What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

metracek

Well-known member
Veteran
Tahoe OG, 58. den

picture.php
 
D

Dogon

pokračování...
jeden z mých nejoblíbenějších modelů.. sice moc rychle neroste, sice toho na tom je míň než na ostatních.. ale.... palice skálopevný, obsypanost maximální.. a hlavně ta chuť.
doporučuju místní garnitůře potkat rákosníčka a tohle zkusit.. když se povede, je to jak rozkvetlá louka v puse

Alien Abduction (Rakosnicek cut)

View Image

View Image

View Image

View Image

View Image

tohle je co za phenotyp mám 8,9,10 jsou všechny takhle dobrý co popisuje hyena,zatím sem to nejel a mám velký očekávaní :tiphat:
 

hyena

Member
Veteran
osmicka víc smrdí, je to podobný,ale trochu "nepříjemnější", ten AAX sme zhodnotili jako "proste alien" to pak asi pochopíš :D
a devitka, ta je pro mě furt top :) ta bejva obsypana vizualne klidne jak gg4, ale ma širší listy atd, tak je to na tom líp vidět, sem zvedavej jak ti vyjde, protože ostatni maš dost pekny :)

jinak ta devitka roste tak nejak nejpomalejc a moc se netáhne a nevetví oproti ostatnim
 

hyena

Member
Veteran
tohle je co za phenotyp mám 8,9,10 jsou všechny takhle dobrý co popisuje hyena,zatím sem to nejel a mám velký očekávaní

docela vyšly pěkně, jsme zvědav na chuť
mimochodem..poprvý sem minulej tejden testoval GG4..s Rákosem a Mrakoplašem a vono to voní a chutná tak hrozně podobně AA9, že se mi tomu až nechtělo věřit

AAX 56 a 70. den
picture.php

picture.php

AA9 56 a 70. den
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

mrakoplas

Active member
LA Confidental x Z7
j4
indoor hps
cca 4 18/6
60. 12/12
 

Attachments

  • DSC01236.jpg
    DSC01236.jpg
    79.5 KB · Views: 17
  • DSC01237.jpg
    DSC01237.jpg
    63.7 KB · Views: 22
Last edited:

spachal

Well-known member
Veteran
Mam pestebni abstak, tesim se na pokracovani, toz jen vyhrabavam archivy a vzpominam na Jacka :] ...

picture.php


picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
60-12/12

60-12/12

klasika 750W plagron alga rada.. misto green sensation top max bo ta cena te GS je fakt masakr!3 tydenni flush..
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top