What's new

fail

DcSantos

Active member
In primul mandat am votat cu el doar ca sa scapam de terminatia "-escu". La primul lui mandat a fost ultima data cand am votat oricum.Sper sa fiti toti apolitici ca mine si nu o ia nimeni personal,vad ca nu prea e placut pe aici!
:))):joint:
 

babygrower1

Well-known member
comanzi din afara româniei esti ok (Acu am văzut ca ai scris ca ai comandat din ro :)))) plm încă unu în lista la bcco)
nu zici la nimeni esti ok (inclusiv celor apropriați aia o sa te ardă mereu ;))

baga te pe autoflower nu ii faci niciun training ii bagi 24/0 ii dai apa când e uscat pamantu nutrienți când cere si gata ! ai iarba peste 2luni jumate 3

eu acum stau in plm in varfu muntelui ca m o pus dracu sa urc pe deal de 79• verificat cu bolobocu de la iphone 🤣🤣 nu creca pot sa ma dau jos
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    4.5 MB · Views: 75
Last edited:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Putina paranoia e buna.. dar nici chiar asa.
Pt vent pc nu iti trebuie acumulator 12V ci un adaptor de priza, adica o sursa de alimentare de 12V DC, se folosesc de obicei la electronice (poate ai deja prin casa), daca nu se gasesc destul de ieftin pt. folosit la camere de supraveghere).
Ai nevoie ca acel alimentator sa aiba 500-1000 mA (0.5-1A) pt fiecare vent si aia e.
In rest calm down daca nu dai informatii nenecesare pe aici si nu stie nimeni din viata reala despre ce faci, sansele sa fii prins sunt extrem de mici. Practic mult mai mare e sansa sa fii saltat daca fumezi cu amicii, treaba de cumparat. Si pedeapsa e oricum cam la fel.

@babygrower1 vezi ca ai bolobocu stricat la iphone. Oh shit, acum stim si ca ai iphone!
 

babygrower1

Well-known member
explo iti zic eu ca e funcționabil bolobocu dacă reușesc sa ma dau jos fac poza la cum am făcut groapa cu picioarele sa pot urca 🤣🤣🤣
 

DcSantos

Active member
Incearca sa nu te mai gandesti asa mult la filaj si dube! O sa fii mai relaxat! Daca nu ai ajuns inca sa porti coif din folie de staniol e ok!:joint:
 
Last edited:

vasile

Well-known member
Veteran
Daca nu ai dat comanda pe adresa unde cresti nu ar trebui sa ai asa mare panica ...

Pe mine si chiar daca ma prinde nu imi e rusine sa recunosc ca prefer sa cresc eu cateva plante decat sa finantez piata neagra si sa imi iau tepe de la dealeri cu muguri stropiti,

E greu rau sa faci puscarie cu executare pt cateva plante, atata timp cat nu faci trafic

Spor
 
Top