What's new

Magrendelés és vásárlás

ZöldlombLegolas

Active member
S
Beülsz az autóba, elmész Párkányba. Bemész a boltba és bármit is kérsz, minden IS van. Profi kiszolgálás, ajándék is van. Kápéval fizetsz. Semmiféle határellenőrzés sincs. És még a LIDLben is bevásárolhatsz, olcsóbban mint nálunk.

Szlovákba is lehet termeszteni? Vagy csak shoppok vannak? :O Szerintem ha paráztok jobban jártok egy személyes vásárlással. Akár Osztrákoknál. Nincs cím adat, bankkártya adat regizve sehol. Én is személyesen voltam kint betárazni. Bár azért ott kicsit melegnek éreztem a shoppolást. Igyekeztem is ki a boltból. :D
 

RasJah

Member
S

Szlovákba is lehet termeszteni? Vagy csak shoppok vannak? :O Szerintem ha paráztok jobban jártok egy személyes vásárlással. Akár Osztrákoknál. Nincs cím adat, bankkártya adat regizve sehol. Én is személyesen voltam kint betárazni. Bár azért ott kicsit melegnek éreztem a shoppolást. Igyekeztem is ki a boltból. :D
Én úgy tudom, hogy szlovákiában már dekriminalizálva van. Mindenesetre magot, meg minden hozzávalót teljesen normálisan lehet venni. Nem suttyomban vagy ilyesmi. Párkányon is, ott van a bolt az egyik főbb utcán, rögtön egy bank mellett. Rendesen kiplakátolva meg minden.

Nekem olyan érzésem van egyébként, hogy ha nem rohangálsz félmeztelenül az utcán, egy fél méteres spanglival a szádban, meg főleg nem árulsz, akkor már Magyarországon is nagy ívben szarik rá mindenki.
 

Blekketekk

Active member
Én úgy tudom, hogy szlovákiában már dekriminalizálva van. Mindenesetre magot, meg minden hozzávalót teljesen normálisan lehet venni. Nem suttyomban vagy ilyesmi. Párkányon is, ott van a bolt az egyik főbb utcán, rögtön egy bank mellett. Rendesen kiplakátolva meg minden.

Nekem olyan érzésem van egyébként, hogy ha nem rohangálsz félmeztelenül az utcán, egy fél méteres spanglival a szádban, meg főleg nem árulsz, akkor már Magyarországon is nagy ívben szarik rá mindenki.
Mit ad isten, pont a koala mellett van egy grow shop is sok-sok mindennel. 🙂✌️
 

jokkos

New member
Sziasztok! Hova érdemes idén magokért menni? Internetes rendelés sajnos nálam nem játszik.
Azt hallottam ,hogy Ausztriába már csak helyi személyivel és lakcímmel lehet vásárolni a growshopokban. Igaz ez? És mi a helyzet a Szlovákiai growshopokkal? Ott kell helyi személyi és lakcím?
Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Mit ad isten, pont a koala mellett van egy grow shop is sok-sok mindennel.
🙂
✌️
mit ad isten, az nem ugyanaz a bót xD van átjáró, ha nem vetted észre :D
 

Blekketekk

Active member
mit ad isten, az nem ugyanaz a bót xD van átjáró, ha nem vetted észre :D
Te Whipe az átjárót bevallom nem vettem észre, mer a szemem úgy vót mint a Method Man-nek az Ice cream klippbe… mindenesetre ettől egyszerűbben sose vettem még magot! Nem is fogom ezentúl túl agyalni hogy hogyan meg mint… ✌️
 

Blekketekk

Active member
Nagyon állat köszönöm akkor idén teszek oda egy túrát!
De mire fel kérnének bármit is a pénzeden kívül? Vagy a korod miatt érted? Vagy nem értem. 😃 árulnak Huba genetikát, ruhákat is, meg azt vettem észre hogy ha jófej vagy, lehet kapsz vmi kis ajándékot is, és itt ne matricára gondolj… yo oda menni na!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
mire fel? mé a hollandoknál mire fel kérhetnek a káfésoppban, ha rendelet szerint helyi lakosnak adható mondjuk ? spanyoloknál mire fel kérhetnek a klubrendszer miatt igazolást? itt mire fel kérhettek a benzinkúton forgalmit a hatósági árhoz magánszemélytől?
 

Blekketekk

Active member
mire fel? mé a hollandoknál mire fel kérhetnek a káfésoppban, ha rendelet szerint helyi lakosnak adható mondjuk ? spanyoloknál mire fel kérhetnek a klubrendszer miatt igazolást? itt mire fel kérhettek a benzinkúton forgalmit a hatósági árhoz magánszemélytől?
Jó van má Whipe, tőlem nem kértek se Hollandiába anno se Szlovákiában, tudom néha kellene tájékozódjak hogy mi a hányás a nagyvilágban (mer hogy nagyot fordult az elmúlt években)! A spanyol gandzsa klubbokat azt sejtettem hogy regisztráció meg stb… a benzinkutas forgalmi elkérős dologról meg megint meg van a véleményem, de az egy másik fórum… 😃
 

Blekketekk

Active member
Jogos amit írsz Whipedmeat, nincs ezen mit okoskodnom, lényeg hogy Párkányba nyugodtan lehet menni, nem kell fosni. Én még annyit tettem hogy mielőtt mentem, megejtettem egy telefont hogy van e amit/amiket kinéztem. A srác a pult mögött jófej volt, örömmel megyek következőnek is.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
tudom, ismerem xD meg a tulajt is, bár vele nem hiszem, hogy találkoztál motanában a boltban
 

Blekketekk

Active member
Nem igen láttam én ott mást a srácon kívül. Még az utca is üres volt. A híd előtt ült két rendőr egy autóban, az útnak háttal… 😂
 

ZöldlombLegolas

Active member
Sziasztok! Hova érdemes idén magokért menni? Internetes rendelés sajnos nálam nem játszik.
Azt hallottam ,hogy Ausztriába már csak helyi személyivel és lakcímmel lehet vásárolni a growshopokban. Igaz ez? És mi a helyzet a Szlovákiai growshopokkal? Ott kell helyi személyi és lakcím?
Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Osztrákoknál a helyi személyi mennyire fedi a valóságot?
 

Memezzus

New member
Sziasztok!
Online rendelnék, royalqueenseeds-ről, olyan kérdésem van hogy olvastam hogy megbízható az oldal de esetleg ha valaki használta mostanában meg tudná erősíteni?
Meg rendeléshez szeretnék tippet, hogy házhoz rendeljem csak simán?
 

Latest posts

Latest posts

Top