What's new

HASH +

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
picture.php

picture.php

picture.php
 

klint

Active member
Veteran
A tutaj mam dwa rodzaje haszu od kumpla. Ten ciemniejszy plastelinka ten jasniejszy twardy piaskowiec :) oba z bubble bagow
picture.php

picture.php
 
D

DLOC

Zajebisty, i jak probowales tych workow juz ? Ja mam takie podobne jakosci bo nie wiem jakie masz tam rozmiary ale takie same wory,taka prawda ze nawet od rajstopy bys zrobil :D ale po co jak mozna juz kupic gotowe nawet i wmiare cena.na cos pozadnego to bubblemena ehehhe http://www.bubblebag.com/instructions napewno trwalsze! na dluzej moza miec a dla mnie to idealne raz na dwie uprawy :D
 

klint

Active member
Veteran
Siema DLOC haszyk naprawde smaczny i moc zaskakujaca. A co do workow to jeszcze nie klepalem nic ale mysle ze na dniach to sie zmieni. Kolega z pracy ma harvest lada dzien i obiecal mi dwa worki takie 60L pelne materialu wiec mysle ze cos dobrego z tego wyjdzie. Napewno zrobie fotorelacje wiec bez obaw :) a wracajac do workow to bardzo zadowolony jestem z jakosci materialu z ktorego sa zrobione. Gruby solidny. No ale okaze sie w praniu. A microny to 220.160.73.25. Pozdrawiam :)
picture.php
 
Last edited:

TABLOCK

New member
Fajne te bublebugs'y , olejki . I pomyśleć że się ludziom oddawało , odpady bądź mieliło na domieszkę liście , łodygi przetwarzało z alkoholem. Im bardziej czytam to forum i inne jestem zaskoczony co można uzyskać , brrryyy wróć jak można wykorzystać do cna konopie ! hehe. :canabis:

Jestem pełen podziwu. A , zarazem uzupełniam wiedzę by te ryzyko uprawy wykorzystać maxymalnie.! I całkiem tanie te gadżety do przetworów , patrząc perspektywą lata w przód ... dla osób od fotek info i tych co już to robią :respect:.
Pozdrawia!
 

klint

Active member
Veteran
A tutaj prezencik od kolegi Holendra. Ekstrakt 87% thc. Wiem napewno bo koles kazda partie produktu wysyla do laboratorium na test. Mocy tego specyfiku opisac slowami sie nie da :)
Dostalem troche na testa bo normalnie 60€ za giesa sobie zyczy
picture.php
 

Kelly's Heroes

Active member
He he he :)

Hej a wiecie może skąd można załatwić worki typu bubble bags, ale FULL MESH (w całości z siateczki, a nie że tylko dno!)!?

...i jeszcze pytanie odnośnie XTR 1000 - czy ktoś używał/miał do czynienia?
Zastanawiam się jak i z czego można by coś takiego skonstruować.

KH
 

klint

Active member
Veteran
Siema Kellys. Na jakiej¶ polskiej stronie widzia³em te "pralki" do¶æ tanio. W granicach 500zl. Tylko nie mogê sobie przypomnieæ gdzie :)
 
D

DLOC

Hand make bubble hasish
z lodyg i lisci susz, ilosc jakies pol siatki na zakupy
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
B

Bobby SixKiller

Siema klint, poszło jakieś 50 litrów mocno wysuszonego i zmielonego materiału.
Kręcone wiertarą cztery razy.
picture.php

:smoke:
 
Top