valaki onnan? A hubaseed sem tiszta. Ez itthoni shop? Itthonról jön a csomag vagy külföldi csomagként van feladva? Ha itthoni az nem lenne olyan parás mint a külföld.
 

Blekketekk

Active member
Szia Petya, üdv a megfelelő topicban. Sokan rendeltek már a maffiától, hogy ki mennyire volt elégedett az jó kérdés (Nekem nem volt nagy siker de ez nem mérvadó). Itthoni shop ahol kedvedre való magokat árulnának nincs nem létezik nem is volt nem is lesz még kb sokáig. Hubának mint írtam is, a székhelye az Egyesült Királyság (azt hiszem legalább is). Azért javasoltam őket mert magyar srácok/lányok közössége (szerintem) és ha bele olvasol kinti és benti naplókba, akkor az említett genetikák bizonyítottak már bőven, a szemednek tán csak hiszel?! Épp ezért ha teszem fel indítassz majd itt egy naplót és megakadsz akkor szerintem még segítenek is (nyilván nem privát üzenetekkel bombázva őket) plusz flash dolog alá pirítani egy nagy spanglinak közben flashelve hogy Magyarországon magyar genetikát pöfékelsz amit Te saját kezeddel neveltél, miközben itt kibaszottul üldözik ezt az egészet. Nem biztos hogy a gondolatmenetemet a magadénak érzed, épp ezért tégy a legjobb belátásod szerint. Kérdezek egyet-kettőt. Neked eleve nem gyanús ha valami gyanúsan “jó” áron van? Kint bent szeretnél kertészkedni? Egésséges dolog parázni, de nem gondolod hogy kicsit túl tolod? Hány magot szeretnél rendelni, 100at? Semmiképp nem tudod megoldani hogy ne a saját címedre rendeld? Jó dolog az elővigyázatosság de lehet inkább hagynod kellene ezt az egészet a picsába, és inkább dealerhez járkálni a fél havi fizetéseddel. Mondok egy érdekes dolgot, az igazi para szerintem dealerhez járni, engem pl onnan vittek el bilincsbe, nem volt vicces a helyzet, senkinek nem kívánom. Azóta se voltam ilyesmi emberkéknél épp ezért. Gondold át kicsit… 🙂
 

ppeti84

New member
Szia Petya, üdv a megfelelő topicban. Sokan rendeltek már a maffiától, hogy ki mennyire volt elégedett az jó kérdés (Nekem nem volt nagy siker de ez nem mérvadó). Itthoni shop ahol kedvedre való magokat árulnának nincs nem létezik nem is volt nem is lesz még kb sokáig. Hubának mint írtam is, a székhelye az Egyesült Királyság (azt hiszem legalább is). Azért javasoltam őket mert magyar srácok/lányok közössége (szerintem) és ha bele olvasol kinti és benti naplókba, akkor az említett genetikák bizonyítottak már bőven, a szemednek tán csak hiszel?! Épp ezért ha teszem fel indítassz majd itt egy naplót és megakadsz akkor szerintem még segítenek is (nyilván nem privát üzenetekkel bombázva őket) plusz flash dolog alá pirítani egy nagy spanglinak közben flashelve hogy Magyarországon magyar genetikát pöfékelsz amit Te saját kezeddel neveltél, miközben itt kibaszottul üldözik ezt az egészet. Nem biztos hogy a gondolatmenetemet a magadénak érzed, épp ezért tégy a legjobb belátásod szerint. Kérdezek egyet-kettőt. Neked eleve nem gyanús ha valami gyanúsan “jó” áron van? Kint bent szeretnél kertészkedni? Egésséges dolog parázni, de nem gondolod hogy kicsit túl tolod? Hány magot szeretnél rendelni, 100at? Semmiképp nem tudod megoldani hogy ne a saját címedre rendeld? Jó dolog az elővigyázatosság de lehet inkább hagynod kellene ezt az egészet a picsába, és inkább dealerhez járkálni a fél havi fizetéseddel. Mondok egy érdekes dolgot, az igazi para szerintem dealerhez járni, engem pl onnan vittek el bilincsbe, nem volt vicces a helyzet, senkinek nem kívánom. Azóta se voltam ilyesmi emberkéknél épp ezért. Gondold át kicsit… 🙂
Szia.
Köszönöm a választ.
Nem gondolkozok nagy dolgokban, engem a kertészkedés része érdekel az egészben. Nem szeretnék sokat, lehet a 3 mag is elég lenne amiből 1-2 tő lesz. Az bőven elég lenne számomra.
A para azért van mert nem szeretnék járkálni ilyen ügy miatt sehová. Nem megyek én senkihez vásárolni ilyen veszélyek nem fenyegetnek. Lehet a huba lesz akkor a befutó mivel ismerőst sem nagyon találok aki Párkány felé járna. Szerintem az lenne a legjobb megoldás.
 

