What's new

Magrendelés és vásárlás

RasJah

Member
Valóban, igazad van. A genetikával lehetnek gondok. Viszont a hatóságokkal a maffiáról van a legkevesebb gond. Ezzel együtt elmenni Párkányba mind közül a legjobb megoldás. Szerintem.
 

ppeti84

New member
Valóban, igazad van. A genetikával lehetnek gondok. Viszont a hatóságokkal a maffiáról van a legkevesebb gond. Ezzel együtt elmenni Párkányba mind közül a legjobb megoldás. Szerintem.
Ha gls viszi a csomagot átmegy valahol valami ellenőrzésen union belül?
Párkány elég messze van sajnos, nem éri meg elmenni érte. Nem életbevágó dolog ez nekem mint írtam is. Előbb utóbb csak akad egy ismerős aki arra jár és elhozza.
 

RasJah

Member
Ha gls viszi a csomagot átmegy valahol valami ellenőrzésen union belül?
Párkány elég messze van sajnos, nem éri meg elmenni érte. Nem életbevágó dolog ez nekem mint írtam is. Előbb utóbb csak akad egy ismerős aki arra jár és elhozza.
Ha GLS hozza Romániából, akkor nem megy át ellenőrzésen, hiszen únión belül vagyunk mi is, ők is.
 

Blekketekk

Active member
Na akkor most mondok nektek ezzel kapcsolatban valamit. Van különbség ilyen szempontból GLS és DHL között? Mert nekem Spanyolországból (szintén unió) csak a határig jutott el a csomag, tavaly október óta a vámon van, vámkezelés címszó alatt…
 

RasJah

Member
Na akkor most mondok nektek ezzel kapcsolatban valamit. Van különbség ilyen szempontból GLS és DHL között? Mert nekem Spanyolországból (szintén unió) csak a határig jutott el a csomag, tavaly október óta a vámon van, vámkezelés címszó alatt…
Repülővel hozták, ezért átment a security-n. Illetve nem ment át, hanem megakadt. Romániából furgonnal hozzák a cuccokat. Meg szlovákiából is. Onnan is tudsz száz helyről rendelni. Csehország már nem biztos, hogy furgonos.
 

ppeti84

New member
Párkányban hol van ez a bolt pontosan? Szlovákiában ha jól látom kassán is van?
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
Írd be Gógölbe hogy 420koala Párkány. Egyé egyet a parasztétterembe ha arra jársz he, nem kell meglepődni ha parasztul viselkednek! 😃 ✌️Kassán nem tudom mi van meg mi nincs.
 

Hungrower123

Active member
Sziasztok.
Még mindig tökölök hogy meg merjem-e rendelni online a magokat. Seedsmaffia elég jó áron van és a futárnak lehetne elvileg fizetni. Rendelt most valaki onnan? A hubaseed sem tiszta. Ez itthoni shop? Itthonról jön a csomag vagy külföldi csomagként van feladva? Ha itthoni az nem lenne olyan parás mint a külföld.
Szia!
Nekem minden évbe megjött nem volt semmi gond..
persze alap hogy ne a neveden rendeld és csinálj uj email fiókot+ ha van lehetőséged ne otthonra rendeld
kapsz a csomagod melle kódot tudod követni merre jár éppen
a csomag teljesen korrekt, csomagoláson nem a mafia cégneve van
A genetika kérdéses, zsákbamacska
Ha szerencséd van fullos lesz, de számolj úgy hogy nem minden növény lesz 100%(több magot kell rendelni)
Van pár naplóm a kinti mafiás növenyekről nézz rá, de benti naplók is vannak másoktól
Kapsz a magok mellé gyujtót gyufát minden szart😂 sőt nekem volt olyan hogy 1 db magot rendeltem egy fajta növényből és 3 magot küldtek véletlenül, persze én csak az 1 magot fizettem ki
Én is most akartam kérdezni hogy valaki rendelt e mostanába működik még ez az utánvételes dolog?
 

ppeti84

New member
Szia!
Nekem minden évbe megjött nem volt semmi gond..
persze alap hogy ne a neveden rendeld és csinálj uj email fiókot+ ha van lehetőséged ne otthonra rendeld
kapsz a csomagod melle kódot tudod követni merre jár éppen
a csomag teljesen korrekt, csomagoláson nem a mafia cégneve van
A genetika kérdéses, zsákbamacska
Ha szerencséd van fullos lesz, de számolj úgy hogy nem minden növény lesz 100%(több magot kell rendelni)
Van pár naplóm a kinti mafiás növenyekről nézz rá, de benti naplók is vannak másoktól
Kapsz a magok mellé gyujtót gyufát minden szart😂 sőt nekem volt olyan hogy 1 db magot rendeltem egy fajta növényből és 3 magot küldtek véletlenül, persze én csak az 1 magot fizettem ki
Én is most akartam kérdezni hogy valaki rendelt e mostanába működik még ez az utánvételes dolog?
Végülis nem rendeltem meg. Nem bízok ezekben a csomagküldésekben.
 

what_can_there

Well-known member
Nekem minden honapban megjon. Utanvettel is. Nem zsákbamacska.


Ha mar mindenaron a maffias dolgokat toljatok, akkor vegyetek meg ugyanazt a bulk seedstol toredek aron. Ha nem akartok nemzetellenes prűsszelita magbankokat tamogatni, akkor meg vegyetek hubaszidszet.
 
Last edited:

Hungrower123

Active member
Zsákbamacskát a genetikára értettem
Nem minden mag 100%
Na király akkor kövi héten rendelem isss
Támogatoomm a libsiii romanokat😎😎
 

Jonas420

Well-known member
Valkinek van akciós kódja Busdoctorhoz?
KÖszi

Ide van. Friss autok meg fotos magok. 2x5 db fastbuds fem mag jon ki az arabol, ezert kapsz durvan 50 magot. Ami forintba atszamolva ugyan ugy 40 korul jon ki. Minosegben ugyan az mint a fastbuds, ha nem jobb.
 

Latest posts

Latest posts

Top