What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

..Indoor Photos Gallery..

Rakosnicek

Member
Veteran
Jinak tady je Larry OG, jak si ted někdo stěžoval, že mu nevoní, tak u mě uplně cajk... Voní to přesně jako vždy (kéž bych to mohl říct o whitefire), pohoda. Každopádně je to snad poprvé co jsme ho nespálil :D a taky poprvé co na něm mám relativně malej výnos.

ten problém se slabou vůní se vyřešil v posledním tejdnu před kosou, teď suchý je to celkem síla :D voní hodně podobně jako dieselové, ale o trochu mín, i když ten ecsd se kterym jsem to teď porovnával je docela extrém :D
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ty jeden smradochu, koukej sem hodit toho Stardawga! :D

Stardawg
Jediný semeno vyklíčilo z celýho balíku. Stavba pro mě dost nevyhovující, šíleně se větví a skoro se netáhne... Dal bych přednost vyššímu poměru kalich x list. Nicméně vůně je super, hodně výrazná, chem/sour/sweet. Dlouho jsme přemejšlel co mi to připomíná a asi jsou to takový ty hnusný velký barevný žužu hadi z pouti - nostalgie (jako malej špunt jsme je nežral, ale "sbíral" a tahal je všude s sebou, jednou jsme je nechal v autě když bylo venku strašný vedro a hadi roztekly po celejch sedačkách, brečel jsme jak svina a fotřík asi taky :D).

picture.php


picture.php
 

OakyJoe

TC Nursery est 2020
Veteran
pěstováno z řízku, 9 dnů předpěstován pod zářivkama
600W
hlína biobizz (asi)
příměsy - fish a cotton powder, guankalong, vermeskompost, kokos
hnojiva - za celou dobu , jen enzymy, nebo možná jsem tu z nějakejch zásob co se mi tu válí použil jen tak nějakou metrosexuální vodičku, která zvyšuje výnosy a vitalitu o 30%

18/6/0
12/12/71 - přehnojeno N proto pozdější sklizeň

rychle růst, tendence držet internody blízko u sebe.
dobrý potenciál větvení od spoda rostliny, stavba rostliny velmi pevná.

několikanásobný nárust po přepnutí --pův. rostl. po přdepěstování pod zářivkama cca 15-20cm při sklizni 71cm

první náznam preflowers po 11-12 dnech (podle poznámek)
ale venku velkej neúspěch , i když je pro něj dělaná, tak těžko říct proč nedojela...v genetice by se měl skrývat vliv ruderalis..

struktura květu od začátku , je vidět , že to bude kamenitej pazourek, i když menší velikosti , tak ale hustota přisedlosti pupenů a jejich celkové celistvosti, je opravdu skvělá.

I spodní paličky na, které tolik nesvítí jsou solidně šutroidní.

listí v palicích , jde velmi jednoduše a rychle vystříhat...to je myslim u odrůd oceňující, zvlášť v outdooru

Vůně podle poznámek od poloviny květu-bylinky, ovoce dřevo a na sklizni štiplavá, velmi specifická lemon- angrešt , ale jsou tam podtony ovoce - trochu jako taková ta malinovka za tři padesát , nebo nevim, prostě to můsíte sami vyzkoušet.

chuť - ná ty se podepsalo přehnojení příměsama, ale i tak přehnojit hovnama , je něco jinýho než minerálama , takže to bylo taky chuťově super ,ale zrovna si tuhle moc nepamatuju a smoke report začíná nadpisem a tím, taky někdy končí , takže některý chuťě odrůd zapadnou za víko sklerozy do doby , než si ji zase přijde otevřít. každopádně ale kámoši řikaly, že je pěkně skunk- ovocná- čemu bych věřil, ale nejlepší je si to vyzkoušet na vlastní plíce

Výnos - velkej potencial k velkým výsledkům. neměl jsem možnost vážit

účinek - to samý s chutí....+ ještě po sklizni (a zvlášt na neschopence) ta tolerance , je někde jinde žeo, jde výš a výš se spotřebou, která od 50.dne květu strmě stoupá, že po usušení , je porota docela dost přísná.
Ale zase od lidí se mi dostaly ohlasy, že je to denní a party high

Tato kráska s rychlým růstem, spíš sativa listy s velmi výrazným hlubokým pilováním a jejich tendence z nich dělat hvězdičky čím jsou listy menší , jejichž cípy rostou z velmi tvrdých palic nadprůměrných výnosů , unikátní vůní ,to je myslim velmi dobrej hráč reprezentace ČR (uvidíme ještě ten outdoor letos, jak dojede)

[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50807&pictureid=1211733&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50807&pictureid=1211737&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50807&pictureid=1187311&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50807&pictureid=1211736&thumb=1]View Image[/url] [URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=50807&pictureid=1211734&thumb=1]View Image[/url]

Awesome Mate!
 

Phuuu Ad

Active member
Neco malo z pokusneho kola

SSSDH "ojd cut"
gallery_1004_1158_171273.jpg


Casey Jones "Periphery cut"
gallery_1004_1158_1375352.jpg


GHost OG S1 "fifty cut"
gallery_1004_1158_915869.jpg


Chem x Cocoa Kush 3
gallery_1004_1158_150399.jpg
 

Phuuu Ad

Active member
zdarec co první dojmy :thank you: z toho ducha...

Hej toz zatim take smisene, nerad soudim na prvni pohled/dojem bo to nebylo az tak dokonale kolo spise test co se z toho vyklube.
Vynos a vune je super, neni to zadny smradoch ale da o sobe vedet.
Potence zatim neznama cekam az bude aspon ten ctvrt rok ulezely (snad do te doby budu mit kotel k vapiku)
 
D

Dogon

zatím se suší vuně byla v počátku čokoladovo diesl pak přešla na chem dieslovou stranu není ta vuně nijak intenzivní nato že by to měl být Holy Grail schovám ti na košt ad posoudíš sám vedle mám StarDawg Illuminati (Nag Champa Kush) ještě kvete voní daleko víc intenzivnějš chem terpeny a co sem slyšel je i lepší silnější kouř.
 
Top