Blekketekk

Active member
Ez a beszéd! Az oldalukon keresztül szerintem simán fel tudod velük venni a kapcsolatot (nem kell baszakodni mindenféle nemzetközi nyelven) ahol le tudod írni a rendeléssel kapcsolatos aggályaidat, lehet lesz akár tanácsuk is, plusz szerintem biztos nem lesz nagy piros betűkkel a csomagra írva hogy mi van benne és melyik cégtől… nekik is az az érdekük hogy ne bukj, hiszen egy újabb vásárló leszel aki náluk akar némi pénzt elkölteni. Kívánom járj szerencsével, had legyünk minél többen kertészek az országban, aztán egyszer majd mi füvesek hátha nem azért szerepelnénk a hírekben mert éppen lecsaptak ránk… 🙂✌️jut eszembe, kellő utána járással ez egy roppant jó kikapcsolódás és hobbi lehet, sokszor maga a virágokkal való pepecselés és tanulmányozás jobban kikapcsolja az agyat mint bármi más.
 

RasJah

Member
Ez a beszéd! Az oldalukon keresztül szerintem simán fel tudod velük venni a kapcsolatot (nem kell baszakodni mindenféle nemzetközi nyelven) ahol le tudod írni a rendeléssel kapcsolatos aggályaidat, lehet lesz akár tanácsuk is, plusz szerintem biztos nem lesz nagy piros betűkkel a csomagra írva hogy mi van benne és melyik cégtől… nekik is az az érdekük hogy ne bukj, hiszen egy újabb vásárló leszel aki náluk akar némi pénzt elkölteni. Kívánom járj szerencsével, had legyünk minél többen kertészek az országban, aztán egyszer majd mi füvesek hátha nem azért szerepelnénk a hírekben mert éppen lecsaptak ránk… 🙂✌️jut eszembe, kellő utána járással ez egy roppant jó kikapcsolódás és hobbi lehet, sokszor maga a virágokkal való pepecselés és tanulmányozás jobban kikapcsolja az agyat mint bármi más.
Nem akarok nagyon beleokoskodni, de szerintem a maffiától sokkal kevésbé rizikós rendelni mint UK-ból. Kapcsiból Románia EU-ban van. GLS felveszi a rendelést, bebassza a kocsiba, és itt odaadják neked. Nincs semmilyen csomagellenőrzés, sem semmi ilyesmi. Míg az UK-ból érkező bármilyen csomag átmegy a vámon, stbstb. Még ha nem is vámolják meg, át fog menni valamilyen hatóság kezén...
 

3113

New member
Nem akarok nagyon beleokoskodni, de szerintem a maffiától sokkal kevésbé rizikós rendelni mint UK-ból. Kapcsiból Románia EU-ban van. GLS felveszi a rendelést, bebassza a kocsiba, és itt odaadják neked. Nincs semmilyen csomagellenőrzés, sem semmi ilyesmi. Míg az UK-ból érkező bármilyen csomag átmegy a vámon, stbstb. Még ha nem is vámolják meg, át fog menni valamilyen hatóság kezén...
Ha levél formályában érkezik, akkor nem
 

Blekketekk

Active member
@RasJah okoskodj csak bele nyugodtan, abból még baj sose volt ha valaki normálisan leírja a véleményét mint ahogy Te is tetted. Maffiát azé nem javasoltam, mert veled ellentétben nekem nem volt sikerélmény, 4 fajta autoflowerből 2 szinte kuka volt a másik 2 fajta meg felejthető… én abból indultam ki hogy ha már kockáztat, mert mondj bármit kockázat így is úgy is van, akkor legalább a genetikával menjen biztosra az ember.
 
Top