What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

sailinder75

Active member
zase ta OTM 59.den kosy

picture.php


picture.php


picture.php
 

sailinder75

Active member
a tak teda este Sensi Starku 59.den kosy,mlska uz sa tesim nechal sem ju tento krat trochu prejet,tak sem na ten sedativ zvedavy...

picture.php


picture.php


picture.php
 

Porksoda

Member
a ještě pár

blue meanie, to bude asi lahůdka, super borůvka
View Image

klasika alien abduction 8
View Image

gth 1 5, celkem překvapuje, dost velký oproti ostatním a voně super tropická sladká
View Image

opium 1, super kytka, velký překvapení kola, hrozně sladká s nádechem černýho rybízu něbo čeho, musim to ještě prozkoumat :D
View Image

Ahoj, já jsem měl řez Opia od kamaráda venku před pár rokama. Měl to ze semínka, ale neměl moc štěstí. Byl z toho obrovský keř, kterému bylo třeba pomoct se udržet nespočtem špagátů a kolků. Na to, kolik to mělo větví, tak jsem nechápal ten objem těch květů. Zdálky impozantní a voňavá. Nicméně po usušení řídké, obrovské šišky plné klacků a na koncích květy, takže to tvořilo zdánlivě velkou kouli, ale uprostřed nic. A celkový efekt absolutně nestál za řeč. Nezajímavé, neveselé, slabé a krátké. Půlka skončila v masti a druhá půlka ve fénixových slzách. Přeju ať máš větší štěstí, vypadá to jinak ta tvoje fenka, takže ti nechci kazit náladu :)
 
M

miris

ten AA vypadá fakt skvěle....dovolil bych si ho po kvalitativní chutový stránce srovnat klidne s Larrym :)

dovolil bych si říct že mě to zaujalo ještě o trochu víc než larry , ten stav je jakoby prvně hutnej až hustej a pak v klidu larry má imo trochu horší dojezdy , a hlavně aa neroste tak šíleně . myslím že to ještě prozkoumám trochu víc (aa9) :D
 

Rakosnicek

Member
Veteran
dovolil bych si říct že mě to zaujalo ještě o trochu víc než larry , ten stav je jakoby prvně hutnej až hustej a pak v klidu larry má imo trochu horší dojezdy , a hlavně aa neroste tak šíleně . myslím že to ještě prozkoumám trochu víc (aa9) :D

si měl dát vědět dřív poslal bych ti řízek po hyenovi :D

jinak nevíte někdo jestli to drží ještě někdo jinej? rozdal jsem dost řezů totiž :D já mam tu matku už x krát přeřezanou a celkově v tý svojí přeplněný matkárně všechno jen tak udržuju.. asi by zasloužila lepší podmínky :D
 
M

miris

já to zjistil až potom co ubalil brko :D ale abych nepředbíhal larryho sem jel jednou a říkal sem si že ho kvůli šílený stavbě nechci, prostě nemám moc rád ty větve co se musí všude podpírat kor když to střílí víc než dost. a asi nebyl úplně dozrálej, ale ta chut byla taky luxusní ... chtělo by to ty dva jet vedle sebe

btw plánuju si koupit nějaký zajímavý a levný ledky (vero18), jako předpěst na zahradu a mini matkárnu ale to až příští jaro respektive v létě před květem

sry že to tu zasírám vlastně :) dál pm
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Jo taky jsem byl z těch táhnoucích se potvor ze začátku celej neštastnej :D. Ted jsem naopak neštastnej, když se to netáhne, jelikož to pak nemůžu dát k mým oblíbencům :)

LeeRoy OG, vypadá i voní fakt hezky!
Bohůžel tohle je pro mě nejhorší období na indoor, ve sklepě je konstatně 16C, ohříval mi to tam kotel, ale ten už nějakou dobu vyplej a kytky se třesou zimou! Přímotop dávat nebudu, takže příště už jen v letě nebo v zimě... Takhle se to dost podepsalo na výnose.

picture.php


Jo a rákos, koukej sem narvat toho stardoga!!! :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Jo taky jsem byl z těch táhnoucích se potvor ze začátku celej neštastnej :D. Ted jsem naopak neštastnej, když se to netáhne, jelikož to pak nemůžu dát k mým oblíbencům :)

LeeRoy OG, vypadá i voní fakt hezky!
Bohůžel tohle je pro mě nejhorší období na indoor, ve sklepě je konstatně 16C, ohříval mi to tam kotel, ale ten už nějakou dobu vyplej a kytky se třesou zimou! Přímotop dávat nebudu, takže příště už jen v letě nebo v zimě... Takhle se to dost podepsalo na výnose.

View Image

Jo a rákos, koukej sem narvat toho stardoga!!! :)

pěknej ten leeroy :) jinak neboj narvu ho sem co nejdřív :D už se suší a vypadá super, fotky jsou, ale času fakt málo... snad to stihnu dneska uvidíme
 

Ka-rel

Member
Panama green x hitman og 26 den 12/12

Panama green x hitman og 26 den 12/12



Foceno Nikond3100
objektiv nikkor 135 (full frame)
predsadky (Close-up) Canon 240
Canon 450
1600 asa čas 200 clona 32
dneska se používá značení v dioptriich +1, +3 atd......

vetší zvětšení je s oběma predsádkama, ostatni je se 450

Koukal jsem se na ceny a od hamy začínaj u 600kc, no řikal jsem si že třeba mighitka vhledem ke kvalite fotek by je využil... mezikroužky nebo měch je samozřejmě lepší ale pro naši potřebu zbytečně nakladné.

PS: foceno je to z ruky jen pro osobni potřebu tak sorry za kvalitu
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ka-rel: Mám doma makrokroužky, neni to špatný, ale chce to hodně kvalitně osvětlenej předmět co fotíš. Mít čas, tak bych s tim fotil o sto péro, bohužel ted nestíhám nic, takže když to fotim, tak mi to zabere pár cvaknutí a zase běžim makat... Bohužel.

Jinak tady je Larry OG, jak si ted někdo stěžoval, že mu nevoní, tak u mě uplně cajk... Voní to přesně jako vždy (kéž bych to mohl říct o whitefire), pohoda. Každopádně je to snad poprvé co jsme ho nespálil :D a taky poprvé co na něm mám relativně malej výnos.

picture.php


picture.php


picture.php
 
Top