What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

hyena

Member
Veteran
Stardawg
picture.php

picture.php
picture.php
picture.php
 
Last edited:
D

Dogon

StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush)

StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush)

picture.php
 
D

Dogon

zatím se suší vuně byla v počátku čokoladovo diesl pak přešla na chem dieslovou stranu není ta vuně nijak intenzivní nato že by to měl být Holy Grail schovám ti na košt ad posoudíš sám vedle mám StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush) ještě kvete voní daleko víc intenzivnějš chem terpeny a co sem slyšel je i lepší silnější kouř.

pomalu jí voždibuju máte se naco těšit hoší je lepší než diesel chut stav výnos vuně dar od bohu :)
 
D

Dogon

hodně lidí mi píše jaký to je,jiná dimenze, je tak silná že se mi vlní zem :biggrin:
 
D

Dogon

chce to trénik :biggrin: kámoš co jí koštoval tak mu ukončila plány na večer prej takhle spálenej ještě nebyl :) jeto vibrační mašina která trvá a trvá ona je top kouř čokoláda diesl mě vyhovuje víc diesl v chuti je sladčí ale i tak nemá glue slabou stránku prostě když si du smotnou tak poní sáhnu vždycky splní učel na jedničku!
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Stardawg
První týden v říjnu přestěhovanej z out do in, odhadem byl tak ve 3. tejdnu květu.
250W v prostoru pro 600W.
50l kalfas, zahradnický kompost, pohnojeno plagronem 2x za květ.
V místnosti bez odtahu.

Bylo pár dotazů jestli je to můj řez nebo Illuminaty, je to "můj" Stardawg cut (jediný semínko co mi vyklíčilo :D ). S Illuminaty ted budu moct porovnat, uvidíme. Blbý na tomhle řezu je to, že se prostě po přepnutí nevytáhne skoro o nic...
picture.php


picture.php


picture.php


Dobrá mrcha ne? :D
 
Last edited:
D

Dogon

Mightyka to je pořádná kytice :good:
přijde mi že ten tvuj řezan je lepší než illuminati je silnější i chutnější mám teda omezenou zkušenost musím počkat až je obě pořádně vypěstím.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Stardawg
První týden v říjnu přestěhovanej z out do in, odhadem byl tak ve 3. tejdnu květu.
250W v prostoru pro 600W.
50l kalfas, zahradnický kompost, pohnojeno plagronem 2x za květ.
V místnosti bez odtahu.

Bylo pár dotazů jestli je to můj řez nebo Illuminaty, je to "můj" Stardawg cut (jediný semínko co mi vyklíčilo :D ). S Illuminaty ted budu moct porovnat, uvidíme. Blbý na tomhle řezu je to, že se prostě po přepnutí nevytáhne skoro o nic...
View Image

View Image

View Image

Dobrá mrcha ne? :D

vypadá ňáká větší než si pamatuju :D :D slušný křoví :tiphat:
 

Latest posts

Latest posts

Top